18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 wyjscia według ciapatego

beret93 • 2013-06-02, 21:30
Widać, że ci kozojebcy nawet sie nie kryja z tym co robia, ale nasi politycy jak i wiekszosc oglupionych obywateli tego nie widzi.
+ Niestety nie żyjemy w kraju Islamskim i tak k***A ma zostać


YT

666duch

2013-06-02, 23:16
Dobry ciapaty to martwy ciapaty.

Te...........ed

2013-06-02, 23:17
Panowie zwróćcie uwagę, że to nie jest jakiś karaczi-arabo-kozojeb, tylko tamtejszy irol czy co innego. Oni nie dość, że to akceptują, to jeszcze sami do nich przystają. Sami na siebie sprowadzają kłopoty...

Kamaclan

2013-06-02, 23:19
kupie sobie wiatrówke na gaz CO2 XDXDDXDXDXDXXDXDDXDXDXXDDXXDDX

Lilu

2013-06-02, 23:21
Co to jest czarna kropka na księżycu?
-Ciapaty na księżycu.
Co to są dwie takie czarne kropki?
-Dwoch ciapatych na księżycu.
Co to jest księżyc i pelno takich kropek?
-ROZWIĄZANIE


j***ć Muslimów :hitler:

przemas1234

2013-06-02, 23:25
wydał na siebie wyrok brodaty w dupe koza j***ny

sauerps

2013-06-02, 23:32
Panie i Panowie w tym momencie powiem jedno... patrzcie gdzie żyjemy i na co pozwala się w naszym kraju.Niech nakazują co chcą, niech mówią co chcą. Tępcie to gówno i walczcie z tym nożami rękami i wszystkim co możliwe! Polska dla Polaków wolę chrześcijanizm niż ciapate obcinanie głów! Tępcie to zawsze i wszędzie i pamiętajcie jedno.. albo my albo oni!

Fu.

2013-06-02, 23:38
To ja wam dam czwarte wyjście, WYpie**alAĆ na swoje ciapate gleby. Szmatogłowe kozy.


No i się wk***iłem.

Nav

2013-06-02, 23:38
My też mamy 3 wyjścia z tej sytuacji


chupsky

2013-06-02, 23:45
beret93 napisał/a:



Prawda jak patrzec na historie. Chrześcijanie palili na stosach, nieśli krwawe krucjaty i skreślali tych, co się trochę wybijali, ale zobacz co sie dzieje obecnie. Nawet ostatnie wydarzenia w UK gdzie ginie żołnierz przez to bydło. A takich przykładów jest na pęczki. Jedynie co możemy zrobić w tej sytuacji to przekazywać informacje i nie dać sie ogłupić "religii pokoju"



G prawda. Chyba czytasz książki od tyłu albo jakieś pooświeceniowe czy postkomunistyczne pierdoły. Stosy były sankcjonowane prawem PAŃSTWOWYM, które w okresie cezaropapizmu było "silniejsze" w egzekucji. Gdyby było tak, jak mówią lewacy, to Filip Piękny nie zatłukłby papieża jak psa ;) A przypadków szykan, wypędzeń itd. duchownych była masa. Stosy i sądy inkwizycji były DOBROWOLNIE wybierane przez skazanych, bo inkwizycja wprowadziła np. możliwość wykorzystania prawnika, domniemanie niewinności czy lekarza przy torturach (poczytać dr Konika czy V. Messoriego głąby). Krwawe krucjaty? Dobre sobie! Przypomnij sobie co brudasy robił z chrześcijańskimi karawanami kupieckimi albo pielgrzymami i zorientujesz się, czemu Europa ruszyła do walki. Dziwne, że nie wyrżnęli wszystkich w pień. No ale teraz lewacy się cieszą, że Saladyn wypuścił chrześcijan z Jerozolimy, żeby mieć dobry "pijar". Chrześcijanie skreślali tych, co się wybijali? Poczytaj o procesie Bruna czy Galileusza w źródłach. Szczególnie ten pierwszy był imbecylem, którego należało skrócić, bo był po prostu szkodliwy społecznie. Nie na darmo władze ŚWIECKIE wydalały go ze swoich miast kilka razy.

Jedyne, co możemy zrobić, to nie dać z siebie zrobić tolerancyjnych ciot i ateistów bez przekonań, którzy mają wszystko gdzieś. Brudasów należy potraktować jako realne zagrożenie i tak samo należy postąpić z lewakami, którzy otwierają drzwi muzułmanom. W skrócie pogonić tałatajstwo.

mazin

2013-06-03, 00:20
Zapomniał o czwartym wyjściu ;-)
]

tomekr23

2013-06-03, 00:26
beret93 napisał/a:



Prawda jak patrzec na historie. Chrześcijanie palili na stosach, nieśli krwawe krucjaty i skreślali tych, co się trochę wybijali, ale zobacz co sie dzieje obecnie. Nawet ostatnie wydarzenia w UK gdzie ginie żołnierz przez to bydło. A takich przykładów jest na pęczki. Jedynie co możemy zrobić w tej sytuacji to przekazywać informacje i nie dać sie ogłupić "religii pokoju"



G prawda. Chyba czytasz książki od tyłu albo jakieś pooświeceniowe czy postkomunistyczne pierdoły. Stosy były sankcjonowane prawem PAŃSTWOWYM, które w okresie cezaropapizmu było "silniejsze" w egzekucji. Gdyby było tak, jak mówią lewacy, to Filip Piękny nie zatłukłby papieża jak psa ;) A przypadków szykan, wypędzeń itd. duchownych była masa. Stosy i sądy inkwizycji były DOBROWOLNIE wybierane przez skazanych, bo inkwizycja wprowadziła np. możliwość wykorzystania prawnika, domniemanie niewinności czy lekarza przy torturach (poczytać dr Konika czy V. Messoriego głąby). Krwawe krucjaty? Dobre sobie! Przypomnij sobie co brudasy robił z chrześcijańskimi karawanami kupieckimi albo pielgrzymami i zorientujesz się, czemu Europa ruszyła do walki. Dziwne, że nie wyrżnęli wszystkich w pień. No ale teraz lewacy się cieszą, że Saladyn wypuścił chrześcijan z Jerozolimy, żeby mieć dobry "pijar". Chrześcijanie skreślali tych, co się wybijali? Poczytaj o procesie Bruna czy Galileusza w źródłach. Szczególnie ten pierwszy był imbecylem, którego należało skrócić, bo był po prostu szkodliwy społecznie. Nie na darmo władze ŚWIECKIE wydalały go ze swoich miast kilka razy.

Jedyne, co możemy zrobić, to nie dać z siebie zrobić tolerancyjnych ciot i ateistów bez przekonań, którzy mają wszystko gdzieś. Brudasów należy potraktować jako realne zagrożenie i tak samo należy postąpić z lewakami, którzy otwierają drzwi muzułmanom. W skrócie pogonić tałatajstwo.

Jesteś świadom tego, że taką właśnie wypowiedzią zniżasz się do poziomu tak znienawidzonego przez ten portal muslima? Ktoś dał Ci monopol na prawdę? Z Twojego postu wynika, że każdy kto ma inne zdanie niż Ty jest głupi ( bądź ogłupiony przez propagandę). Próbujesz tutaj wmówić, że wszystkie te rzeczy nie miały nic wspólnego z kościołem. Zapominasz o tym, że wszystkie były robione w imię Boga.

Dlaczego twierdzisz, że człowiek nie wierzący w istnienie jakiegoś ,, wielkiego brata" musi być gorszy i nie mieć żadnych zasad. Powiedział kiedyś Immanuel Kant ,,Niebo gwiaździs­te na­de mną i pra­wo mo­ral­ne we mnie." Jak ktoś ma poukładane w głowie to nie potrzebna mu żądna religia by być człowiekiem. Opanuj więc swą chęć wpojenia innym swoich zasad.
Pozdrawiam.

piter1372

2013-06-03, 00:27
dla bohatera owego filmiku przydałby się kaganiec, najlepiej na prąd.... 1200 volt...

Pa...........y

2013-06-03, 00:30
chupsky, Posiadanie prawnika i lekarza podczas tortur to rzeczywiście ogromna łaska, bo z rozżarzonym prętem w dupie nie przyznasz się, że zatrułeś studnie przy kościele. :D Co do chrystianizacji to nasz Mieszko nie był zmuszony do przyjęcia chrztu? Gdyby tego nie zrobił to nasi zachodni sąsiedzi wpadliby niosąc krzyż i okazyjnie grabiąc, gwałcąc i paląc wioski. Tyle, że Mieszko wymyślił sobie, że lepiej przyjąć łagodniejsze chrześcijaństwo od Czechów, a to dlatego, że szybciej przyjęło się wśród prostego ludu, spotkało się z mniejszym sprzeciwem. Obrzędy były przystępniejsze dla pospolitego wieśniaka.
A z tym, że inkwizycja nie była zła i nie paliła wybitniejszych jednostek to poleciałeś... bo jak objąć wyższą władzę niż królewska? Wmówić wszystkim, że jest się pośrednikiem strasznego mściwego boga. Królowie podporządkowali władzę pod chrześcijaństwo i gitara. Za tysiąc lat wieśniacy będą winić króla za to, że palono ludzi, to nie inkwizycja... to król. ;) Naukowiec też bał się kiedyś publicznie przedstawić swoje poglądy, bo kościół za to palił.
Tak, też jestem ateistą, ale przekonania mam, a jestem przekonany, że islam jest zagrożeniem dla wszystkich innych ludzi. Muzułmanów trzeba tępić i najlepiej gdyby udało się co do jednego. Dlatego należy zjednoczyć się i nie dać się ciapatym. Dodam jeszcze tylko, że w chrześcijanach nie widzę wrogów w obecnych czasach, za to przeciwnie, wielu miłuję... tak żebyście nie czuli się atakowani.

beret93

2013-06-03, 00:30
@chupsky
Masz racje, chciałem ukazać, że żadna religia nie jest bez winy, jak znajde chwile obczaje tytuły i autorów podanych przez ciebie
Ostatnio miałem o krucjatach na kierunku dlatego mi sie skojarzyło,ja nie oceniam ale co jak co krucjaty były i nie można powiedzieć że obeszło sie bez ofiar winnych czy niewinnych. Popieram to co zrobili bo możliwe, że juz wtedy islam przejął by Europe. Ale nie tylko krucjaty były przeciwko muzułmanom. Co z Krucjata aragońska, gdzie papież rościł sobie prawa do ziemi. Dla mnie było to niepotrzebne. Co do stosów:
"Kara śmierci za herezję pojawiła się jeszcze w starożytnym Rzymie. Wkrótce po uznaniu chrześcijaństwa za religię panującą został wprowadzony przepis, skazujący przywódców sekty manichejczyków na śmierć na stosie w 387. Także cesarz Teodozjusz uznał herezję za przestępstwo równe zdradzie stanu i przewidział za nie karę śmierci przez spalenie żywcem. Podobne postanowienia zawierał kodeks Justyniana z 534" Proces Galileusza znam słabo i możliwe, że tu też sie myle ale czy Galileusz nie był przypadkiem zwolennikiem heliocentrycznej budowy świata i teorii Mikołaja Kopernika.Przez co był cały konflikt z kościołem katolickim ??

TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT JEŻELI COŚ POKRĘCIŁEM ALBO JESTEM W BŁĘDZIE NIECH KTOŚ CHĘTNIE MNIE POPRAWI. + Nie jestem ateistą jestem katolikiem.

iMarcos

2013-06-03, 00:32
To będziemy k***A walczyć.