18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie stawiaj oporu, a przeżyjesz

~_Yarko_ • 2024-05-03, 15:13

Tylko że nie zawsze to zadziała ...

Info:

psyhepl

2024-05-03, 16:58
Pan Bóg ukarze tą zagubioną osobę!

edek_kotek

2024-05-03, 17:32
Złodziej bez zasad i honoru to zwykła k***a i szmata.

majeńka

2024-05-03, 17:48
edek_kotek napisał/a:

Złodziej bez zasad i honoru to zwykła k***a i szmata.

Nie, poprawnie było by:
Złodziej to zwykła k***a i szmata.

psyhepl napisał/a:

Pan Bóg ukarze tą zagubioną osobę!

Tu mamy konflikt religijny: otóż ja wierzę w pana policjanta. Podobnie jak bogowie, wśród których wielu jest złych, wielu policajów jest nieuczciwych, wykorzystujących swą pozycję, i jeszcze powszechniej niekompetentnych — jednak gdyby ich nie było, na każdym chodniku mielibyśmy bandytę z bronią.

DeLux

2024-05-03, 21:20
k***a zapomniałem kominiarki...

Desuuu

2024-05-04, 00:59
a była szansa

vatherland

2024-05-04, 10:39
Widać, że zacięła mu się broń. Co mają ludzie we łbach, że lepiej się odwracać niż zareagować. Ja widząc co się szykuje rzuciłbym się na tą pukawke, nie wiem co by z tego wynikło ale szanse na przeżycie miałbym większe, niż stanie jak debil czekając na kulkę. Niestety rośnie już od dawna pokolenie p*zd i tego są później skutki. Tak samo jak ten nożownik w Australii, masa facetów, jakby się rzucili na niego nic by więcej nie zrobił, lecz nie oni wolą sp***olić bo im ostygnie lub się rozleje latte. :-? ale się wkur...zyłem teraz :evil:

Jarazz

2024-05-04, 12:24
edek_kotek napisał/a:

Złodziej bez zasad i honoru to zwykła k***a i szmata.



Złodziej bez zasad? Ja jebie. Jaka ma pierwszą zasadę? Nie kradnij?

smc

2024-05-04, 12:53
Złodziej i zasada, to nie pasuje. Raczej kwas, najlepiej siarkowy...

szczecin123

2024-05-05, 20:01
Za zabójstwo piwinna być bezwzgledna czapa, żeby społeczeństwo nie musiało utrzymywać ścierwa na swój koszt. Koszt ołowiu jest niewspółmiernie niski z ewentualnym utrzymywaniem śmieci w zakładzie penitencjarnym.