18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zrzutka na działalność serwisu - kwiecień 2024

Centurion • 2024-04-05, 12:44
Dodano 6.04.2024 21:10

Mamy to! Ograliście tematu w nieco ponad 30 godzin od publikacji linka do zbiórki. Dziękujemy!

Zrzutkę pozostawiamy aktywną do poniedziałku do godziny 8:00, jakby ktoś chciałby dorzucić jeszcze trochę grosza na rozwój.

Z zabezpieczonym tyłkiem na pół roku możemy myśleć co dalej, będzie nowa wersja serwisu, będą nowe możliwości. Będziemy Was informować na bieżąco.

Uwaga: dodaliśmy odznaki ale to wersja wstępna która zostanie zastąpiona docelową w przyszłym tygodniu.

=====================================================

Po konsultacjach księgowych zdecydowaliśmy się uruchomić akcję wsparcia poprzez portal Zrzutka.pl

Plusami tego rozwiązania są:
- transparentność
- obsługa szybkich płatności
- prosta księgowość i wypłata
- brak pobierania prowizji od wpłat i wypłat - aczkolwiek zachęcamy do dobrowolnego wsparcia serwisu zrzutka.pl i innych zrzutek na tym serwisie

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/veg3cy

Dlaczego zbieramy na 6 miesięcy a nie na rok?
Za pół roku koszty utrzymania mogą ulec zmianie, a nie chcemy robić "dozbiórek". Poza tym co pół roku będziemy mieli weryfikację czy jest dalej sens istnienia serwisu.

Czy będą jakieś profity za wsparcie serwisu?
Tak, przyznamy specjalne odznaki pod avatarem (na profilu i w postach)
- podstawową za dobrowolną wpłatę
- wyróżnioną za wpłatę powyżej 50 zł
- za wpłatę powyżej 100 zł
Aby otrzymać wyróżnienie należy postępować według instrukcji która przyjdzie na maila po uiszczeniu płatności. Odznaki powinny być widoczne pod koniec przyszłego tygodnia.
Nie ma potrzeby wpisywania swojego nicku przy wpłacie ani dodawania komentarzy na zrzutce.

Co się stanie jeśli zbierzemy dużo większą kwotę?
Zainwestujemy je w lepsze serwery (co i tak nas czeka w przyszłym roku) i na ile pozwolą funduszę w inny rozwój np: przygotowanie aplikacji mobilnych, większe zaangażowanie we wprowadzaniu nowych opcji

Czy odpalimy dodatkowo konta premium / patronite?
Na tem moment priorytetem jest przeżycie serwisu. Zależnie od wyników będziemy podejmować dalsze decyzje. Wszystkie osoby które dokonają wpłaty na wrzutce i dostaną "odznakę" w przypadku odpalenia kont premium otrzymają automatyczny dostęp w ramach podziękowania.

Czy usuniemy reklamy dla wpłacających?
Tak, damy możliwość usunięcia reklam w profilu

Informacja o powodach zbiórki:
https://www.sadistic.pl/brak-funduszy-na-dalsze-funkcjonowanie-serwisu-vt589856.htm

Anonimowyja

2024-04-05, 17:06
Poszedł przelew. Apeluję o mniej pedalstwa na hardzie to nawet serwery napędzane chomikami dadzą radę.

JacekGlaca

2024-04-05, 17:10
Velture napisał/a:

To może sprzedać komuś?



Nogę też byś chciał na udziały podzielić ? ;) Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Jest potrzeba, jest zrzutka, na jakiś czas starczy, a nóż widelec to problemy tymczasowe i branża reklamowa odżyje za jakiś czas, stąd i wpływy będą większe. Dla mnie jako dla szarego użytkownika przelać coś raz na jakiś czas to nie problem, tym bardziej że też kupę lat przeglądam tu już treści. Teraz wszystko w rękach adminów i właściciela, jak będą wołać co miesiąc po 25 patyków to sponsorowania się szybciej zweryfikuje niż się może wydawać.

BigLebovsky

2024-04-05, 17:26
TwójCzarnyPan napisał/a:

To niezły pomysł, każdy stałby się współudziałowcem. Mógłbym rzucić wtedy 10 tysi, albo nawet więcej (tak k***a, stać mnie), ale w zamian chcę mieć prawo do współdecydowania o zasadach tu panujących (na początek: ruskie k***y precz!) Każdy współudziałowiec powinien mieć takie prawo, proporcjonalnie do wkładu.
Oczywiście, oznaczałoby to też parctycypację w zyskach, ale i w kosztach, a więc odpowiedzialność za ewentualne straty. Kto jest na to gotów? Ja mam wolne środki, mogę się pobawić w inwestora.



Jpdrle! Inwestor się znalazł. Wydupiej. Nikt nie chce inwestora czarnego pana. Poza tym pieniądze z Monopoly się nie liczą więc ch*ja masz do zainwestowania.

:-/

TwójCzarnyPan

2024-04-05, 18:05
chochlikhero166 napisał/a:

A będziesz tu lizał p*zdę innym ukrofilom i upaińcom, czy tylko ruskie mają wypie**alać? Bo jak jesteś ukrofilem to sp***alaj ty i te twoje 10 tysięcy


Tylko ruskie mają wypie**alać. Wiesz misiu co to wolny rynek? Tutaj pełno fanów Konfy, powinniście wiedzieć, że na wolnym rynku decydują pieniądze, zasady ustala kto je ma, a gołodupcy mogą najwyżej pluć żółcią w ekran na "Januszy biznesu" w przerwach pomiędzy zapie**alaniem za miskę ryżu.
Sadol będzie sprzedany prędzej czy później, a nowy właściciel to nowe zasady. Nie podoba się? To zostań komunistą, oni wierzą, że nie wszystko jest na sprzedaż. Sadol prawem, nie towarem, co nie? :mrgreen:

Henboh

2024-04-05, 18:34
TwójCzarnyPan napisał/a:

To niezły pomysł, każdy stałby się współudziałowcem. Mógłbym rzucić wtedy 10 tysi, albo nawet więcej (tak k***a, stać mnie), ale w zamian chcę mieć prawo do współdecydowania o zasadach tu panujących (na początek: ruskie k***y precz!) Każdy współudziałowiec powinien mieć takie prawo, proporcjonalnie do wkładu.
Oczywiście, oznaczałoby to też parctycypację w zyskach, ale i w kosztach, a więc odpowiedzialność za ewentualne straty. Kto jest na to gotów? Ja mam wolne środki, mogę się pobawić w inwestora.



A jak ruskie wpłacą 1mln i wypie**olą Ciebie z portalu?
Każdy kij ma dwa końce.

Ale ujemne piwa mogli by w końcu wprowadzić.

RobinFood1234

2024-04-05, 18:48
I dobrze niech wasz portal zdycha. Filmy z krzywdzeniem zwierząt są zabronione a masakracja ludzi na kawałki jest ok. Materiały prono, których k***a nikt tutaj nie potrzebuje też są na porządku dziennym. Niepoprawne materiały też usuwacie i dajecie czasowego bana. j***ć tego sadola i tak nie dorasta staremu BG.

majeńka

2024-04-05, 18:55
Henboh napisał/a:

Ale ujemne piwa mogli by w końcu wprowadzić.

To nie ma sensu w sytuacji kiedy ktoś mający pierdyliard proxy może założyć setkę kont.

Warianty:
- jeden licznik: każdy kto się nie zgadza z onucami wylądowałby na -100
- dwa liczniki (piw, szczochów): każdy miałby tyle piw ile dziś, plus nic nieznaczącą liczbę 100 szczochów
- ujemne piwa tylko z kont premium: przelew na 1mln od IRA

Za to bardzo bym ceniła możliwość odkliknięcia źle postawionego piwa. Z krótkim limitem czasowym jeśli miałoby to stanowić problem.

Bul_od_bytu

2024-04-05, 18:56
TwójCzarnyPan napisał/a:

Tylko ruskie mają wypie**alać. Wiesz misiu co to wolny rynek? Tutaj pełno fanów Konfy, powinniście wiedzieć, że na wolnym rynku decydują pieniądze, zasady ustala kto je ma, a gołodupcy mogą najwyżej pluć żółcią w ekran na "Januszy biznesu" w przerwach pomiędzy zapie**alaniem za miskę ryżu.
Sadol będzie sprzedany prędzej czy później, a nowy właściciel to nowe zasady. Nie podoba się? To zostań komunistą, oni wierzą, że nie wszystko jest na sprzedaż. Sadol prawem, nie towarem, co nie?



Daję tyle co ten powyżej + 1 PLN. Wolałbym te pieniądze spalić niż zobaczyć takiego "udziałowca"

kothletino

2024-04-05, 19:06
Cytat:


- największa ilość tematów ponad: 9,2 tys.
- najwięcej piw za tematy ponad: 2,2 miliona
- najwięcej piw totalnie ponad: 2,5 miliona
- pomogłem modom już ponad: 1900 razy




Wyłączą Sadola i cały dorobek w p*zdu, oj biedny Halman :-?

TwójCzarnyPan

2024-04-05, 19:25
Henboh napisał/a:

A jak ruskie wpłacą 1mln i wypie**olą Ciebie z portalu?
Każdy kij ma dwa końce.


Pogodzę się z tym. Takie są prawa rynku, co zrobić.
Tyle, że to mało prawdopodobne bo dzieci i przegrywy nie mają takiej kasy. Chyba, że sam Putin kupi ten portal.

Henboh napisał/a:

Ale ujemne piwa mogli by w końcu wprowadzić.


Ok, jeśli zostanę udziałowcem będę o nie walczył. Specjalnie dla ciebie.

Bul_od_bytu napisał/a:

Daję tyle co ten powyżej + 1 PLN. Wolałbym te pieniądze spalić niż zobaczyć takiego "udziałowca"


Możemy być razem. Ty i ja. Jako wspólnicy, partnerzy. Na walnych zebraniach udziałowców będę masował twój zbolały odbyt i może się jakoś dogadamy. Znajdziemy nić porozumienia, coś co łączy...

Kidl3r

2024-04-05, 19:25
Jest dalej aktywna ta fajna akcja na wrzucanie angelowi za wplatę?

Nitro_Influencer

2024-04-05, 20:07
Poszła cegiełka i na serio trzeba pomyśleć o kompresji filmików jak to możliwe.

BlameYou

2024-04-05, 20:08
Nie wyjdzie lepiej ta premka za 5 ziko/miesiąc? Za dostęp do harda przykładowo. Jest tutaj dość dużo poj***nych osób, których częścią dnia jest przejrzenie harda. Stworzyła by się wtedy też jakaś powiedzmy "elita" i tak by się to napędziło z czasem. Zrzutka, to jak ktoś wcześniej wspomniał, podłączenie pod aparaturę podtrzymującą życie z marną szansą na wrócenie do funkcjonowania, kwestia czasu.

Piterek13

2024-04-05, 20:23
Poszedł przelewik