18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A czy Ty jesteś prawdziwym menszczysnom ?

Beria1 • 2013-02-04, 12:00
:idzwch*j:

Może nie kozojebcza propaganda ale podobny stopień pie**olnięcia. A pro pos szmatogłowców. Chyba zapomnilismy że nasi lokalni radykałowie też troche narozrabiali przez 2000 lat. Czarne owieczki całkiem niedawno przybrały białe szaty i zaczęły szerzyć dobro. :dead:

KlinikaAborcyjna

2013-02-05, 11:25
januszexxxx napisał/a:

Kogoś chyba zdrowo poj***ło jeśli myśli, że będę tolerował katolickie gówno tylko dlatego, że islam jest o promil gorszy. Nie tędy droga. Rozwiązanie jest jedno. Wrzucić was katoli, islamistów i żydostwo do jednego wora i wypie**olić w p*zdu! Wtedy Polska będzie potęgą!



Rozumiem że twoja matka ojciec dziadki i pradziadki to postępowi ateiści. Gdybyś mógł to byłbyś gorszy od świętej inkwizycji.
Pewnie jakiś ksiądz pedofil cię molestował i dlatego pałasz taką nienawiścią - no cóż powinieneś to zgłosić a księdza by posadzili.

PS piwo dałem przez przypadek :kawa:

fangreen

2013-02-05, 16:31
wódki i różańca nie odmawiam ; D

mjr

2013-02-05, 18:29
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Gdy ktoś ci powie nie pal papierosów , nie pij alkoholu bo to nie zdrowe to co mu odpowiesz ? Żeby spadał bo to nie jego sprawa , dlatego drogi pseudo ateisto ( do prawdziwych ateistów nic nie mam ) mówię ci to samo sp***alaj! Gówno cię to powinno obchodzić w co wierzę tak samo jak mnie gówno obchodzi to że ty wierzysz że nie wierzysz .


Naucz się pisać albo :idzwch*j: !

abdul

2013-02-05, 19:03
gdzie wy dzieci wyczytalyscie, ze hitler byl ateista? :idzwch*j:

macleod

2013-02-05, 19:22
Arashel napisał/a:


Buehuehuehuehue.
Bo oczywiście Caritas nie istnieje. Bo historie o księżach którzy swoje majątki wydali by np. coś na wsiach pobudować dla ludzi to tez fikcja. Bo zakonnice i zakonnicy których widuje wykonujących społeczne prace dla biednych i bezdomnych to efekt wykrzykiwania sobie marihułany. Bo katolicku uniwerek o skrócie KUL i jego oferta dość dobrego poziomu np. biotechnologii to tez kłamstwo i uczą tam tylko tortur inkwizycyjnych...
Pogódź się k***a z tym że wiele tym ludziom i ich religii zawdzięczasz i przestań sobie kopać grób w postaci generacji zwyrodniałych lewicowo-rewolucyjnych ideowców których działania widać w powyższych nazwiskach.



Kolego, wszystko ładnie napisaleś ale zapomnialeś o najważniejszym. Wyjątek nie stanowi reguły 8-) .

KlinikaAborcyjna

2013-02-05, 21:38
mjr napisał/a:


Naucz się pisać albo :idzwch*j: !


:idzwch*j: :kupa: :hitler:
Co to k***a forum polonistyczne ?
dla tfoiej fiadomości GWAROM NApie**alAM !!!

PS : Pragnę wyjaśnić, iż obsługa forum stosując metody totalitarne zmusiła mnie do stosowania ikonek zamiast pewnych dużo stosowniejszych sformułowań , które bardzo chętnie bym ci puścił w wiązance !

Ork.Fajny

2013-02-05, 22:39
macleod napisał/a:

Kolego, wszystko ładnie napisaleś ale zapomnialeś o najważniejszym. Wyjątek nie stanowi reguły 8-) .


Trudno nazwać to wyjątkiem. Prędzej nazwę nim pedofile księży o której na "poważnie" słyszałem przy kremowych kolanach ostatnio...

macleod

2013-02-05, 23:22
Arashel napisał/a:


Trudno nazwać to wyjątkiem. Prędzej nazwę nim pedofile księży o której na "poważnie" słyszałem przy kremowych kolanach ostatnio...



Nie, nie trudno.

To bardzo słabo słuchaleś, chyba, ze twoje wiadomosci kończą sie na twojej parafii... 8-)

mjr

2013-02-05, 23:32
KlinikaAborcyjna napisał/a:

dla tfoiej fiadomości GWAROM NApie**alAM !!!


:idzwch*j: albo do garów.

k***a, niby z miasta, a pisze jak z dupy...

kamuha

2013-02-06, 00:10
moich dwóch dziadkow przeszło przez front drugiej wojny światowej. Co prawda walczyli po obu stronach barykady (jeden Polak , drugi Niemiec), ale przesłanie mieli podobne.
Podobno w czasie kiedy leżeli w okopach a pociski rozrywały wszystko i wszystkich dookoła nawet zagorzali ateiści modlili się do Boga - w jakiejkolwiek formie. Zadziwiające jest to że wtedy nie było ateistów.
Tą historyjkę potem również gdzieś wyczytałem i jestem pewien że powtórzyła się wielokrotnie.
To mnie właśnie zawsze zadziwia. W chwili kiedy nikt nie pyta o komentarz, zawsze znajdzie się specjalista od porządku na tym świecie który nawraca wszystkich dookoła na ateizm, a w sytuacji jak wyżej gdzie zwieracze puszczają ze strachu okazaloby się że jego światopogląd spłynałby razem z ciepłym kałem.

macleod

2013-02-06, 14:45
kamuha napisał/a:

moich dwóch dziadkow przeszło przez front drugiej wojny światowej. Co prawda walczyli po obu stronach barykady (jeden Polak , drugi Niemiec), ale przesłanie mieli podobne.
Podobno w czasie kiedy leżeli w okopach a pociski rozrywały wszystko i wszystkich dookoła nawet zagorzali ateiści modlili się do Boga - w jakiejkolwiek formie. Zadziwiające jest to że wtedy nie było ateistów.
Tą historyjkę potem również gdzieś wyczytałem i jestem pewien że powtórzyła się wielokrotnie.
To mnie właśnie zawsze zadziwia. W chwili kiedy nikt nie pyta o komentarz, zawsze znajdzie się specjalista od porządku na tym świecie który nawraca wszystkich dookoła na ateizm, a w sytuacji jak wyżej gdzie zwieracze puszczają ze strachu okazaloby się że jego światopogląd spłynałby razem z ciepłym kałem.



Większosć ateistów nikogo nie namawia na porzucenie swojej wiary, wrecz przeciwnie to katolicy napiętnują osoby niewierzące. Jezeli nie uznam za wlaściwe aby moje dziecko nie chodziło na religię to ono będzie pokazywane palcami (teraz juz tendencje maleja ale pare lat temu jeszcze tak bylo). Albo sprobujcie na wsi nie wpuscić księdza po kolędzie. Nikt ci dzień dobry nawet nie powie.

A to, ze mowimy źle o waszej "wspólnocie" wynika tylko i wylącznie z waszego postępowania. Mówimy głośno to co wy boicie się mówić, mówicie szeptem albo ignorujecie. Pretensje wiec powinniście mieć raczej do siebie. Wiara nie moze przyslaniać zdroworozsądkowego myslenia :jezdziec: