18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 tysiaki za godzinę pracy

bowmanek • 2014-02-25, 22:10
Nasi posłowie ciężko zapie**alają i czepiają się każdej dodatkowej pracy, aby mieć za co wykarmić rodzinę i jakoś wiązać koniec z końcem.







Ciekawe, czy ten siwy to jakaś rodzina Pawlaka - "strażaka".

konował

2014-02-26, 12:44
Jak bym byl poslem to tez bym kradl ile wlezie bo polaczki i tak ch*ja zrobia :D

crystaldragon

2014-02-26, 13:13
Cytat:

Jak bym byl poslem to tez bym kradl ile wlezie bo polaczki i tak ch*ja zrobia :D



Janukowicz podobnie myślał

Ha...........ng

2014-02-26, 13:18
Kurna, tak mi się skojarzyło

Ramika

2014-02-26, 13:48
Trynkiewicz poj***ło cię? Jeśli trollujesz, to gratu-k***a-lacje...

Co do filmiku, oczywiście, że prezydium rady widzi konieczność istnienia tej jednostki, a jakżeby inaczej? Ech, jeszcze trochę i wypie**alam z tego kraju na dobre...

Kultywator92

2014-02-26, 13:50
Trzeba zabrać świniom koryto, to przestaną się pchać!


itaczeqq

2014-02-26, 13:58
ze jeszcze trynkiewicz bana nie dostal

Dzoyo

2014-02-26, 14:37
Angeltopedał napisał/a:

Poseł Palikota Andrzej Piątak aktualnie odpoczywa sobie w Tajlandii za wasze pieniądze :) Politycy pozdrawiają podatników



Czemu Angel to pedał ? :emo:

So...........ar

2014-02-26, 14:44
Ta Super Stacja co raz bardziej mi się podoba. Bez ogródki jebią na każdą opcje polityczną gdy jest za co.

goh4n

2014-02-26, 14:49
"Nikomu nie zagladajmy do kieszeni"? Co k***a? Przeciez to ja ich zatrudniam, wiec i ja musze wiedziec ile im place.

kawkaman

2014-02-26, 15:07
zesz ty k***o psl'owska zeby cie zaj***li w ciemnej uliczce

Linneus

2014-02-26, 15:22
Przecież to jakieś brednie są. Polska wydała w ubiegłym roku na bezrobotnych ponad 13 mld złotych (sprawdziłem), nawet jakby im po 100 tysięcy płacili, to i tak by były okruchy. To, że za pracę w jakiejś radzie (było nie było, praca merytoryczna, nikt nie wie, co dokładnie robią i jaki to ma wpływ na kształtowanie polityki społecznej) inkasują po kilkanaście tysięcy rocznie, to jest pryszcz - przynajmniej to jest legalne i uczciwe. Popatrzcie sobie na parlamentarzystów sprzed 10-ciu lat, zwłaszcza Samoobrońców, którzy w trakcie 4-letniej kadencji potroili (jak nie więcej) swoje majątki.

Osobiście się cieszę, że polityk może zarobić na takich radach, a nie musi brać w łapę od lobbystów żeby żyć na takim standardzie jak manager średniego szczebla w dużej firmie.

Jeadong

2014-02-26, 17:16
konował napisał/a:

Jak bym byl poslem to tez bym kradl ile wlezie bo polaczki i tak ch*ja zrobia :D



Wlasnie taka jest wiekszosc spoleczenstwa polskiego, wyjebiesz jednych to przyjda podobne smiecie dlatego w razie wojny, zamieszek itp. wykupuje bilet pierwszej klasy i wypie**alam jak najdalej. Nie bede narazal zycia dla tego gowna. Polska ma piekna historie ale ludzie z zasadami wygineli po 45r.

wernetto

2014-02-26, 17:49
santaxl napisał/a:

1:44 kolejna socjalistyczna p*zda: "jestem biedny, bezrobotny, mam 19 lat i nie chciało mi się uczyć, więc ci co zarabiają dużo powinni się podzielić" , nawet ignorując już fakt, że te pie**olone k***y z sejmu za nasze pieniądze koryto napełniają



za dużo Korwina.

Sipto-pierdolony_oszust

2014-02-26, 17:57
wernetto, Korwina nigdy nie jest za dużo. Poza tym spróbuj się nie zgodzić z tym zdaniem.

remi1982

2014-02-26, 19:00
Linneus napisał/a:

Przecież to jakieś brednie są. Polska wydała w ubiegłym roku na bezrobotnych ponad 13 mld złotych (sprawdziłem), nawet jakby im po 100 tysięcy płacili, to i tak by były okruchy. To, że za pracę w jakiejś radzie (było nie było, praca merytoryczna, nikt nie wie, co dokładnie robią i jaki to ma wpływ na kształtowanie polityki społecznej) inkasują po kilkanaście tysięcy rocznie, to jest pryszcz - przynajmniej to jest legalne i uczciwe. Popatrzcie sobie na parlamentarzystów sprzed 10-ciu lat, zwłaszcza Samoobrońców, którzy w trakcie 4-letniej kadencji potroili (jak nie więcej) swoje majątki.

Osobiście się cieszę, że polityk może zarobić na takich radach, a nie musi brać w łapę od lobbystów żeby żyć na takim standardzie jak manager średniego szczebla w dużej firmie.



Myślisz k***a, że jeśli taki pedał, sorry poseł zarabia 12 tyś. na miesiąc, to on k***a nie weźmie w łapę 100tyś. za lobbowanie za pewną opcją czy też rozwiązaniem ?
k***y w sejmie na czele z Tuskiem, to skorumpowane dz**ki. Więc nie ma o czym mówić. Bo te k***y pokroju Tuska i Komorowskiego mają non stop mało.