18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

280kg przy wyciskaniu spada na klatę (Grzegorz Wałga)

szelkin • 2017-06-28, 20:59
Nasz rodak jakiś czas temu miał wypadek przy wyciskaniu 280kg na ławce prostej, pękła koszula wspomagająca.

Na ten moment wszystko już z nim w porządku, Grzesiek szykuje się pod 400kg (z koszulą).



Jego kanał znajdziecie na YT jak i na FB.

DickSet

2017-07-01, 02:48
Wyciskanie w czymś, co zwiększa ilość podnoszonych kilogramów, to jak mierzyć ch*ja z kręgosłupem

Vexobot

2017-07-01, 02:52
jak czytam te komentarze ze debil, kretyn, kox na sterydach, lepiej r*chac laski wyciskac wagry i pic piwo to widze ten sadolowy bol dupy uzytkownikow, ze cale zycie wygladacie jak j***ne gowno ktore nie ma sily + ma wage jak ja w podstawowce, a czesc to ulane k***y żłopiące piwsko - czekam na hejt :)

gomez1308

2017-07-01, 03:36
Ja nie podnosze nawet 30% z tego ale kto normalny bierze aż tyle z tylko jednym asekurantem? Niby ten typ miał to utrzymać? Jak on prawdopodobnie by tego od ziemi nie oderwał.

v1vAz

2017-07-01, 03:40
ch*j wam do tego że bije koks? niech robi co chce

Jetix

2017-07-01, 06:31
Gdyby ludzie nie przekładali sportu ponad własne zdrowie, to ten nigdy by nie powstał. Na tym polega bycie zawodowcem, nie można być najlepszym nie ryzykując.
Nie każdy jednak pojmuje takie rzeczy, bo nie każdy rodzi się z ambicją bycia w czymkolwiek najlepszym na świecie.

SirMajkel

2017-07-01, 09:13
nie rozumiem.. to co to za wyciskanie jak bez specjalnej koszuli nie dałby rady? Chyba cały sens wyciskania to wyciskanie o własnych siłach.

tochacz

2017-07-01, 09:34
Ma na sztandze 380, a nie 280 :P

janpalony420

2017-07-01, 17:06
Poka gacie, jak poszło z gruzem 8-)

maddog77

2017-07-01, 18:20
Może pooglądajcie sobie patryk2703 gościu w przech*j zakłamany niby natural a wygląda jakby tren bił przed śniadaniem...Grzesiek megapozytywny człowiek-szczery nigdy się nie krył z tym że bierze z resztą tam gdzie startuje nie musi posłuchajcie sobie kilka jego vlogów zanim ocenicie człowieka.

rkkk

2017-07-01, 22:56
Facet wyciska konkretny ciężar z jednym asekurantem, pewnie był bardzo pewny siebie. Najlepsze jest to, że robi to na ławce z poręczami, które mają zapobiega skutkom takich wypadków. To te dwie belki po bokach ławeczki, ale przecież one są dla pedałów w rurkach... Jakby zadał sobie trochę trudu i poświęcił minutę na ich ustawienie, tzn. podniesienie na właściwą wysokość, nie byłoby czego oglądać. Sztanga by go trochę ugniotła i zatrzymała się na poręczach, a nie na płucach.

NeverTooLate

2017-10-22, 22:43
k***a zjebie umysłowy masz pojęcie na temat wyciskania takie jak islamista na temat chsześcijaństwa... Po 1 mostek to jest podstawa, przy poprawnym wyciskaniu odcinek lędźwiowy nie powinien dotykać ławki Po 2 koszula to nie wspomagacz bo założę się że Ty to nawet byś sztangi w koszuli nie utrzymał bo by Ci tak łokcie sp***alały a z twoją "poprawną" techniką bez mostka to byś na wózku po pierwszej serii jeździł :)

DickSet napisał/a:

Wyciskanie w czymś, co zwiększa ilość podnoszonych kilogramów, to jak mierzyć ch*ja z kręgosłupem



k***a idioto koszula nie zwiększa Ci kilogramów na ławce sama z siebie Po 1 w koszul trzeba umieć wyciskać bo większość znawców na tym forum to nawet w życiu na siłowni nie była Po 2 porównywanie wyciskania w koszuli i wyciskania RAW to tak jak porównywanie kolarstwa do f1 dwa różne sporty. Nie pozdrawiam.

rkkk napisał/a:

Facet wyciska konkretny ciężar z jednym asekurantem, pewnie był bardzo pewny siebie. Najlepsze jest to, że robi to na ławce z poręczami, które mają zapobiega skutkom takich wypadków. To te dwie belki po bokach ławeczki, ale przecież one są dla pedałów w rurkach... Jakby zadał sobie trochę trudu i poświęcił minutę na ich ustawienie, tzn. podniesienie na właściwą wysokość, nie byłoby czego oglądać. Sztanga by go trochę ugniotła i zatrzymała się na poręczach, a nie na płucach.



Tu nie chodzi o pewność siebie tylko o to że koszula która miała dożywotnią gwarancję mu pękła poza tym to nie było 280 tylko 380 kg
A ciężar który wyciskał już znał bo ćwiczył na nim od dłuższego czasu.

Vexobot napisał/a:

jak czytam te komentarze ze debil, kretyn, kox na sterydach, lepiej r*chac laski wyciskac wagry i pic piwo to widze ten sadolowy bol dupy uzytkownikow, ze cale zycie wygladacie jak j***ne gowno ktore nie ma sily + ma wage jak ja w podstawowce, a czesc to ulane k***y żłopiące piwsko - czekam na hejt :)



Taka prawda, większość to nawet na siłowni nie była a pie**olą że w koszuli łatwiej i że to oszukiwanie... Krew się gotuje jak takich idiotów słucham.