18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A czy Ty jesteś prawdziwym menszczysnom ?

Beria1 • 2013-02-04, 12:00
:idzwch*j:

Może nie kozojebcza propaganda ale podobny stopień pie**olnięcia. A pro pos szmatogłowców. Chyba zapomnilismy że nasi lokalni radykałowie też troche narozrabiali przez 2000 lat. Czarne owieczki całkiem niedawno przybrały białe szaty i zaczęły szerzyć dobro. :dead:

Mr.Drwalu

2013-02-04, 12:07
Nudzicie już w ch*j i jeszcze w p*zdu ateiści. :facepalm2:
Weźcie coś zróbcie dla tego pięknego kraju, zatrudnijcie swoje dupska, co by nam bezrobocie spadło. :kawa:

Islam pcha się dupskiem by zasiedlić swoje plemniki na terenie polski, żydzi pięknie opanowali system fiskalny, z czego 0.01% zakupionego towaru w Polsce idzie na ich koszerne konto i tak można mnożyć do usranej śmierci... :wtf: Ale nie, k***a lepiej brudzić własne podwórko swoimi odchodami, a cudze sprzątać.

Beria1

2013-02-04, 12:20
Jestem na zwolnieniu lekarskim. Mam wyj***ne na twoją wizję podwórka. Religia czy to katolicka czy kozajebcza jest takim samym sk***ysyństwem. Pralnia mózgów idiotów. Pracuję, płacę podatki, sprzatam po swoim psie i dbam o porządek wokół mnie więc mi tu nie pie**ol że nie dbam o swoje. Uwazam się za patriotę w stosunku do Polski a nie Watykanu. A te jakies swoje teorie spiskowe o spisgu zydo-islamo-cyklistów schowaj sobie w buty, będziesz wyższy.

Ra...........it

2013-02-04, 12:23
Literówka jest, powino być:

Prawdziwi mężczyźni odmawiają różańca

skandal89

2013-02-04, 12:26
Ja uważam, że świat bez religii był by lepszy, jednak w coś każdy wierzy, ja wierzę po swojemu, na swoją logikę, kościoła nie uznaję, zrobili zbyt wiele złego na przestrzeni lat, mam nadzieję, że nasze lub przyszłe pokolenie pokaże im, że mamy ich w dupie.

Antybozia666

2013-02-04, 14:18
h*j tam, Mężczyźni ani piwa ani różańca nie odmawiają ! ;P

Ork.Fajny

2013-02-04, 16:46
Kolejny k***a 40 letni tłuk ubrany w modny wojujący ateizm...?
Pragnę ci przypomnieć że przez ostatnie 100lat najwięksi ateiści w postaci Hitlera, Stalina, Lenina, Zedonga zabili więcej osób niż było wstanie zginąć z paru stricte religijnych epizodach z naszej bardzo długiej historii. Prócz paru krucjat i rozdmuchanej inkwizycji nic nie macie do "zaoferowania" jako argument...

macleod

2013-02-04, 18:58
Arashel napisał/a:

Kolejny k***a 40 letni tłuk ubrany w modny wojujący ateizm...?
Pragnę ci przypomnieć że przez ostatnie 100lat najwięksi ateiści w postaci Hitlera, Stalina, Lenina, Zedonga zabili więcej osób niż było wstanie zginąć z paru stricte religijnych epizodach z naszej bardzo długiej historii. Prócz paru krucjat i rozdmuchanej inkwizycji nic nie macie do "zaoferowania" jako argument...



Modny wojujący ateizm jest efektem waszego zaściankowego, zakłamanego, obłudnego, (...sorry nie ma czasu... 8-) ) katolicyzmu. To właśnie wy swoim postepowaniem doprowadzacie, ze ludzie zaczynają was mieć gdzieś, i nie mówię tu tylko o zachowaniu księży.

Średniowiecze już nie wróci, przykro mi... :walikonia:

BM_

2013-02-04, 19:04
Arashel napisał/a:

Kolejny k***a 40 letni tłuk ubrany w modny wojujący ateizm...?
Pragnę ci przypomnieć że przez ostatnie 100lat najwięksi ateiści w postaci Hitlera, Stalina, Lenina, Zedonga zabili więcej osób niż było wstanie zginąć z paru stricte religijnych epizodach z naszej bardzo długiej historii. Prócz paru krucjat i rozdmuchanej inkwizycji nic nie macie do "zaoferowania" jako argument...


Beria1

2013-02-04, 20:38
Już nie będę wspominał o ty że chrześcijaństwo zatrzymało naukę o jakieś 500-700 lat.

Suka_Blyat

2013-02-04, 21:00
A ja powiem po raz kolejny:
Wierzysz?
Nie narzucaj swojej wiary innym.
Nie wierzysz?
Nie narzucaj swoich przekonań innym.
Jedni niech uważają, że gdyby nie było wiary to świat były piękniejszy (głupota totalna wg mie, ale ch*ja mie to obchodzi), a drudzy niech uważają, że wiara jest niezbędna. A tak to zawsze pojawiają się spiny, wyzwyska od ciemnogrodu, zaściankowców, gimbusów itd.

bloodwar

2013-02-04, 21:21
W krajach takich jak Holandia, Belgia, Czechy, kraje skandynawskie jest przeważająca ilość ateistów (w Czechach nawet 80% społeczeństwa) i nietrudno zauwazyć, że te kraje bardzo szybko rozwijały się po wojnie a i ludzie tam nie przypominają dbających tylko o niskie potrzeby zwierzat jak chcieliby to widzieć katole. I nietrudno zauważyć, ze kraje te były w moralnym upadku kiedy rządzili nimi katole a zaczeły się ponownie staczać po równi pochyłej gdy zaczęto masowo wpuszczać tam przedstawicieli religii Machometa (co akurat nie ma różnicy - każda religia jest poj***na)

Ork.Fajny

2013-02-04, 21:48
macleod napisał/a:

Modny wojujący ateizm jest efektem waszego zaściankowego, zakłamanego, obłudnego, (...sorry nie ma czasu... 8-) ) katolicyzmu. To właśnie wy swoim postepowaniem doprowadzacie, ze ludzie zaczynają was mieć gdzieś, i nie mówię tu tylko o zachowaniu księży.

Średniowiecze już nie wróci, przykro mi... :walikonia:


Fajna teoria. Tylko że jestem zagorzałym ateistom... I rzygać mi się chce jak widzę te kretynizmy ze strony podpuszczonej przez Senzyszyn albo Palikota masy głupich ateiścików co się k***a własnej babce przez 18lat nie mogli postawić w sprawie wiary...


borsukmarek napisał/a:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


I co mi próbujesz pokazać? Że to ideologia katolicka jest winna temu co Hitler, Stalin, Chinole zrobili...?
Bo jeśli tak to wyjdź stąd, bo o ile dobrze pamiętam to istnieje w katolicyzmie dekalog, który zakazuje ich zbrodni.

bloodwar napisał/a:

W krajach takich jak Holandia, Belgia, Czechy, kraje skandynawskie jest przeważająca ilość ateistów (w Czechach nawet 80% społeczeństwa) i nietrudno zauwazyć, że te kraje bardzo szybko rozwijały się po wojnie a i ludzie tam nie przypominają dbających tylko o niskie potrzeby zwierzat jak chcieliby to widzieć katole. I nietrudno zauważyć, ze kraje te były w moralnym upadku kiedy rządzili nimi katole a zaczeły się ponownie staczać po równi pochyłej gdy zaczęto masowo wpuszczać tam przedstawicieli religii Machometa (co akurat nie ma różnicy - każda religia jest poj***na)


Poproszę teraz jakieś ciekawe argumenty o bezpośredniej roli ateizmu w szybkim rozwoju. Tu podpowiem że go nie ma w żadnym z w/w krajów. Bo cała Europa związana z UE zdycha...
Także poproszę jakieś argumenty o moralnym upadku przed II WŚ i związku tego z katolikami.

ro...........k5

2013-02-04, 22:02
Cytat:

menszczysnom ?


Czym k***a?

ik...........ea

2013-02-04, 22:05
Jak mnie już wk***ia takie pie**olenie, że "czarni" narozrabiali przez 2000 lat. Jak trzeba być ograniczonym, żeby tak wszystkich wrzucać do jednego wora? Byli i ci co szerzyli dobro jak i banda szaleńców, która nic dobrego nie wniosła i ma ludzką krew na rękach.

Tacy ludzie jak autor tego tematu zamiast wyciągać ze wszystkiego to co dobre i dążyć do jakiegoś ideału, wolą wszystko naokoło hejtować nie proponując nic w zamian. Normalnie tylko dać im bana na internet.