18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zrzutka na działalność serwisu - kwiecień 2024

Centurion • 2024-04-05, 12:44
Dodano 6.04.2024 21:10

Mamy to! Ograliście tematu w nieco ponad 30 godzin od publikacji linka do zbiórki. Dziękujemy!

Zrzutkę pozostawiamy aktywną do poniedziałku do godziny 8:00, jakby ktoś chciałby dorzucić jeszcze trochę grosza na rozwój.

Z zabezpieczonym tyłkiem na pół roku możemy myśleć co dalej, będzie nowa wersja serwisu, będą nowe możliwości. Będziemy Was informować na bieżąco.

Uwaga: dodaliśmy odznaki ale to wersja wstępna która zostanie zastąpiona docelową w przyszłym tygodniu.

=====================================================

Po konsultacjach księgowych zdecydowaliśmy się uruchomić akcję wsparcia poprzez portal Zrzutka.pl

Plusami tego rozwiązania są:
- transparentność
- obsługa szybkich płatności
- prosta księgowość i wypłata
- brak pobierania prowizji od wpłat i wypłat - aczkolwiek zachęcamy do dobrowolnego wsparcia serwisu zrzutka.pl i innych zrzutek na tym serwisie

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/veg3cy

Dlaczego zbieramy na 6 miesięcy a nie na rok?
Za pół roku koszty utrzymania mogą ulec zmianie, a nie chcemy robić "dozbiórek". Poza tym co pół roku będziemy mieli weryfikację czy jest dalej sens istnienia serwisu.

Czy będą jakieś profity za wsparcie serwisu?
Tak, przyznamy specjalne odznaki pod avatarem (na profilu i w postach)
- podstawową za dobrowolną wpłatę
- wyróżnioną za wpłatę powyżej 50 zł
- za wpłatę powyżej 100 zł
Aby otrzymać wyróżnienie należy postępować według instrukcji która przyjdzie na maila po uiszczeniu płatności. Odznaki powinny być widoczne pod koniec przyszłego tygodnia.
Nie ma potrzeby wpisywania swojego nicku przy wpłacie ani dodawania komentarzy na zrzutce.

Co się stanie jeśli zbierzemy dużo większą kwotę?
Zainwestujemy je w lepsze serwery (co i tak nas czeka w przyszłym roku) i na ile pozwolą funduszę w inny rozwój np: przygotowanie aplikacji mobilnych, większe zaangażowanie we wprowadzaniu nowych opcji

Czy odpalimy dodatkowo konta premium / patronite?
Na tem moment priorytetem jest przeżycie serwisu. Zależnie od wyników będziemy podejmować dalsze decyzje. Wszystkie osoby które dokonają wpłaty na wrzutce i dostaną "odznakę" w przypadku odpalenia kont premium otrzymają automatyczny dostęp w ramach podziękowania.

Czy usuniemy reklamy dla wpłacających?
Tak, damy możliwość usunięcia reklam w profilu

Informacja o powodach zbiórki:
https://www.sadistic.pl/brak-funduszy-na-dalsze-funkcjonowanie-serwisu-vt589856.htm

cube88

2024-04-05, 13:02
Macie koszty stałe, dajcie coś z Patronite to będzie łatwiej Wam sfinansować stałe koszty.

Anal_Intruder_69

2024-04-05, 13:10
BellaGrubaDupa napisał/a:

Czas się wziąć za normalną robotę.


A ty byś płaciła taką kasę przez tyle lat, żeby takie barany jak ty mogły tu wysrywać swoje kretynizmy? Nie? To zamknij pysk jak nie masz nic sensownego do powiedzenia.

PIs

2024-04-05, 13:14
Anal_Intruder_69 napisał/a:

A ty byś płaciła taką kasę przez tyle lat, żeby takie barany jak ty mogły tu wysrywać swoje kretynizmy? Nie? To zamknij pysk jak nie masz nic sensownego do powiedzenia.



Przestań szczekać piesku bo nic nie wnoszisz na tą stronę poza gównianymi filmikami, a najgłośniej ujadasz.

majeńka

2024-04-05, 13:27
Centurion napisał/a:

- za wpłatę powyżej 100 zł

I wszystkie wpłaty będą równo 101zł albo 100zł1gr. :-)

Anal_Intruder_69

2024-04-05, 13:28
PIs napisał/a:

Przestań szczekać piesku bo nic nie wnoszisz na tą stronę poza gównianymi filmikami, a najgłośniej ujadasz.


A BellaGrubaDupa nic nie wniosła, też ujada a do niej się nie przypie**olisz? Po prostu dobro tej strony jest dla mnie ważne i takie wysrywy jak wspomnianej użytkowniczki są zbędne i niepożądane, gdy grupa ludzi chce pomóc administracji strony. A ujadam na użytkowników niezwykle rzadko, teraz robię wyjątek, bo sprawa jest nieco bardziej mi bliska niż standardowe nic nie wnoszące posty.

Lepiej wbijaj na zbiórkę i dołóż cegiełkę, zamiast biadolić.

TwójCzarnyPan

2024-04-05, 13:39
Przedłużanie agonii. Ale ch*j tam, róbcie sobie nadzieję. Najpierw będzie wielki sukces, potem wielka dupa. Bo tak jest ze zbiórkami, to jednorazowe rozwiązanie, na dłuższą metę nieskuteczne. Albo znajdziecie inwestora, albo ten portal i tak zdechnie.
Ostatecznie, winę będzie można zwalić na Żydów.

Noct

2024-04-05, 13:42
a to nie do was należy kwejk?

TwójCzarnyPan

2024-04-05, 13:48
Noct napisał/a:

a to nie do was należy kwejk?


Pewnie też ledwo przędzie. I Jebzdzidy też, dlatego nie wystarcza kaski na wszystkie. Sadistic musi być z nich najbardziej deficytowy skoro tu zaczynają żebry.

miotaczkiszonki

2024-04-05, 13:54
Dorzuciłem się i z chęcią dorzucę coś jeszcze ale dziwi mnie fakt, że właściciela nie stać (nie chce?) na poniesienie tak małych kosztów ?
Z raportów rzeczywiście wynika, że aktualnie jest pod kreską ale tyle lat funkcjonowania kwejka i jbzd powinno się przełożyć na jakiś fundusz rezerwowy.
Czuję, że prawda jest zupełnie inna....

Centurion

2024-04-05, 14:10
Dopisałem już to w pierwotnym temacie (link na samym dole w 1 poście)

To że jest tam kwejk czy dzida niczego nie zmienia bo właściciel nie będzie utrzymywał produktu który przynosi straty i nie widać nadziei na poprawę. Nikt tego charytatywnie nie będzie utrzymywał. Cube chwilowo pokrył obecne straty dzięki czemu serwis w ogóle jeszcze działa, no ale coś trzeba zrobić. Zatem ostateczna decyzja co do tego czy serwis ma przeżyć została oddana w ręce użytkowników.

I tak, powyższe serwisy również zanotowały spory zjazd z przychodami w tym samym okresie co sadistic, tylko my mamy o wiele gorzej ze względu na treści.

~Velture

2024-04-05, 14:21
Centurion napisał/a:

Dopisałem już to w pierwotnym temacie (link na samym dole w 1 poście)
To że jest tam kwejk czy dzida niczego nie zmienia bo właściciel nie będzie utrzymywał produktu który przynosi straty i nie widać nadziei na poprawę. Nikt tego charytatywnie nie będzie utrzymywał. Cube chwilowo pokrył obecne straty dzięki czemu serwis w ogóle jeszcze działa, no ale coś trzeba zrobić. Zatem ostateczna decyzja co do tego czy serwis ma przeżyć została oddana w ręce użytkowników.
I tak, powyższe serwisy również zanotowały spory zjazd z przychodami w tym samym okresie co sadistic, tylko my mamy o wiele gorzej ze względu na treści.



To może sprzedać komuś?

kazek76

2024-04-05, 15:02
Dałem się oszukać i wpłaciłem, dopadła mnie wizja utraty części internetu...

CJ

2024-04-05, 15:23
pozdrawiam Was CIULE i czekam na odznakę dzielnego pacjenta :lol: