18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 kwietnia zioła znikną z apteki (pamiętasz żarówkę 100W?)

dupaCyckDupa • 2011-03-18, 15:32
witam sadystów.

krótko: żydomasońskopedalskogejowskofarmaceutyczne lobby dobrało się do ziółek.

urzędasy stwierdziły , że kowalski może sobie zaszkodzić herbatką z melisy i dla bezpieczeństwa kowalskiego postanowiły usunąć melisę z rynku, podobne jak mięte, rumianek i żarówki 100W

większość z was pewnie to pie**oli bo z ziół spożywa tylko chmiel , jednak dla dobra społeczeństwa warto się sprawą zainteresować, nagłaśniać..


zapie**olili nam k***a żarówki, chcą zapie**olić zioła, ch*j wie, do czego jeszcze się dobiorą.




edit: k***a., zapomniałem najważniejsze :

http://www.gopetition.com/petition/39757/sign.html - petycja do podpisania. pewnie ch*ja da, ale warto spróbować - nic nie kosztuje.

Skurwysyn z natury

2011-03-20, 01:59
A mnie sie wydaje, ze caly ten temat to takie bezproduktywne pie**olenie o niczym.
Bo co ci da, ze wyrazisz swoja opinie czy jestes za/przeciw/masz w ch*ju, skoro jedyne co tym osiagniesz, to powiekszenie swojego internetowego ku*asa, jezeli to jest waszym celem to spox.

Prawda jest jedna, inteligentni ludzie jakos sobie z tym poradza, albo od tego uciekna, albo beda dazyc do odlaczenia sie od tego gowna(watpie czy to jest mozliwe) a idioci pojda na dno, jak pasazerowie 3 klasy na titanicu.

A ja o 2 w nocy, zamiast rozkoszowac sie zdrowym 8 godzinnym snem, pisze posty na forum, k***a jestem zalosny.

No nic, papatki, słitaski, buziaszki,ch*jaszki w dupaszki.

dupaCyckDupa

2011-03-24, 01:40
Sk***ysyn z natury napisał/a:

A mnie sie wydaje, ze caly ten temat to takie bezproduktywne pie**olenie o niczym.
Bo co ci da, ze wyrazisz swoja opinie czy jestes za/przeciw/masz w ch*ju, skoro jedyne co tym osiagniesz, to powiekszenie swojego internetowego ku*asa, jezeli to jest waszym celem to spox.

Prawda jest jedna, inteligentni ludzie jakos sobie z tym poradza, albo od tego uciekna, albo beda dazyc do odlaczenia sie od tego gowna(watpie czy to jest mozliwe) a idioci pojda na dno, jak pasazerowie 3 klasy na titanicu.

A ja o 2 w nocy, zamiast rozkoszowac sie zdrowym 8 godzinnym snem, pisze posty na forum, k***a jestem zalosny.

No nic, papatki, słitaski, buziaszki,ch*jaszki w dupaszki.



a misie wydaje, że Twój post to takie bezprodyktywne pie**olenie i wydaje mi się , że :idzwch*j:

Skurwysyn z natury

2011-03-24, 17:35
dupaCyckDupa napisał/a:



a misie wydaje, że Twój post to takie bezprodyktywne pie**olenie i wydaje mi się , że :idzwch*j:



Wygrales konfrontacje solidnymi argumentami :hurra:
Usuwam sie w cien.

gregorius1

2011-03-25, 10:09
zapie**olili nam k***a żarówki, chcą zapie**olić zioła, ch*j wie, do czego jeszcze się dobiorą.



juz niedlugo zapie**ola nam prowo do wypowiedzi bo to na gardlo szkodzi :samoboj:
pie**olona czwarta rzesza..... eeee znaczy unia europejska :roll: