18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

4 minuty o truciznach, które wszyscy jemy! Zabijają nas!

conor • 2012-06-20, 22:32
Komu zależy byś jadł cały ten syf? Kto chce byś żył w otępieniu? Komu zależy na tym by nas zabijać???!!!!


Ca...........ca

2012-06-20, 22:46
Nikt mi nie zabroni jeść hamburgerów, słodzić herbaty cukrem, pić coli, jeść Acodin, i zatruwać się innym syfem. Na coś trzeba umrzeć :D .
Niech zginą w męczarniach ze swoimi Iluminatami, GMO i innymi teoriami spiskowymi.

Ba...........ro

2012-06-20, 22:57
@ up
Oczywiście, że tak. Też mnie to pie**oli. Nagle każdy truty, oszukiwany i uśmiercany. A pożyjecie może dłuzej, a może wpie**oli was rak i tyle będzie z tej zdrowej żywności. A życie to tylko suma oddechów.

0statniSprawiedliwy

2012-06-20, 23:07
Nie chce mi się już oglądać pie**olenia tych pseudo- inteligentów. Tlen nawet przy stężeniu atmosferycznym też zabija i co mam nie oddychać? (może lepiej by było ;) )

asd1235

2012-06-20, 23:44
Ten gosciu mysli ze zyjemy w matrixie i jestesmy podlaczeni do 'kabelkow'.

dlatego tego nie wlaczam

Czesiek181

2012-06-21, 01:32
A ja dalej będę jadł sobie hamburgera,pil pepsi,jeść pizze,jadł cukier,jogurty,kebab,ziemniaki,schabowy.żyje dalej a hamburgery lubię.Osobom którzy tak narzekają na hamburgery itp.Proponuje jeść kamienie.

Mr.Drwalu

2012-06-21, 10:55
mazuch napisał/a:

Nie chce mi się już oglądać pie**olenia tych pseudo- inteligentów. Tlen nawet przy stężeniu atmosferycznym też zabija i co mam nie oddychać? (może lepiej by było ;) )



Łeb rozj***ny :kawa: Jak czyta się tak pok***ione komentarze.

"Nowa Zelandia chce zakazać wywołującej bezpłodność, sojowej formuły dla niemowląt."

Oto kolejne badanie które pokazuje, że zmodyfikowana genetycznie żywność powoduje bezpłodność – tym razem wśród ludzi, a nie tylko u zwierząt.

Źródło:

0statniSprawiedliwy

2012-06-21, 12:00
@up jakiś argument może? Czyli Ty wierzysz, że władze sterują żywnością i każą dodawać tam składniki, które powodują, że ludzie są głupsi, ażeby móc nimi kierować?? Liczę na konstruktywną wypowiedź

Didi666

2012-06-21, 15:23
Jak mi smakuje, zjem. A czy zdechnę ? Na pewno kiedyś tak :)

pyto

2012-06-21, 15:26
nie bede sluchal faceta z burzchem, ktory pie**oli o truciznach w jedzeniu

pewnie wpieprza hamburgery po kazdym takim pokazie, na ktorym robi niemale pieniadze i znajduje klientow na swoje ksiazki

karolo4life

2012-06-21, 15:33
k***a mac zglodnialem ..

wawol

2012-06-21, 15:34
tłumaczenie jest tak nieznośne, że aż się odechciewa oglądać

Leothyr

2012-06-21, 15:38
"all this szajt"
dobrze że nie powiedział "blodi łanka" i "majtej"
Nie, nie potrafię słuchać brytolskiego akcentu

etinos

2012-06-21, 15:40
Czytajac niektore komentarze, macie dowod o tym jak to dziala. "na cos trzeba umrzec" najlepsza wymowka glupich prostakow, od alkoholikow to najwiecej slysze.
Jakbyscie sprobowali jesc tak jak sie powinno, zaraz byscie zmenili zdanie, bo byscie jasniej mysleli, juz nie mowiac o tym jak czlowiek sie czuje.

@Bamboleiro
Jesli bedziesz jadl zdrowa zywnosc, to nie bedziesz mial raka, ale co bede sie produkowal, i tak pewnie macie wszystko w dupie, najwazniejsze to nazrec sie i nachlac. Ignorowac to co nie popiera moim teori, aby dalej sie sztuczne popierac, no az szkoda slow jaka ignorancja jest tutaj, ciekawe dlaczego -.- Pasywne, spasione bawoly :)

thewhitestar

2012-06-21, 15:44
etinos napisał/a:

Jesli bedziesz jadl zdrowa zywnosc, to nie bedziesz mial raka


Albo jesteś tak tępy, albo zwyczajnie trollujesz. Tak czy siak - umrzyj.