18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 kwietnia zioła znikną z apteki (pamiętasz żarówkę 100W?)

dupaCyckDupa • 2011-03-18, 15:32
witam sadystów.

krótko: żydomasońskopedalskogejowskofarmaceutyczne lobby dobrało się do ziółek.

urzędasy stwierdziły , że kowalski może sobie zaszkodzić herbatką z melisy i dla bezpieczeństwa kowalskiego postanowiły usunąć melisę z rynku, podobne jak mięte, rumianek i żarówki 100W

większość z was pewnie to pie**oli bo z ziół spożywa tylko chmiel , jednak dla dobra społeczeństwa warto się sprawą zainteresować, nagłaśniać..


zapie**olili nam k***a żarówki, chcą zapie**olić zioła, ch*j wie, do czego jeszcze się dobiorą.




edit: k***a., zapomniałem najważniejsze :

http://www.gopetition.com/petition/39757/sign.html - petycja do podpisania. pewnie ch*ja da, ale warto spróbować - nic nie kosztuje.

wojtek1990

2011-03-19, 01:20
BongMan napisał/a:

Co to się porobiło żeby jakiś pie**olony szwab, Francuz czy Belg dyktował wolnemu Polakowi co może robić w swoim niepodległym kraju?!
Jakby teraz przeprowadzono referendum to zapewne 70% Polaków było by za opuszczeniem tej kurewskiej organizacji i ja byłbym w tych 70%!



Jakiemu k***a niepodległemu ?
Traktat lizboński podpisany - nasza suwerennosc poszla sie jebac.
Jak sie im np. nie podobala wynegocjonowana oferta na gaz to nam kazali podpisac inna.

pie**olony Eurokołchoz.

[URL=youtube.com/user/UPRLublin#p/u/51/APtZM_e0EB0]Link[/URL]

Ratilt napisał/a:


Kocham ten kraj, kocham za to co zrobili pod Wiedniem, za Grunwald, za to że polska armia jako pierwsza pokazała że można się przejść po placu czerwonym, za to że Napoleon (podobno) powiedział "jeśli nie można czegoś zrobić, wyślij do tego polaków", ale.. kulturę i myślenie zawsze mieliśmy na żenująco niskim poziomie, taka prawda.

Dziękuję



Czegos kolego chyba nierozumiesz - idea jednego silnego pantwa o nazwie UE nie godzi sie z ideą silnych panstw obywatelskih - albo jedno albo drugie (także niszczysz to o co walczyli Twoi przodkowie). Poza tym naprawde wierzysz, ze Polska sie liczy w tym gronie ? Jak Francuz albo Niemiec tupnie to nasi siedzia cicho. Dodam jeszcze od siebie, ze byli dwaj Panowie ktorzy chcieli juz podobna idee wprowadzic w zycie - zwali sie Hitler i Stalin. Nie tędy droga.

Dziękuje, dobranoc.

miedziak

2011-03-19, 01:55
jako przyszły farmaceuta piszący pracę magisterską na botanie zgadam się z asystentami i może z nimi coś załatwię bo ch*ja dadzą takie petycje.

MortiCRX

2011-03-19, 02:07
Czy tylko ja mam takie wrażenie czy pisanie na końcu postu "Dziękuję, dobranoc" strasznie pedalskie się zrobiło ?

demobil

2011-03-19, 02:31
Marihuana zakazana, melisa ziółka dopalacze z swoimi zajebiście mocnymi mieszankami ,którymi raczyłem się codziennie zabronili sk***ysyny. Kościół wpie**ala się wszędzie wk***ia mnie to że ludzie są tak popie**oleni że w piątek nie wpie**olą mięsa tylko k***a ryby :/ Klecho z Leszna pamiętaj że jak jeszcze raz będziesz szedł przez ulice nie używając pasów do kościoła na Chrobrego a będę jechał maluchem to już Cię nie zjebie jak burą sukę gruba świnio tylko Cię rozjadę ale wyjdę i dostaniesz wpie**ol bo już mnie wk***ia twa pedofilska zdziwiona twarz ! pie**olony Katolicki kraj gdzie każdy siebie okrada, obrabia na boku dupę, w nocy r*cha swoją żonę a w dzień posuwa dz**kę w lesie lub napie**ala żonkę w prezencie na rocznice ślubu ale do kościoła to całą rodziną za rękę trzymając się żeby wszyscy widzieli że jesteśmy kochającą się rodziną :-/ . Po za tym mam w dupie żarówki 100W mam wszystkie energooszczędne ENEA pie**ol się !



Taboretto

2011-03-19, 04:34
Prędzej czy później UE pie**olnie. Wszystkie takie projekty kiedyś upadałby to tylko kwestia czasu :P

Rh...........ox

2011-03-19, 11:53
Jakie wy długie posty piszecie :-/

.:...........:.

2011-03-19, 11:56
Rhox napisał/a:

Jakie wy długie posty piszecie :-/



Nie ma limitów to szaleją.

kellerman

2011-03-19, 12:21
niby rynek sam się napędza to po co w niego ingerować.Ludzie luż nie kupują telewizorów kineskopowych tylko lcd tak samo będzie z innymi rzeczami jak będa lepsze

Adasi

2011-03-19, 12:34
demobil napisał/a:

Marihuana zakazana, melisa ziółka dopalacze z swoimi zajebiście mocnymi mieszankami ,którymi raczyłem się codziennie zabronili sk***ysyny. Kościół wpie**ala się wszędzie wk***ia mnie to że ludzie są tak popie**oleni że w piątek nie wpie**olą mięsa tylko k***a ryby :/ Klecho z Leszna pamiętaj że jak jeszcze raz będziesz szedł przez ulice nie używając pasów do kościoła na Chrobrego a będę jechał maluchem to już Cię nie zjebie jak burą sukę gruba świnio tylko Cię rozjadę ale wyjdę i dostaniesz wpie**ol bo już mnie wk***ia twa pedofilska zdziwiona twarz ! pie**olony Katolicki kraj gdzie każdy siebie okrada, obrabia na boku dupę, w nocy r*cha swoją żonę a w dzień posuwa dz**kę w lesie lub napie**ala żonkę w prezencie na rocznice ślubu ale do kościoła to całą rodziną za rękę trzymając się żeby wszyscy widzieli że jesteśmy kochającą się rodziną :-/ . Po za tym mam w dupie żarówki 100W mam wszystkie energooszczędne ENEA pie**ol się !


Obrazek



Wchodzimy w okres buntu?

Szczypiorek

2011-03-19, 13:33
To ja jeszcze dodam od siebie co nam zaj***li: 50 wódeczki (teraz jest max 40ml w pubach..), ćwiartkę wódki (jest 200ml), 0,75 wódki (jest 700ml jak wino i inne pierdoły). Co więcej, zakazali palenia w knajpach przy ściśle określonych zasadach (to akurat na dobre wyszło, 40% więcej ludzi do knajp zaczęło chodzić). Co więcej, zabiorą nam porządne piwo 500ml (zredukują do 400ml jak w innych krajach - patrz 'duży' Carlsberg w pubie). Wprowadzili również limity emisji spalin/pyłu przez co wiele fabryk podupadło (nie mówiąc już o cementowniach które w ciągu 2 miesięcy są w stanie wykorzystać roczny limit). A po co to wszystko? Żeby napełnić kieszenie zagranicznym koncernom.. Psubraty :/

EDIT: Zapomniałem jeszcze o tym jak nam podpie**olili salvia divinorum :<
Swoja drogą z ciekawostek, czosnek sprowadzany z Chin (czyli sprzedawany w prawie każdym sklepie w Polsce) został oznaczony jako produkt wysoko rakotwórczy (przez sposób konserwacji i wybielacze używane "żeby ładniej wyglądał). Jego sprzedaż jest zakazana wszędzie w UE oprócz.. Polski. Więc ja się dopytuję: What the fuck is this shit?

spiepszaj_dzbanie

2011-03-19, 14:00
dupaCyckDupa napisał/a:

urzędasy stwierdziły , że kowalski może sobie zaszkodzić herbatką z melisy


a gówno kogo obchodzi co robi kowalski, niech żre aż mu dupę rozerwie

Re...........an

2011-03-19, 15:25
Pieprzone lobby farmaceutyczne.

Roccan

2011-03-19, 22:25
aa tam, nie czym się podniecać. Teraz zamiast sprowadzać z Chin żarówkę 100w dystrybutorzy sprowadzają po prostu to samo pod nazwą "grzałka 100watowa". Koniec, dziękuję i nic się nie zmienia więcej.

W

2011-03-20, 00:03
dupaCyckDupa napisał/a:

1 kwietnia zioła znikną z apteki (pamiętasz żarówkę 100W?)


przedwczesny primaaprilisowy żart ?