18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A czy Ty jesteś prawdziwym menszczysnom ?

Beria1 • 2013-02-04, 12:00
:idzwch*j:

Może nie kozojebcza propaganda ale podobny stopień pie**olnięcia. A pro pos szmatogłowców. Chyba zapomnilismy że nasi lokalni radykałowie też troche narozrabiali przez 2000 lat. Czarne owieczki całkiem niedawno przybrały białe szaty i zaczęły szerzyć dobro. :dead:

Meretrix

2013-02-04, 22:54
@up Hitler jak był młody był Katolikiem, później z tym zerwał, gdy już czynił zbrodnie wojenne był ateistą, pozdro

lotnik_1

2013-02-04, 23:01
ktoś wie gdzie zrobiono to zdjecie?

macleod

2013-02-04, 23:04
Arashel napisał/a:


Fajna teoria. Tylko że jestem zagorzałym ateistom... I rzygać mi się chce jak widzę te kretynizmy ze strony podpuszczonej przez Senzyszyn albo Palikota masy głupich ateiścików co się k***a własnej babce przez 18lat nie mogli postawić w sprawie wiary...



A co ci się nie podoba w mojej wypowiedzi? Że katolicyzm to zaścianek i średniowiecze? Że to obłuda i zakłamanie? Panie dwudziestoletni, zagorzały, prawdziwy i najprawdziwszy ateisto :lol: ?

Tu nie jest potrzebny ani Palikot ani Senyszyn. Potrzebne jest trzeźwe myślenie i realne ocenianie rzeczywistości. Czego wszystkim nam życzę :mrgreen: ...

glem

2013-02-04, 23:06
@up jak na moje oko to tu- 51.808197,22.485183 :mrgreen:

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-04, 23:09
Meretrix napisał/a:

@up Hitler jak był młody był Katolikiem, później z tym zerwał, gdy już czynił zbrodnie wojenne był ateistą, pozdro


Przecież hitler był Żydem :hitler:
A tak serio, oglądałam całą serię programów na National Geographic poświęconą hitlerowi. Podobno jego pra lub praprababka była Żydówką, jednak on sam, jak pisze Meretrix, był Katolikiem i przyjął chrzest.

lotnik_1

2013-02-04, 23:27
@glem
tak myślałem. jestem z Łukowa ;] więc wyglądało znajomo ;]

malvo

2013-02-04, 23:29
Beria1 napisał/a:


Czarne owieczki całkiem niedawno przybrały białe szaty i zaczęły szerzyć dobro. :dead:


Eh k***a ty debilu pie**olony , KKK jest przeciwko katolickim emigrantom z europy oraz wszelkiemu hańbieniu rasy tumanie pie**olony :samoboj:

koras1897

2013-02-04, 23:42
Islam i Katolicyzm można wrzucić do tego samego worka pod nazwą sp***oleni umysłowo. Ci drudzy uważają się za dobrych no bo przecież nikogo nie zabijają, do tego wszystkiego teraz myślą że ci pierwsi ze sp***oleńców nie najechali jeszcze na Polskę tylko dlatego że katolicy tutaj są.
Prawda jest jednak taka że muzułmanie nie mają tutaj czego szukać, nie ma zasiłków dla bezrobotnych, państwo nie funduje utrzymania dziecka więc po ch*j mieli by tu przyjeżdżać skoro są j***nymi nierobami? Żeby nocować na dworcu albo tyrać za najniższą krajową?
Religia to jedynie masowa pralnia mózgów.
Ludzie zastanówcie się, wszechświat jest k***a przeogromny, wszystko w tym świecie funkcjonuje perfekcyjnie i nic nie dzieje się bez przyczyny. Naprawdę uważacie swojego boga za głupca, który dał wam jedynie 10 przykazań w dodatku ten zbiór zasad moralnych jest poj***ny i ma wiele wad, perfekcyjnie udało się ośmieszyć dekalog Carlinowi. Zainteresowanych odsyłam: /watch?v=ITsL91vlIcM. Boicie się piekła, albo chcecie trafić do nieba? Przecież jak umrzecie, to będziecie czystą energią, nie będziecie mieli mózgów (one zgniją z czasem w grobie) więc nie będzie się dało odczuwać żadnych zmysłów do k***y nędzy, starajcie się wszystko wyjaśnić tak aby to miało sens, wiadomo ze łatwiej jest wierzyć sobie że pójdzie się do spowiedzi i wszystko będzie ok, tylko że to jest k***a sztuczne czyszczenie waszego sumienia, które ma was dręczyć i zmusić do poprawy, ale wy myślicie że ksiądz odprawi jakieś pie**olone rytuały i będzie już dobrze, czym to się różni od pogaństwa?

giabic

2013-02-04, 23:47
Ksiądz ostatnio kazał mi odmówić różaniec.... odmówiłem.

kdow

2013-02-05, 00:11
Czyli co, jeśli islamiści i żydzi się panoszą, to znaczy, że nasze gówno jest mniej gówniane? Gówno to gówno, każde trzeba sprzątnąć, a ponoś porządki zaczyna się od własnego podwórka.

Mleczarzmail

2013-02-05, 00:24
Widzę że próbowałeś, pisze się "a propos".

mjr

2013-02-05, 06:38
Meretrix napisał/a:

@up Hitler jak był młody był Katolikiem, później z tym zerwał, gdy już czynił zbrodnie wojenne był ateistą, pozdro


Przed urodzeniem był żydkiem, a teraz przeszedł na ciapatyzm...

Ork.Fajny

2013-02-05, 09:53
Hantel1 napisał/a:

@Arashel
Hitler był ateistą? Dobre, dobre- śmiem wątpić. :D


Wk***iacz Dwa Tysiące napisał/a:


Przecież hitler był Żydem :hitler:
A tak serio, oglądałam całą serię programów na National Geographic poświęconą hitlerowi. Podobno jego pra lub praprababka była Żydówką, jednak on sam, jak pisze Meretrix, był Katolikiem i przyjął chrzest.


Oczywiście k***a... Bo katolik jest jasno w Biblii zobligowany do mordowania każdemu kto mu podpadnie, zagrabiania skarbów innych ludzi, robienia z nich niewolników etc.
Ogarnijcie się tępaki. Wiara = przestrzeganie zasad. Jeśli ktoś łamie tyle zasad to nie może być wierzącym bo jest działania zaprzeczają temu. Nie ważne co sobie gdzie napisał w jakim papierku.

macleod napisał/a:

A co ci się nie podoba w mojej wypowiedzi? Że katolicyzm to zaścianek i średniowiecze? Że to obłuda i zakłamanie? Panie dwudziestoletni, zagorzały, prawdziwy i najprawdziwszy ateisto :lol: ?

Tu nie jest potrzebny ani Palikot ani Senyszyn. Potrzebne jest trzeźwe myślenie i realne ocenianie rzeczywistości. Czego wszystkim nam życzę :mrgreen: ...


Buehuehuehuehue.
Bo oczywiście Caritas nie istnieje. Bo historie o księżach którzy swoje majątki wydali by np. coś na wsiach pobudować dla ludzi to tez fikcja. Bo zakonnice i zakonnicy których widuje wykonujących społeczne prace dla biednych i bezdomnych to efekt wykrzykiwania sobie marihułany. Bo katolicku uniwerek o skrócie KUL i jego oferta dość dobrego poziomu np. biotechnologii to tez kłamstwo i uczą tam tylko tortur inkwizycyjnych...
Pogódź się k***a z tym że wiele tym ludziom i ich religii zawdzięczasz i przestań sobie kopać grób w postaci generacji zwyrodniałych lewicowo-rewolucyjnych ideowców których działania widać w powyższych nazwiskach.

KlinikaAborcyjna

2013-02-05, 11:10
Gdy ktoś ci powie nie pal papierosów , nie pij alkoholu bo to nie zdrowe to co mu odpowiesz ? Żeby spadał bo to nie jego sprawa , dlatego drogi pseudo ateisto ( do prawdziwych ateistów nic nie mam ) mówię ci to samo sp***alaj! Gówno cię to powinno obchodzić w co wierzę tak samo jak mnie gówno obchodzi to że ty wierzysz że nie wierzysz .

Powinniście odróżniać fanatyka od osoby wierzącej. Fanatyk ślepo wierzy we wszystko co mu ksiądz powie -takich jest naprawdę niewielu , reszta używa rozumu korzysta z antykoncepcji i nie ma ochoty nawracać innych uznając prawo jednostki o samodecydowaniu . I tu dodam że pseudo ateista jest jak fanatyk chciałby aby wszyscy podzielali jego pogląd byli jak on nieomylni , bo gdybyś był człowiekiem nowoczesnym to nie dyskryminował kogoś tylko dlatego że wierzy w Boga , ja cię nie dyskryminuję za twe poglądy. A i znam paru prawdziwych ateistów - żeby nie było .

Co do kościoła to już JPII powinien zrobić porządek , powinien wypierniczyć na zbity pysk wszystkich pedofilców , pederastów . Pedofile to takie gnidy które szukają łatwego kontaktu z dziećmi a na przedszkolankę nikt ich nie zatrudni. Wybierają więc takie profesje gdzie mają ułatwiony kontakt z dziećmi jak np ksiądz czy nauczyciel.

Każdy ma prawo mieć własne poglądy tylko aby nie chciał ich na siłę narzucać innym tak jak to robią kozojebcy.



No to już możecie hejtować


januszexxxx

2013-02-05, 11:19
Kogoś chyba zdrowo poj***ło jeśli myśli, że będę tolerował katolickie gówno tylko dlatego, że islam jest o promil gorszy. Nie tędy droga. Rozwiązanie jest jedno. Wrzucić was katoli, islamistów i żydostwo do jednego wora i wypie**olić w p*zdu! Wtedy Polska będzie potęgą!