18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ZOO Chicago (Jazda na gapę)

T3RMINATOR • 2024-05-03, 11:49


Niedawny atak na kierowcę autobusu Chicago Transit Authority został uchwycony przez kamerę.

Keith Hill, prezes Amalgamated Transit Union 241, również martwi się o bezpieczeństwo kierowców w okresie letnim.

Na nagraniu widać, jak kierowca autobusu CTA walczy z kimś na oczach pasażerów.

„Prośba o wydanie dwóch dolarów i 50 centów na przejazd autobusem wywołała kłótnię” – powiedział Hill.

Jak podała policja, do ataku doszło w piątek ubiegłego tygodnia o godzinie 21:06.

Osobą, którą poproszono o zapłatę, a która tego nie zrobiła, nie był mężczyzna, którego widać na nagraniu, jak walczył z kierowcą, ale kobieta, która 20 minut wcześniej wsiadła do autobusu nr 79 w centrum handlowym Ford City Mall.

„Zaczęła chodzić tam i z powrotem z operatorem, aż do tego stopnia, że ​​zadzwoniła do innej osoby – prawdopodobnie swojego chłopaka – aby spotkała się z nią i walczyła z operatorem” – powiedziała Hill.

psotny_fiutek

2024-05-03, 12:18
" zwierzę bez swojego Pana z czasem dziczeje " - Paulo Coelho


donkapusta

2024-05-03, 13:49
Cóż coraz bliżej czasów, że normalni ludzie (niezależnie od koloru skóry) będą podróżowali jak dziś turyści na safari w Kenii czy innej Tanzanii. Czyli będą zamknięci w w okratowanym pojeździe a dzicz na zewnątrz. Może nawet będą dokarmiani bananami, colą i frytkami. Znajdzie się jakiś sir David Frederick Attenborough i będzie popularyzował wiedzę o dziczy.

tajfunkanalia

2024-05-03, 14:13
Małpa małpa pewnie zbiera na nową perukę więc szkoda jej było 2,5 dolca.

onucek

2024-05-03, 15:53
donkapusta napisał/a:

Cóż coraz bliżej czasów, że normalni ludzie (niezależnie od koloru skóry) będą podróżowali jak dziś turyści na safari w Kenii czy innej Tanzanii. Czyli będą zamknięci w w okratowanym pojeździe a dzicz na zewnątrz. Może nawet będą dokarmiani bananami, colą i frytkami. Znajdzie się jakiś sir David Frederick Attenborough i będzie popularyzował wiedzę o dziczy.



"(niezależnie od koloru skóry)" lol to niech ci będzie, ale i tak pewnie ponad 95% tych ludzi to będą biali. czarny będzie co najwyżej kierowcą xD i nie mówię tego ze złośliwością czy niechęcią do niebiałych. przemawia przeze mnie realizm.

papencjusz

2024-05-03, 17:24
Zachowują się jak zombie, zdziczali i żadni krwi w dodatku atakują stadami.

majeńka

2024-05-03, 18:02
onucek napisał/a:

"(niezależnie od koloru skóry)" lol to niech ci będzie, ale i tak pewnie ponad 95% tych ludzi to będą biali. czarny będzie co najwyżej kierowcą xD i nie mówię tego ze złośliwością czy niechęcią do niebiałych. przemawia przeze mnie realizm.

Pewnie tak, i to mimo że normalnych ludzi wśród czarnych jest dużo więcej niż 5%.

(Dla ścisłości: matematyka 95% a 5% jest bardziej skomplikowana, upraszczam dla retoryki bo tak łatwiej zrozumieć sens wypowiedzi.)

SnakePosen

2024-05-04, 00:04
Ja bym k***q strzelał do tych wszystkich brudnych małp , murzyny to zło i trzeba ich odej***ć. :lol:

Antebot

2024-05-04, 00:28
Ja się zastanawiam jak te smoliste koczkodany nauczyły się w ajfony... gwoździ wbijać nie umio i pewnie nawet jeść nożem i widelcem.