18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zrzutka na działalność serwisu - kwiecień 2024

Centurion • 2024-04-05, 12:44
Dodano 6.04.2024 21:10

Mamy to! Ograliście tematu w nieco ponad 30 godzin od publikacji linka do zbiórki. Dziękujemy!

Zrzutkę pozostawiamy aktywną do poniedziałku do godziny 8:00, jakby ktoś chciałby dorzucić jeszcze trochę grosza na rozwój.

Z zabezpieczonym tyłkiem na pół roku możemy myśleć co dalej, będzie nowa wersja serwisu, będą nowe możliwości. Będziemy Was informować na bieżąco.

Uwaga: dodaliśmy odznaki ale to wersja wstępna która zostanie zastąpiona docelową w przyszłym tygodniu.

=====================================================

Po konsultacjach księgowych zdecydowaliśmy się uruchomić akcję wsparcia poprzez portal Zrzutka.pl

Plusami tego rozwiązania są:
- transparentność
- obsługa szybkich płatności
- prosta księgowość i wypłata
- brak pobierania prowizji od wpłat i wypłat - aczkolwiek zachęcamy do dobrowolnego wsparcia serwisu zrzutka.pl i innych zrzutek na tym serwisie

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/veg3cy

Dlaczego zbieramy na 6 miesięcy a nie na rok?
Za pół roku koszty utrzymania mogą ulec zmianie, a nie chcemy robić "dozbiórek". Poza tym co pół roku będziemy mieli weryfikację czy jest dalej sens istnienia serwisu.

Czy będą jakieś profity za wsparcie serwisu?
Tak, przyznamy specjalne odznaki pod avatarem (na profilu i w postach)
- podstawową za dobrowolną wpłatę
- wyróżnioną za wpłatę powyżej 50 zł
- za wpłatę powyżej 100 zł
Aby otrzymać wyróżnienie należy postępować według instrukcji która przyjdzie na maila po uiszczeniu płatności. Odznaki powinny być widoczne pod koniec przyszłego tygodnia.
Nie ma potrzeby wpisywania swojego nicku przy wpłacie ani dodawania komentarzy na zrzutce.

Co się stanie jeśli zbierzemy dużo większą kwotę?
Zainwestujemy je w lepsze serwery (co i tak nas czeka w przyszłym roku) i na ile pozwolą funduszę w inny rozwój np: przygotowanie aplikacji mobilnych, większe zaangażowanie we wprowadzaniu nowych opcji

Czy odpalimy dodatkowo konta premium / patronite?
Na tem moment priorytetem jest przeżycie serwisu. Zależnie od wyników będziemy podejmować dalsze decyzje. Wszystkie osoby które dokonają wpłaty na wrzutce i dostaną "odznakę" w przypadku odpalenia kont premium otrzymają automatyczny dostęp w ramach podziękowania.

Czy usuniemy reklamy dla wpłacających?
Tak, damy możliwość usunięcia reklam w profilu

Informacja o powodach zbiórki:
https://www.sadistic.pl/brak-funduszy-na-dalsze-funkcjonowanie-serwisu-vt589856.htm

dżonyłojlker

2024-04-07, 17:11
majeńka napisał/a:

Jaki jest deadline? Bo trochę cwaniakowałam i poprosiłam dalekiego kumpla żeby wpłacił za mnie, ten zrozumiał trochę opacznie i zamiast normalnego przelewu/karty użył jakiegoś bułgarskiego wynalazku, i sprawa się przedłużyła. Mam nadzieję że problemów z tego powodu nie będziecie mieli (po prostu płatność nie przejdzie). Zakładam że się wyjaśni w dzień roboczy, czyli za półtora dnia.



Czyli to prawda, że ruskie banki zostały odcięte od swift :szydera:

majeńka

2024-04-07, 17:43
Kacapskie tak, zaś Bułgaria to normalny kraj EU, pisali cyrylicą na 600 lat zanim kacapi zeszli z drzewa. Ale cała ta akcja z dziwną kartą była bez sensu, chciałam tylko aby na przelewie nie było moich danych tak więc gdyby kumpel użył normalnego polskiego konta, też byłoby ok.

dżonyłojlker

2024-04-07, 18:03
majeńka napisał/a:

Kacapskie tak, zaś Bułgaria to normalny kraj EU, pisali cyrylicą na 600 lat zanim kacapi zeszli z drzewa. Ale cała ta akcja z dziwną kartą była bez sensu, chciałam tylko aby na przelewie nie było moich danych tak więc gdyby kumpel użył normalnego polskiego konta, też byłoby ok.



Nie martw się kochana. Sam wolałbym by były P2P.

Centurion

2024-04-07, 18:50
T0B1 napisał/a:

Też nie mam odznaki mimo dokonania wpłaty i wysłania maila z potwierdzeniem - wysłać jeszcze raz?



Sorki, dopiero teraz zauważyłem że mam jeszcze 70 wiadomości w spamie

EDIT: ogarnięte - jeśli ktoś nie dostał albo ma zła odznakę niech się kontaktuje

Halman

2024-04-07, 21:17
Centurion napisał/a:

ogarnięte - jeśli ktoś nie dostał albo ma zła odznakę niech się kontaktuje



można zobaczyć jaka jest różnicą miedzy odznakami miedzy podstawową , wyróżnioną 50 zł i za wpłatę ponad 100 zł. pytam bo nie wiem czy mam dobrą przyznaną.

majeńka

2024-04-07, 23:51
Halman napisał/a:

można zobaczyć jaka jest różnicą miedzy odznakami miedzy podstawową , wyróżnioną 50 zł i za wpłatę ponad 100 zł. pytam bo nie wiem czy mam dobrą przyznaną.

Biała, jasnobeżowa, żółta. Mouseover daje opis.

Centurion

2024-04-08, 08:31
Zrzutka zakończona. 30k pękło niczym słoik. Dziękujemy za wsparcie, będziemy Was informować co dalej.



Odznaki

Quassar

2024-04-08, 08:32
Jest 30.3k no i ja też dałem od siebie dyszkę może to nie wiele ale liczy sie gest a dzięki temu gestowi uzbieraliśmy razem 30.3k

arturek_w

2024-04-08, 08:57
Taaaaa jprdl... Zrobili zrzutkę w weekend :idzwch*j: :lodowka:

Wojtek76

2024-04-08, 10:20
widzę, że tu trzeba się śpieszyć, aby wpłacić , a ja nie miałem jak, więc
następnym razem

Centurion

2024-04-08, 10:43
Nie wiem sam jak to działa ale przycisk do wpłacania jest nadal aktywny mimo że akcja zakończona, więc jak ktoś chce... ;)
Może to działa do końca dnia, nie wiem...

Od maja/czerwca pewnie będą jakieś inne sposoby wsparcia, więc nic straconego, na tę chwilę nam wystarczy to co się zebrało.

============

Docelowe odznaki w obiecanych kolorach wjechały

MysteryMan

2024-04-08, 12:59
baronturbina napisał/a:

To niezłe wrażenie od 2022-02-12, 11:17, to faktycznie całe życie.



Wiesz ja jestem tu od 8 lat a konto mam od 4 ;p

seba9740 napisał/a:

Warto wpłacać by nie znikły opisy Fantastico



Oj tak uwielbiałem je czytać :(

Halman

2024-04-08, 15:37
Centurion napisał/a:

Nie wiem sam jak to działa ale przycisk do wpłacania jest nadal aktywny mimo że akcja zakończona, więc jak ktoś chce...



to może wystarczy usunąć link do zrzutki skoro zakończona?

Anal_Intruder_69

2024-04-08, 16:54
Halman napisał/a:

to może wystarczy usunąć link do zrzutki skoro zakończona?


Jeśli kolejni użytkownicy chcą dołożyć cegiełkę, to nie widzę sensu utrudniać, skoro zbiórka i tak jest wciąż aktywna. A zawsze to parę złotych więcej na rozwój portalu ;-)