Frustrat Vettel na GP Azerbejdżanu

31
Daj piwo
józekdeluxe @ 2017-06-26, 10:20 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kto oglądał wczorajszy wyścig F1 w Azerbejdżanie, ten wie, co się odj***ło.

Poniżej nagranie ukazujące jak Seba nie wytrzymuje ciśnienia po uderzeniu w tył zwalniającego zbyt mocno za samochodem bezpieczeństwa Lewisa Hamiltona i postanawia ukarać go za tę sytuację. W rezultacie sam zostaje ukarany najwyższą możliwą karą wyścigową "stop & go 10 sekund" i 3 punktami karnymi do superlicencji, choć wielu uważa, że za ten manewr powinien zobaczyć czarną flagę.

Sytuacja jak z rosyjskiej autostrady:Ogólnie niesamowity wyścig jak i ten sezon w F1 jest chyba najciekawszy od wielu lat. Ferrari tnie się z Mercedesem, ale do walki często włącza się Red Bull, Williams i Force India. Po tym, co zobaczyliśmy wczoraj, rywalizacja nabierze jeszcze większych rumieńców, bo chłopcy na pewno szybko sobie nie odpuszczą.

360 na hamaku

34
Daj piwo
LegendarnyZiom @ Wczoraj 19:26 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Uda się czy nie? :szczerbaty:

Znęcanie w barze...

38
Daj piwo
MaszAyahuaskę @ 2017-06-26, 08:42 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
...przyczyną samobójstwa. Po zaistniałej na filmiku sytuacji, Dragan Milosevic powiesił się w domu na drzwiach.

Po pysku zapewne dostał, za ciągłe pie**olenie, że Kosowo jest Serbskie. Niech to będzie przestroga dla innych... :amused:

Salto mortale

53
Daj piwo
LegendarnyZiom @ 2017-06-26, 21:17 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Wyszło całkiem nieźle. :kawa:

Moment ucieczki pojazdu budowlanego

46
Daj piwo
fantastico @ Wczoraj 2:37 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Samopas puszczony pojazd korzysta z chwili nieuwagi i rozkojarzenia budowlańca i postanawia uwolnić się z kieratu budowy ku wolności oponami swymi gnając przed siebie.

   Popularne tagi
owca  globalne ocieplenie  cyrk  strzał  opalanie  niebezpieczeństwo  zakończenie  torba  carrefour  pod prąd  przekleństwa  unia europejska  ustawka  słonie  działo  hentai  złota  dżdżownica  matka boska  średniowiecze  sadistic  ping pong  rtg  fitness  kretynka  turyści  prosiak  zimbabwe  bestia  turlanie  dexter  blow job  łopata  cukierki
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X