18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#2 Film z serii "Polskie Tory Wyścigowe"

Putis • 2015-02-17, 21:38
Witam, ostatnio wstawiłem tutaj film o zamkniętym torze Lublin - "Niech tego toru nie będzie" (jeśli by ktoś chciał się zaznajomić z pierwszym tematem to tutaj wstawiam LINK do niego ), jest to kolejny film z tego kanału, z tym, że jest dłuższy i zawiera więcej wywiadów i informacji.



Akcja jest słuszna, więc kto może to niech udostępnia ten film dalej tak jak ich konto na FB (LINK ), może zrobi się jakieś grubsze zainteresowanie tym tematem..

moonelq

2015-02-17, 21:43
Oczekujesz pospolitego ruszenia? 38 mln ludzi jest j***nych w dupala przez rząd a i tak nic nie zrobią. Nie ma już siły w narodzie. A o taką pierdołę to wiadomo że zapaleńcom będzie chciało się walczyć, resztę to pie**oli, dlatego że większość myśli co jutro do gara włożyć.

Putis

2015-02-17, 21:54
moonelq napisał/a:

Oczekujesz pospolitego ruszenia? 38 mln ludzi jest j***nych w dupala przez rząd a i tak nic nie zrobią. Nie ma już siły w narodzie. A o taką pierdołę to wiadomo że zapaleńcom będzie chciało się walczyć, resztę to pie**oli, dlatego że większość myśli co jutro do gara włożyć.



Przecież nie oczekuję, że zaraz pół PL z tego powodu pojedzie do Warszawy strajkować, ale czemu by nie nagłośnić sprawy? Może media się zainteresują, ludzie dostaną kolejny powód żeby nie głosować na PO/PIS/SLD? a może uda się jakoś przywrócić ten tor, trzeba coś spróbować..

max_well

2015-02-17, 22:01
ludzie, którzy kupowali mieszkania wokół toru mieli pełną świadomość konsekwencji jego sąsiedztwem i nie powinni mieć prawa narzekać na niego później, to tak samo jak wybudować się obok oczyszczalni ścieków i narzekać, że jebie gównem.

Atlant555

2015-02-17, 23:52
Ja tam się nie przejmuje przepisami :D
Dla mnie cała Polska to jak jeden wielki tor :D
ps. Nie, nie jestem posiadaczem BMW

GENAS

2015-02-18, 00:24
Fajnie, że takie same plany zamknięcia obiektu idą w kierunku Poznańskiego Toru, bo hałas a obok lotnisko, no k***a...

Putis

2015-02-18, 01:40
Jeśli ktoś jest obeznany z wykopem i innymi portalami to też może wstawić, jeśli to dla niego nie problem :)

Retsam

2015-02-18, 16:15
w dupie to mam

byszek

2015-02-18, 16:18
ten prowadzący to chyba brat Marka z M Jak Miłość.

Jesuz

2015-02-18, 16:18
Prosta sprawa, ludzie protestują bo mają głośno w mieszkaniach - niech sp***alają albo postawią ZA SWOJE PIENIĄDZE ekrany akustyczne przed swoimi oknami.

Pajoresko

2015-02-18, 16:50
Taka sama sytuacja miała miejsce na strzelnicy we Wrocławiu. Strzelnica powstała grubo z 30 lat temu, jakieś 5 lat temu babka, która wybudowała dom po sąsiedzku, zgłosiła sprawę do sądu, że jest za głośno.. jaki efekt? Zakaz strzelań w soboty ( wyznaczone terminy na zawody), oraz w tygodniu możliwość strzelania od 9:00 do 16:00. Kończąc szkołę czy zajęcia o 14 można pomarzyć o treningu... wlcum in Poland..

kok2

2015-02-18, 16:50
To powinie być dla aut wyścigowych a nie dla byle łosi oderwanych w sobotę od pługa ciągnących swoje wraki na tor, nie?

lemo1029

2015-02-18, 16:51
k***a Jesuz tor był wcześniej niż te osiedle. Wiedzieli gdzie i co kupowali. Więc nie pie**ol mi tu.
PS tor został sprzedany firmie deweloperskiej i będzie tam osiedle. Dlatego zamknęli.

robert357

2015-02-18, 17:04
kok2 napisał/a:

To powinie być dla aut wyścigowych a nie dla byle łosi oderwanych w sobotę od pługa ciągnących swoje wraki na tor, nie?



Nie ważne dla kogo ma być tor. Tor ma być po to, by ludzie się tam ścigali. Czyli jak rozumiem tor Nürburgring też powinien być zamknięty, bo tam może przyjechać ktokolwiek kto ma prawko oraz sprawny samochód?