18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty dajesz pieniądze żebrakom?

Dannyk • 2011-03-23, 19:11
Ehh te niezdecydowanie :-/


Puchacz20

2011-03-24, 20:56
No dobra... Udawani zebracy, udawanymi zebrakami, ale co jak ten gosciu naprawde potrzebowal pieniedzy a w zaden inny sposob nie mogl dostac, nie chcial krasc albo cos. W zyciu bym sie tak nie zachowal... Wstyd by mi bylo. A tamci jeszcze bezczelnie mordy ciesza. Nie chcesz to nie dawaj kur... ale nie traktuj drugiego czlowieka jak psa.

Nie znasz nie oceniaj... Znasz? Jest k***a? Oszustka? Ganiaj! Teraz praktycznie wszyscy jestescie mlodzi, niczego wam nie brakuje itp. Skad wiesz, ze kiedys nie zamienisz sie z tym zebrakiem miejscami? Przyjemnie by Ci bylo? Wszystko co zrobisz kiedys do Ciebie wroci...

Cinaz

2011-03-24, 21:03
rzeczywiście w chu śmieszne :)
To że jest wielu naciągaczy nie oznacza, ze można się z każdego śmiać. Nie wiem skąd te piwa ale podejrzewam, że jakieś "rumuny" spod bloku, którzy później pod.pie**alają koce dla powodzian ;)

Dannyk

2011-03-24, 21:09
Cinaz, dystans się liczy, dystans...

Puchacz20

2011-03-24, 21:15
dystans mowisz? zdystansuj sie bedac na miejscu tego czlowieka... chce powrotu do spoleczenstwa, a przez takich burakow wpada w coraz wiekszy dol dzielacy go od jego celu.
..I.. do tego sie zdystansuj.

Dannyk

2011-03-24, 21:23
Puchacz20, powiedz mi dlaczego bronisz tego człowieka? Czy myślisz, że po obejrzeniu tego filmiku wszyscy nagle rzucą się na żebraków i będą im dokopywać? Otóż nie. Naprawdę Twoje wypowiedzi nie wpłyną na los tych osób. Musisz się z tym pogodzić i mieć do tego dystans, jeżeli chcesz korzystać z Sadistica. Jeżeli założyłeś konto, żeby pooglądać śmieszne filmiki to przenieś się na inny portal oferujący różnego rodzaju śmieszki bez takich scen jak ta wyżej.

Puchacz20

2011-03-24, 21:31
Wiesz co oznacza wysmiewanie/milczenie? PRZYZWOLENIE. Tak, uwazam, ze jezeli znalazlaby sie jedna osoba ktora zamiast smiac sie podbila by i jebnela tego frajera po pysku za to co zrobil, byloby jednego debila mniej, a i innym daloby to do myslenia. Zarty, zartami, ale nawet sadysci powinni czasem okazywac troche wspolczucia. Twoje podejscie: a dojebie mu troche bardziej do pieca, posmieje sie z niego, a co to zmieni jezeli zrobie inaczej. Smiejcie sie wszyscy z tego zebraka, a ja bede sie smial jak ktoregos z was kiedys zobacze na jego miejscu.

Dannyk

2011-03-25, 01:52
Puchacz20 napisał/a:

ale nawet sadysci powinni czasem okazywac troche wspolczucia



e tam. Po co?

Janusz~

2011-03-25, 02:05
Puchacz20, pomyliłeś pajacyk.pl z sadistic.pl.

Puchacz20

2011-03-25, 10:52
Justin Biber... Jak sie urodziles ktos pomylil gowno z twoim mozgiem i wiemy dlaczego masz taki nick i tok myslenia.

Ale klocic sie z Toba nie zamierzam... Sam twoj nick juz mi mowi jakiego pokroju jestes czlowiekiem.

Janusz~

2011-03-25, 12:24
Puchacz20, a ty jestes gupi i maż zajebistom gramatyke a do tego piszerz bardzo fajnie i nei rozumię co hcerz ode mnje ty gupji guwniażu... i wogule zaras napirze do centurjona i do tfojej mamy rzeby ci odłonczyła kabel od internetu........ hyba rze maż wifi hehehehe to ftedy ci nieodłonczy

Puchacz20

2011-03-25, 16:27
jestes zwyklym palorobem... bardzo plytka p*zdeczka. po jednej wypowiedzi juz na rodzine wchodzisz. widac, ze Cie k***a chowali w piwnicy, albo cos jeszcze gorszego robiles ze swoja rodzinka jak szacunku innym nie umiesz okazac.

a i Justinko... jeszcze jedno. jak chcesz ze mna porozmawiac, to nie mow do mnie dupa, synek.

Dannyk

2011-03-25, 16:28
Puchacz20, kultury trochę.

Puchacz20

2011-03-25, 18:53
mowi mi o kulturze ktos kto jej nie ma... to nie ja zaczalem rozprawiac o rodzinkach. do kurestwa nie umiem podchodzic z kultura. wybacz ;p

Dannyk

2011-03-25, 19:28
Zignoruje Twoje bezsensowne odpowiedzi :roll:

Janusz~

2011-03-25, 20:14
Puchacz20,