18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 kwietnia zioła znikną z apteki (pamiętasz żarówkę 100W?)

dupaCyckDupa • 2011-03-18, 15:32
witam sadystów.

krótko: żydomasońskopedalskogejowskofarmaceutyczne lobby dobrało się do ziółek.

urzędasy stwierdziły , że kowalski może sobie zaszkodzić herbatką z melisy i dla bezpieczeństwa kowalskiego postanowiły usunąć melisę z rynku, podobne jak mięte, rumianek i żarówki 100W

większość z was pewnie to pie**oli bo z ziół spożywa tylko chmiel , jednak dla dobra społeczeństwa warto się sprawą zainteresować, nagłaśniać..


zapie**olili nam k***a żarówki, chcą zapie**olić zioła, ch*j wie, do czego jeszcze się dobiorą.




edit: k***a., zapomniałem najważniejsze :

http://www.gopetition.com/petition/39757/sign.html - petycja do podpisania. pewnie ch*ja da, ale warto spróbować - nic nie kosztuje.

Zepsuty Padalec

2011-03-18, 22:14
~LadyBergamoth Oczywiście, że nie, przecież cofamy się w rozwoju. Niedługo by napić się herbaty trzeba będzie mieć zezwolenie z autografem jakiejś ważnej dupy

darkenemy

2011-03-18, 22:23
Zepsuty Padalec napisał/a:

@up huhuhuahahahaha! To takie zabawne, że aż mnie lewe jajo zaswędziało


Ha! Czyli jednak masz ku*asa ! :D

Reos

2011-03-18, 22:24
Nie, Nie, Nie! Jestem na nie ... k***a... od Uni to wy sie objebcie

Zepsuty Padalec

2011-03-18, 22:26
Darkenemy ku*asa nie mam, ale jaja jak najbardziej. Reos jeszcze się nie przyj***liśmy, ale kto wie, kto wie...

darkenemy

2011-03-18, 22:28
@up
A szkoda, bo już myślałem że na hardzie zrobisz karierę ;)

Te...........at

2011-03-18, 22:36
podpisujecie petycje a nie wiecie po co !!! przeczytajci dyrektywe a nie sluchajcie jakiegos durnia co to naglasnie te bananialuki.

a kolesie zacieraja raczki.... generalnie wpierd....jce melise produkowana w chinach - cholernie zdrowa jest.

whopper

2011-03-18, 22:57
To wszystko to małe piwo. Ciekawie to się zrobi jak zacznie obowiązywać dyrektywa klimatyczna w 2013. 2 000 000 000 000 euro (tak 2 BILIONY eurosów - w tym duża część od nas) pójdzie się j***ć celem "ograniczenia emisji CO2", bo paru pojebańców uważa że chyba być może ma to jakiś wpływ na globalne ocieplenie. Oczywiście Chiny razem z resztą świata nie będą zarzynać swojej gospodarki tylko eurokouchoz - na własne życzenie swoich eurourzędasów, którzy przepie**olą niebagatelną część ww. kwoty.

S.O.A.D.

2011-03-18, 23:24
k***a, unia europejska miała szlachetne cele, ale tylko i wyłącznie na papierze. rzygać się chce jak się słucha tych wszystkich polityków i innych posrańców, szczególnie zielonych brudasów. myślałem, że największym żartem unii będzie zakwalifikowanie ślimaków jako ryb lądowych (co się k***a kłóci z zasadami bilogi utrwalonymi jakieś 200? lat temu), ale najwyraźniej to dopiero początek. i takie pytanie do tych co myślą: do Polski zlatują dotacje na np.: rolnictwo czy innego ch*ja. a skąd są te pieniądze? nie drukują nowych banknotów, bo wzrosłaby inflacja. te wszystkie pieniądze pochodzą np.: z Niemiec czy Wielkiej Brytanii jako bardziej zamożnych członków unii. i oni się godzą aby za bezdurno oddawać kasę? mi się to w pale nie mieści, kłóci się to podstawowymi zasadami polityki zagranicznej (dbanie o interes SWOJEGO państwa). przystąpienie do unii było błędem. tylko pociągnie nas bardziej na dno

Ratilt

2011-03-18, 23:28
@whopper - tak, typowe polaczkowskie myślenie: sąsiad (pedał k***a lol!) sortuje śmieci bo to dla dobra ekologii niby działa, ch*j mnie to obchodzi idę palić butelki w piecu żeby sobie wodę nagrzać w której swoją paniczkowską dupę umyje!!!

Możecie mi k***a wyjaśnić, o co właściwie chodzi? Nigdy nie kupowałem melisy, ani żadnego innego zielska, ani też 20kg cukru na raz, bo po ch*j mi to?

Nie no k***a, większość osób chyba rzeczywiście nie rozumie podstawowego założenia unii europejskiej, czyli stworzenia czegoś na kształt JEDNEGO państwa - jedna waluta, brak granic, wspólna obrona itp itd. Ale widać tutaj takie stare, zaściankowe, ch*j wie jakie, byle by się samemu nachapać i mieć w dupie resztę, myślenie. Widać jednak taka inicjatywa jest poza zasięgiem obecnych, w 95% debilnej części społeczeństwa, by mogła ona wejść w życie.
Popatrzcie sobie na ludzi nauki. To co wymyśli jakiś japończyk, tydzień później podzieli się odkryciem z USA i z resztą świata. Nie ma żadnych granic, nie ma żadnych uprzedzeń, nie istnieje żadna pseudo tożsamość narodowa ani "my wam nie pokażemy tego bo zrzuciliście na nas atomówkę".


Z religią jak i z państwowością jest jak z penisem
Fajnie jest mieć swojego
Fajnie jest być z niego dumnym
Ale nie fajnie jest biegać z nim na wierzchu i pokazywać wszystkim że to właśnie jego jest najlepszy


Kocham ten kraj, kocham za to co zrobili pod Wiedniem, za Grunwald, za to że polska armia jako pierwsza pokazała że można się przejść po placu czerwonym, za to że Napoleon (podobno) powiedział "jeśli nie można czegoś zrobić, wyślij do tego polaków", ale.. kulturę i myślenie zawsze mieliśmy na żenująco niskim poziomie, taka prawda.

Dziękuję

michal-tl

2011-03-18, 23:35
Zepsuty Padalec napisał/a:

~LadyBergamoth Oczywiście, że nie, przecież cofamy się w rozwoju. Niedługo by napić się herbaty trzeba będzie mieć zezwolenie z autografem jakiejś ważnej dupy


cukru też nie będzie

ogotu

2011-03-18, 23:42
Bo oto właśnie nadchodzi Nowy Porządek Świata!
Globalne niewolnictwo! Twoje prawa to: płać i zdychaj ! :samoboj:

matheo36

2011-03-18, 23:52
Ja i tak mam w dupie UE kupuje żarówki 100watowe które specjalnie założyłem w salonie aby każdy widział gdzie mam UE.

whopper

2011-03-19, 00:09
@Ratilt Koleżko, może jak już skończysz gimnazjum, to dotrze do ciebie, że UE to jeden wielki kołchoz. Otóż normalność jest wtedy, kiedy ja sam wydaję swoje własne pieniądze na swoje własne potrzeby, bo wtedy wiem, że zostaną mądrze wydane, a nieprzejedzone przez armię urzędników. Zgodnie z tą definicją UE jest daleka od normalności.
A co do globalnego ocieplenia to teoria jakoby CO2 miało jakikolwiek na nie wpływ jest tylko jedną z wielu i to i tak nie najpowszechniejszą (nie mówiąc już o tym, że wielu naukowców wcale nie uważa globalnego ocieplenia za jakiekolwiek zagrożenie).
Skoro (jak twierdzisz) UE ma być czymś na kształt jednego państwa to niech zajmuje się tym, czym państwo powinno się zajmować: wojskiem, policją, sądownictwem, a nie regulowaniem sprzedaży ziółek w aptekach.
A najstraszniejsze jest to, że najwięksi zwolennicy Unii Europejskiej uważają się za inteligentów...

darkenemy

2011-03-19, 00:10
Ratilt napisał/a:

@whopper - tak, typowe polaczkowskie myślenie: sąsiad (pedał k***a lol!) sortuje śmieci bo to dla dobra ekologii niby działa, ch*j mnie to obchodzi idę palić butelki w piecu żeby sobie wodę nagrzać w której swoją paniczkowską dupę umyje!!!

Możecie mi k***a wyjaśnić, o co właściwie chodzi? Nigdy nie kupowałem melisy, ani żadnego innego zielska, ani też 20kg cukru na raz, bo po ch*j mi to?

Nie no k***a, większość osób chyba rzeczywiście nie rozumie podstawowego założenia unii europejskiej, czyli stworzenia czegoś na kształt JEDNEGO państwa - jedna waluta, brak granic, wspólna obrona itp itd. Ale widać tutaj takie stare, zaściankowe, ch*j wie jakie, byle by się samemu nachapać i mieć w dupie resztę, myślenie. Widać jednak taka inicjatywa jest poza zasięgiem obecnych, w 95% debilnej części społeczeństwa, by mogła ona wejść w życie.
Popatrzcie sobie na ludzi nauki. To co wymyśli jakiś japończyk, tydzień później podzieli się odkryciem z USA i z resztą świata. Nie ma żadnych granic, nie ma żadnych uprzedzeń, nie istnieje żadna pseudo tożsamość narodowa ani "my wam nie pokażemy tego bo zrzuciliście na nas atomówkę".


Z religią jak i z państwowością jest jak z penisem
Fajnie jest mieć swojego
Fajnie jest być z niego dumnym
Ale nie fajnie jest biegać z nim na wierzchu i pokazywać wszystkim że to właśnie jego jest najlepszy


Kocham ten kraj, kocham za to co zrobili pod Wiedniem, za Grunwald, za to że polska armia jako pierwsza pokazała że można się przejść po placu czerwonym, za to że Napoleon (podobno) powiedział "jeśli nie można czegoś zrobić, wyślij do tego polaków", ale.. kulturę i myślenie zawsze mieliśmy na żenująco niskim poziomie, taka prawda.

Dziękuję



Ogólnie to Twoja wypowiedź bardzo mi się podoba. Jest rzeczowa. Nie mam nic do dodania, jeśli chodzi o założenia "Unii"... Ale nie zapominaj o jednym. Żyjemy w chorym kraju, w którym rączka rączkę myje i jeśli Unia nie wkroczy tu "na całego" to nic z tych założeń nie będzie. Rząd jest do dupy i będzie do dupy, więc nie widzę powodu do bulwersowania się, bo kogokolwiek byśmy nie wybrali będzie źle... Jedni za, inni przeciw a i tak każdy chapie kasę w kiermany ile się da, w zamian dając gówno za przeproszeniem. Jeżeli chodzi o meliskę czy cukier, to nie chodzi o to czy ktoś to kupuje hurtowo, czy nie... CCC czyli ceny czynią cuda i nieważne jak często i w jakich ilościach się to kupuje.

bingo100

2011-03-19, 00:46
k***a, mieszkam w Anglii i slyszalem o tym od ziomka, ktory zajmuje sie zdrowym zywieniem. Mowilem o tym starym dobre pol roku temu, ze Polfarma ogranicza produkcje i sklepy zielarskie zaczynaja dostawac po dupie. Nikt mi k***a nie wierzyl. Polecam sprawdzic temat http://pl.wikipedia.org/wiki/Codex_Alimentarius Niby wszystko okej, ze ksiega zywienia, ze madre glowy sprawdzaja co dla nas dobre itp. Ale jak juz ktos wczesniej napisal - to nie jest to, co dla nas dobre, tylko to, co dla tych poj***ncow dochodowe.
Smierc unijnym psom! Dosc, ze w Anglii nie mozna sie podetrzec bez bycia posadzonym o rasizm, kamery na kazdym kroku sprawdzajace, czy czasem zes jeden z drugim w nosie nie dlubal, teraz beda sprawdzac co mamy w lodowce. Szmaciarze j***ni:/