18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zrzutka na działalność serwisu - kwiecień 2024

Centurion • 2024-04-05, 12:44
Dodano 6.04.2024 21:10

Mamy to! Ograliście tematu w nieco ponad 30 godzin od publikacji linka do zbiórki. Dziękujemy!

Zrzutkę pozostawiamy aktywną do poniedziałku do godziny 8:00, jakby ktoś chciałby dorzucić jeszcze trochę grosza na rozwój.

Z zabezpieczonym tyłkiem na pół roku możemy myśleć co dalej, będzie nowa wersja serwisu, będą nowe możliwości. Będziemy Was informować na bieżąco.

Uwaga: dodaliśmy odznaki ale to wersja wstępna która zostanie zastąpiona docelową w przyszłym tygodniu.

=====================================================

Po konsultacjach księgowych zdecydowaliśmy się uruchomić akcję wsparcia poprzez portal Zrzutka.pl

Plusami tego rozwiązania są:
- transparentność
- obsługa szybkich płatności
- prosta księgowość i wypłata
- brak pobierania prowizji od wpłat i wypłat - aczkolwiek zachęcamy do dobrowolnego wsparcia serwisu zrzutka.pl i innych zrzutek na tym serwisie

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/veg3cy

Dlaczego zbieramy na 6 miesięcy a nie na rok?
Za pół roku koszty utrzymania mogą ulec zmianie, a nie chcemy robić "dozbiórek". Poza tym co pół roku będziemy mieli weryfikację czy jest dalej sens istnienia serwisu.

Czy będą jakieś profity za wsparcie serwisu?
Tak, przyznamy specjalne odznaki pod avatarem (na profilu i w postach)
- podstawową za dobrowolną wpłatę
- wyróżnioną za wpłatę powyżej 50 zł
- za wpłatę powyżej 100 zł
Aby otrzymać wyróżnienie należy postępować według instrukcji która przyjdzie na maila po uiszczeniu płatności. Odznaki powinny być widoczne pod koniec przyszłego tygodnia.
Nie ma potrzeby wpisywania swojego nicku przy wpłacie ani dodawania komentarzy na zrzutce.

Co się stanie jeśli zbierzemy dużo większą kwotę?
Zainwestujemy je w lepsze serwery (co i tak nas czeka w przyszłym roku) i na ile pozwolą funduszę w inny rozwój np: przygotowanie aplikacji mobilnych, większe zaangażowanie we wprowadzaniu nowych opcji

Czy odpalimy dodatkowo konta premium / patronite?
Na tem moment priorytetem jest przeżycie serwisu. Zależnie od wyników będziemy podejmować dalsze decyzje. Wszystkie osoby które dokonają wpłaty na wrzutce i dostaną "odznakę" w przypadku odpalenia kont premium otrzymają automatyczny dostęp w ramach podziękowania.

Czy usuniemy reklamy dla wpłacających?
Tak, damy możliwość usunięcia reklam w profilu

Informacja o powodach zbiórki:
https://www.sadistic.pl/brak-funduszy-na-dalsze-funkcjonowanie-serwisu-vt589856.htm

Ziemniax

2024-04-05, 15:34
Ciekawe, czy serwis dostanie więcej niż noga Veltura :mrgreen:

kickyourheadoff

2024-04-05, 15:52
Drobny wkład ode mnie
Bedę wpłacał parę groszy regularnie

zielu75

2024-04-05, 16:00
Wpłacone. Może nie jest to milion złotych ale 5 dych to zawsze coś. Mam nadzieję ,że niebawem będzie całość.

Dkusz

2024-04-05, 16:07
Przelew poszedł. Może grosze ale grunt ze do przodu

BellaGrubaDupa

2024-04-05, 16:08
Anal_Intruder_69 napisał/a:

A ty byś płaciła taką kasę przez tyle lat, żeby takie barany jak ty mogły tu wysrywać swoje kretynizmy? Nie? To zamknij pysk jak nie masz nic sensownego do powiedzenia.



Pysk to możesz zamknąć co najwyżej ty lub zwrócić się do matki w ten sposób jeśli ci na to pozwoli.

~REsadER

2024-04-05, 16:14
Centurion,

wszystko fajnie, ratujmy, zrzutka, pomagajmy itp. itd.
tylko jakoś nie widzę info, co w zamian zaproponuje nam wydawca strony...

jak rozumiem to nie jest fundacja charytatywna tylko biznes a właściciel/administrator "prosi" o jego ratowanie i nic nie oferuje nam, którzy z tego, co się orientuję, w większości pomagają w tworzeniu/działaniu strony za frajer

może by tak oddać/odsprzedać część udziałów osobom zaangażowanym, chcącym coś tu stworzyć i dzielić się z nimi zyskami za uratowanie dupska i zaangażowanie w projekt, który był i może nadal być dochodowym

smc

2024-04-05, 16:28
Chętnie kupiłbym udziały, lub całość. Proszę o kontakt na priv.

popiol

2024-04-05, 16:30
Ta strona i tak istnieje o wiele za długo.

Patthew30

2024-04-05, 16:32
To mój pierwszy komentarz, a jestem na sadolu mam wrażenie całe życie, tu się wychowałem, nabrałem dystansu, brania z życia jak najwięcej bo niewiadomo kiedy twój koniec, że jednak nienawidzę czarnych, Żydów i czerwonych itd. Piszę bo zniknięcie tej strony będzie gorsze dla mnie niż zniknięcie żony mojej ukochanej :D także dawaj konto, najlepiej załóż porfel kryptowalutowy, opie**ole jakaś pożyje i wysyłam usdt. Albo zbiórka na Ciebie że jesteś chory psychicznie a pewnie jesteś jak tyle lat to prowadzisz :D Pozdrawiam

Anal_Intruder_69

2024-04-05, 16:59
Patthew30 napisał/a:

To mój pierwszy komentarz, a jestem na sadolu mam wrażenie całe życie, tu się wychowałem, nabrałem dystansu, brania z życia jak najwięcej bo niewiadomo kiedy twój koniec, że jednak nienawidzę czarnych, Żydów i czerwonych itd. Piszę bo zniknięcie tej strony będzie gorsze dla mnie niż zniknięcie żony mojej ukochanej także dawaj konto, najlepiej załóż porfel kryptowalutowy, opie**ole jakaś pożyje i wysyłam usdt. Albo zbiórka na Ciebie że jesteś chory psychicznie a pewnie jesteś jak tyle lat to prowadzisz Pozdrawiam



Masz Ziomuś linka do zbiórki w głównym poście: https://zrzutka.pl/veg3cy

TwójCzarnyPan

2024-04-05, 17:00
REsadER napisał/a:

,
wszystko fajnie, ratujmy, zrzutka, pomagajmy itp. itd.
tylko jakoś nie widzę info, co w zamian zaproponuje nam wydawca strony...
jak rozumiem to nie jest fundacja charytatywna tylko biznes a właściciel/administrator "prosi" o jego ratowanie i nic nie oferuje nam, którzy z tego, co się orientuję, w większości pomagają w tworzeniu/działaniu strony za frajer
może by tak oddać/odsprzedać część udziałów osobom zaangażowanym, chcącym coś tu stworzyć i dzielić się z nimi zyskami za uratowanie dupska i zaangażowanie w projekt, który był i może nadal być dochodowym


To niezły pomysł, każdy stałby się współudziałowcem. Mógłbym rzucić wtedy 10 tysi, albo nawet więcej (tak k***a, stać mnie), ale w zamian chcę mieć prawo do współdecydowania o zasadach tu panujących (na początek: ruskie k***y precz!) Każdy współudziałowiec powinien mieć takie prawo, proporcjonalnie do wkładu.
Oczywiście, oznaczałoby to też parctycypację w zyskach, ale i w kosztach, a więc odpowiedzialność za ewentualne straty. Kto jest na to gotów? Ja mam wolne środki, mogę się pobawić w inwestora.

baronturbina

2024-04-05, 17:00
Patthew30 napisał/a:

To mój pierwszy komentarz, a jestem na sadolu mam wrażenie całe życie, tu się wychowałem, nabrałem dystansu, brania z życia jak najwięcej bo niewiadomo kiedy twój koniec, że jednak nienawidzę czarnych, Żydów i czerwonych itd. Piszę bo zniknięcie tej strony będzie gorsze dla mnie niż zniknięcie żony mojej ukochanej także dawaj konto, najlepiej załóż porfel kryptowalutowy, opie**ole jakaś pożyje i wysyłam usdt. Albo zbiórka na Ciebie że jesteś chory psychicznie a pewnie jesteś jak tyle lat to prowadzisz Pozdrawiam


To niezłe wrażenie od 2022-02-12, 11:17, to faktycznie całe życie.

Bul_od_bytu

2024-04-05, 17:02
Żebym wiedział to bym nie przyżydził tej złotówki więcej za opcję powiększenia e-kuśki :D

chochlikhero166

2024-04-05, 17:05
TwójCzarnyPan napisał/a:

To niezły pomysł, każdy stałby się współudziałowcem. Mógłbym rzucić wtedy 10 tysi, albo nawet więcej (tak k***a, stać mnie), ale w zamian chcę mieć prawo do współdecydowania o zasadach tu panujących (na początek: ruskie k***y precz!) Każdy współudziałowiec powinien mieć takie prawo, proporcjonalnie do wkładu.
Oczywiście, oznaczałoby to też parctycypację w zyskach, ale i w kosztach, a więc odpowiedzialność za ewentualne straty. Kto jest na to gotów? Ja mam wolne środki, mogę się pobawić w inwestora.





A będziesz tu lizał p*zdę innym ukrofilom i upaińcom, czy tylko ruskie mają wypie**alać? Bo jak jesteś ukrofilem to sp***alaj ty i te twoje 10 tysięcy