18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 wyjscia według ciapatego

beret93 • 2013-06-02, 21:30
Widać, że ci kozojebcy nawet sie nie kryja z tym co robia, ale nasi politycy jak i wiekszosc oglupionych obywateli tego nie widzi.
+ Niestety nie żyjemy w kraju Islamskim i tak k***A ma zostać


YT

Cyjanek

2013-06-02, 21:37
Dobry żartowniś z niego :)

Inoquez

2013-06-02, 21:46
pasowałoby ch*jom pokazać wyjście butem w brodate ryło

JakiesGowno

2013-06-02, 21:51
z tymi k***a brodatymi kozimi synami trzeba krótko i na temat wyj***ć w ryj za takie gadanie i wypie**olić za granice polski. daje piwo żeby to znalazło sie jak najszybciej na głównej bo niektórzy na prwade nie widzą co sie dzieje.

GhostScarface

2013-06-02, 21:56
wybieram 3 wyjscie i wpie**alam sie na pełnej k***ie kopytami w tego ryżego śmierdzącego knura !!!

master0romus

2013-06-02, 21:57
Nie wiem jak to określić inaczej więc powiem wprost.. Wk***ił mnie dosadnie.. wpie**alają się tacy w nieswoje tereny, dostają domy i odpowiednie warunki, gdy są w potrzebie państwo w jakiś tam sposób ich wspiera , Warunki do życia mają dostateczne i właściwie nietykalność przez szerzącą się pie**oloną propagandę antyrasistowską. I taka k***a wpie**ala się z brudnymi butami na naszą ziemie za którą nasi dziadkowie oddawali życia szerząc hasło " Bóg , Honor, Ojczyzna" i jeszcze k***a stawia warunki jawnie grożąc ?!! Powinniśmy sk***iela powiesić w najbardziej publicznym miejscu dla przykładu ... Wypie**alaj do swojego kraju. Tam będziesz mógł się jarać swoim bożkiem i r*chać każdą kozę na jaką się natkniesz... h*j CI W DUPE KACAPIE !!

Ji^HaD

2013-06-02, 21:58
ja tu widze jedno wyjscie , BANG BANG BANG k***A 3 ciapatych mniej

PędzącyOsiołek

2013-06-02, 22:24
Niech wypie**alają do siebie !!! To moje zdanie , choć patrząc na historie , Chrześcijanie mordowali i nawracali ...
Co nie zmienia faktu , niech Wypie**alajÄ… !!!

JH...........DS

2013-06-02, 22:37
Polacy powinni dostać pozwolenie na zabijanie wyznawców gównianego islamu...

beret93

2013-06-02, 22:41
PędzącyOsiołek napisał/a:

Niech wypie**alają do siebie !!! To moje zdanie , choć patrząc na historie , Chrześcijanie mordowali i nawracali ...
Co nie zmienia faktu , niech Wypie**alajÄ… !!!



Prawda jak patrzec na historie. Chrześcijanie palili na stosach, nieśli krwawe krucjaty i skreślali tych, co się trochę wybijali, ale zobacz co sie dzieje obecnie. Nawet ostatnie wydarzenia w UK gdzie ginie żołnierz przez to bydło. A takich przykładów jest na pęczki. Jedynie co możemy zrobić w tej sytuacji to przekazywać informacje i nie dać sie ogłupić "religii pokoju"

go...........11

2013-06-02, 23:00
Szmatogłowy zaj***ł dowciapem, jak łysy grzywką o kant kuli.

skandal89

2013-06-02, 23:13
Przy następnych wyborach proponuję głosować na JKM. wtedy brudasy nie będą miały tu czego szukać, chyba, że wpie**olu.

Peter-Norivotset

2013-06-02, 23:14
Az krew sie we mnie zagotowala. oj k***a, tylko sprobujcie brudasy

Pa...........‚y

2013-06-02, 23:15
Oni trzymają się razem, Angole są podzieleni. Nawet jeśli większość się przebudzi to władza i służby publiczne dalej będą stawać przeciw swoim krnąbrnym obywatelom propagującym mowę nienawiści i przemoc wobec pokojowych muzułmanów. :jejeje:

robert357

2013-06-02, 23:15
Nie wiem jak wy, ale j jestem przygotowany. :snajper2: