18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#2 Film z serii "Polskie Tory Wyścigowe"

Putis • 2015-02-17, 21:38
Witam, ostatnio wstawiłem tutaj film o zamkniętym torze Lublin - "Niech tego toru nie będzie" (jeśli by ktoś chciał się zaznajomić z pierwszym tematem to tutaj wstawiam LINK do niego ), jest to kolejny film z tego kanału, z tym, że jest dłuższy i zawiera więcej wywiadów i informacji.



Akcja jest słuszna, więc kto może to niech udostępnia ten film dalej tak jak ich konto na FB (LINK ), może zrobi się jakieś grubsze zainteresowanie tym tematem..

Erni90

2015-02-18, 17:32
up
max_well
To nie chodzi już o to że ludzie narzekali na hałas. Słyszałem parę lat temu jak niby miasto zrobiło ankietę dotyczącą hałasu dobiegającego z toru u ludzi czy coś takiego i niby każdemu było źle. Wtedy obrońcy toru chodzili po domach i pytali czy naprawdę jest im tak źle itp. co najlepsze ludzie mówili, że miasto żadnej ankiety nie robiło i da się wytrzymać ten hałas.
Jak wiadomo "niby" miasto oddało ze free PZM-otowi tor i to on go sprzedał. Według mnie to ręka rękę myje bo teraz ludzie się bardziej rzucają się nie na miasto (walonego łysola w pinglach) tylko obwiniają o wszystko PZM

kamil111-16

2015-02-18, 18:26
Niech ruscy pie**olną atoma i będzie spokój...

Blurey

2015-02-18, 19:01
max_well


To jest prosta sprawa, ci ludzie bardzo dobrze wiedzą, o co chodzi. Oni kupili te mieszkania, szepcząc sobie "e halina, pomarudzimy i wyjebią ten tor, a my dostaniemy chatę za pół hajsu". I tak janusze inwestycji pomyśleli.

grze_zna

2015-02-18, 20:21
szkoda toru. tysiące wspomnień. niezliczone godziny na torze.

kwasrr

2015-02-18, 20:34
Pytanie na które trzeba sobie odpowiedzieć. Co jest przyczyną? Tor? Nie. Wybudowane tam bloki? Też nie. Decyzja osób, która pozwoliła na sprzężenie obu tych sprzeczności? Wydaję mi się, że tak. Dlaczego miasto nie zagospodarowało tam strefy przemysłowej, a strefę mieszkalną? Widać w naszym pięknym kraju nikt nie ponosi odpowiedzialności za nic - co zresztą widać od samej góry. Głupota wyrastająca z "gupoty".

norbi7631

2015-02-18, 21:11
Blurey nie do końca. Ludzie patrzyli na ilość zer na fakturze za mieszkanie, a że w pobliżu jest tor to nie szkodzi, bo byli tam 5 razy w ciągu 3 miesięcy i było cicho, w sumie w zimie to było, ale było cicho. Ogólnie zakładam, że niektórzy zwrócili uwagę na tor.
Ktoś zarobił (developer, wydający decyzję?) i tyle, a toru nie ma.

kyu

2015-02-19, 00:11
stawiam piwo komuś kto wrzuci nagie foty pani Beaty :D

Eliot Imperio

2015-02-19, 12:36
No k***a nieźle. Czyli ludzie, którzy mieszkają we Wrocławiu w pobliżu stadionu olimpijskiego też mają wnieść zażalenia, bo jak sezon na żużla jest w k***e głośno jest? Tak samo na maślicach- wybudowany jest stadion, wcześniej go nie było. Jak koncerty są grane albo mecze to też trzeba likwidować?
Ja pie**ole, kupujesz mieszkanie koło toru i zakładasz związek pedałów przeciwko ludziom z pasją i odbierasz im miejsce do treningu. ch*j w dupe takim ludziom, żeby banki im te hipoteki pozabierały.

rune323

2015-02-22, 22:33
W Katowicach przy galerii handlowej Silesia City Center po jakimś czasie wybudowano "apartamentowce" pod nazwą Dębowe Tarasy, lokale były sprzedawane po wysokich cenach, ch*j z tego, że w zasadzie na zadupiu, z widokiem na galerię i betonowy parking, no ale za to całodobowe Tesco pod nosem, wystarczy tylko przejść przez ten parking galerii. Kiedy zaczęto prace nad rozbudową galerii, szanowni mieszkańcy Dębowych Tarasów wynajęli sobie jakiś kolesi, którzy za nich protestowali przeciwko hałasowi, ruchowi samochodów (na parkingu k***a) i rozbudowie kompleksu handlowego. Po przejściach dla pieszych, w kółko chodziły grupki kilku osób z transparentami, poubierani w czarne porozciągane swetry, spodnie bojówki lub poszarpane jeansy, z pozapuszczanymi brodami i fryzurami, które nie były dziełem fryzjera, tylko wesoło, samo-rosnącymi kudłami. Efekt był taki, że budowę i tak dokończono, klienci galerii zszarpali sobie trochę nerwy dłużej wyjeżdżając z parkingu, obdarci studenci dorobili kilka złotych za udział w proteście, a mieszkańcy Dębowych Tarasów dalej mieszkają na parkingu galerii, robią zakupy w nowych sklepach nowej części Silesia City Center, a co najważniejsze, dalej mają dostęp do całodobowego Tesco. ;-)