18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

30 szerszeni vs 30000 pszczół

blerhs • 2010-06-21, 23:11
krotko mowiac szerszenie pozamiataly.



:terror:

Blodhgarm

2010-06-22, 13:19
właśnie odkryłem, że mój scroll w myszce to tak naprawdę potencjometr offtopica - im niżej kręcę tym większy offtop w komentarzach ;)

Złowroga Pralka !

2010-06-22, 13:35
u mnie bod balkonem się kiedyś zainstalowały ;d to się okna nie dało otworzyć . A tak to strażaczki przyjechały i zrobiły own3d :P {

Asmodeius666

2010-06-22, 15:11
edit warna mi nie trzeba :/

lg0r

2010-06-22, 16:48
co wy tu za herezje pie**olicie? oglądam sobie spokojnie jak szerszenie wpie**alają pszczółki a jakiś nawiedzony katol mi z zatrutymi duszami wyskakuje :idzwch*j:

edit

poza tym pszczoły skupiają się w grupy po kilkadziesiąt sztuk, obsiadają szerszenia, który się przegrzewa i umiera na udar.

W KUPIE SIŁA!

~Faper Noster

2010-06-22, 21:55
Apropos tematu- chyba wkradł się błąd w obliczeniach, pszczół naliczyłem tylko 28953

ZłoconyPenisZagłady

2010-06-22, 21:59
lg0r napisał/a:


poza tym pszczoły skupiają się w grupy po kilkadziesiąt sztuk, obsiadają szerszenia, który się przegrzewa i umiera na udar.

W KUPIE SIŁA!



Nie jestem pewien czy to akurat ten gatunek. (Oglądałem to kiedyś w telewizji, ale tam radziły sobie świetnie)

A co do filmu, sadyzm pełną gębą.

blerhs

2010-06-22, 22:07
aż żal tych pszczoł jak nie wiadomo czy to idzie dupa czy głowa :-(

Asmodea22

2010-06-22, 22:29
wielki browar do kręcącego film :shock:

VeQe

2010-06-23, 12:06
Mr Bean napisał
Cytat:

Na tym przykładzie można oprzeć wyjaśnienie jak działają demony w naszym świecie. Kilka zatrutych dusz niszczy wszystkie dusze jakie zdoła. Przemyślcie to zanim znowu zechcecie wejść na ten szatański dział "Hard". Aż boję się pomyśleć co się tam dzieje i w jakich męczarniach będzie płonąć wasza dusza w ogniach piekielnych.



Szanowny panie autorze powyzszego cytatu. Obserwuję twoje posty juz od pewnego czasu. Jedne co mi przychodzi na myśl to to że albo jesteś za każdym razem naćpany jak udzielasz swojego zdania (niczym grzmienie z ambony) albo jesteś kolejnym pojebem który chce nawracać ludzi. Pomysł nawracania wydaje się śmieszny przedewszystkim dlatego ze strona ta nazywa się SADISTIC :plzdie:

Rh...........ox

2010-06-23, 12:14
catacoomber napisał/a:

Mr Bean napisał


Szanowny panie autorze powyzszego cytatu. Obserwuję twoje posty juz od pewnego czasu. Jedne co mi przychodzi na myśl to to że albo jesteś za każdym razem naćpany jak udzielasz swojego zdania (niczym grzmienie z ambony) albo jesteś kolejnym pojebem który chce nawracać ludzi. Pomysł nawracania wydaje się śmieszny przedewszystkim dlatego ze strona ta nazywa się SADISTIC :plzdie:



Patrz uważniej bo ma już bana... :roll:

Maxved

2010-06-23, 21:46
Kejna napisał/a:



Nie jestem pewien czy to akurat ten gatunek. (Oglądałem to kiedyś w telewizji, ale tam radziły sobie świetnie)

A co do filmu, sadyzm pełną gębą.



dokładnie, chyba ten sam dokument oglądałem. tyle pszczół obsiadających szerszenia wytwarzało temperaturę ponad 40 stopni(nie chcę kłamać ale tak mi sie wydaje) i jak wspomniałeś szerszeń zdychał.