18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty dajesz pieniądze żebrakom?

Dannyk • 2011-03-23, 19:11
Ehh te niezdecydowanie :-/


Puchacz20

2011-03-25, 21:12
Bieber... "Wylacz ten film ktory leci w twojej bani". To, ze ogladasz takie filmy nie znaczy, ze nie jestes leszczem. Ale jak zaczniesz sluchac czegos innego niz popu i ogladac takie filmy, to moze bedziesz mogl na forum swirowac. :mrgreen:

~Conscribo

2011-03-25, 21:17
któryś z was chce wpie**ol internetowy może?

Puchacz20

2011-03-25, 21:46
Bieber... bo wolominem straszy. xD nie no zartuje. nie mam zamiaru sie klocic z tym plebsem. bede sie jedynie cieszyl jak ktoremus z nich przytrafi sie zyciowy zakret i skoncza tak jak koles co zbieral drobne, a ktos to sfilmuje i wrzuci na sadola... (ehhh bydlo.) to moj ostatni komentarz. nara

MyBijaCZ

2011-04-06, 17:06
Arsen napisał/a:

Sadyści ze Szczecina. Siedzi nadal pod centrum Galaxy babunia z tabołkiem i kubeczkiem? Niezłe z niej ziółko było w zeszłym roku. Gdy kończyła "pracę" bunkrowała tabołek w krzaczorach pod przystankiem tramwajowym, a sama wsiadała w tramwaj 3 i nie już jako biedna lecz moher z mordą do każdego. Wysiadała zazwyczaj przy Bramie Portowej, a pecha raz miała gdy jechaliśmy razem. Zmierzałem do KFCiaka, a ona zapie**ala przede mną i o dziwo też do KFC. Wmawiałem sobie, że po darmowego drina, ale jak zobaczyłem, że bezczelnie wpie**oliła się do kolejki to już wiedziałem, że nasienie cygańskie. Powiedziałem co mi leżało na wątrobie.Ta zrobiła się czerwona i sp***alałą do drzwi, rzucając oczywiście soczystymi wiązankami w moim kierunku. Jakby się pojawiła, to podpie**olcie jej krzesełko z krzaczorków. Niech cyganka przynajmniej postoi w pracy...




Wiem że to dawno już pisałeś, ale słuchaj. U mnie w mieście pod kościół Kapucynów po każdej mszy w każdą niedziele przychodziła full rodzinka, ojciec, matka 2 córki i 2 synów i żebrali... Stali z jakimiś puszkami, zaraz przy wyjściu z kościoła i każdego prosili o kase. Za taki jeden dzień ładnie się dorabiali Ci powiem. Potem się okazało że to była normalna pod żadnym względem nie biedna rodzina, ojciec i matka normalnie zarabiali, mieli normalną pracę ;d jak się ksiądz dowiedział tak sprawe mieli, ojciec w więzieniu, nie wiem na jakiej podstawie ;dAaa, i też brudasy j***ne ;)