18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót aktywistów klimatycznych...

Halman • 2023-12-14, 08:05

dziś wrogiem klimatu świąteczna choinka ...

majeńka

2023-12-15, 01:15
piterzaut napisał/a:

Masz rację, ale tutaj nie trzeba mieszać tematów religijnych. Złapać, wezwać bagiety, obciążyć za zniszczenie cudzego mienia. Potraktować jakzwykły chuligański wybryk. Tak powinno być. Ale w sp***olonych lewackich społeczeństwach to zaraz pękną dupy lewackim działaczom politykom i tym podobnym roponienawistnym .

Roponienawiść jest sprawą przeżycia dla 90% ludności tej planety (no ale kiedy to pierdyknie będę już robiła w pieluchy nieświadoma co się dzieje), ale takie chuligańskie wybryki faktycznie dają tylko paliwo drugiej stronie. Trzeba coś zrobić z ciapatymi z OPEC, wznowić wiatraki czy elektrownie atomowe, rozliczyć PiS za Izerę (przekręt aby ukraść pieniądze przeznaczone na wymianę śmierdziuchów na czystsze samochody), itd, a nie niszczyć cudzą własność która nawet nie szkodzi środowisku.

Wszystkie choinki w sprzedaży dzisiaj pochodzą z plantacji. Gdyby plantacji nie było, stałyby tam nieużytki, parking czy inne wiejskie podwórko — a tak jest las; to co że tymczasowy: las tam stoi, powietrze oczyszcza, na miejscu wyciętego drzewka plantator zaraz posadzi nowe. Jedyny koszt paliwowy to przewiezienie choinki na targ a z targu do domu, ale to mały ułamek tego co każdy samochodziarz dziennie wyrabia dojeżdżając do pracy. Ogółem, ta cała zabawa w prawdziwe choinki jest bardziej na plus niż na minus.

Patryczek7

2023-12-15, 09:26
kagayaku napisał/a:

Nie no jak Braun potraktował żydowskie świeczki gaśnicą to od razu prokurator się wzioł do roboty a tu to nie da rady...



Ty byś wziął słownik

ProVVe

2023-12-15, 11:20
Nie miałbym kłopotu, zebybchlapnac kwasem po ryju takiemu padalcowi

LubelskiCebularz

2023-12-15, 11:52
kagayaku napisał/a:

Nie no jak Braun potraktował żydowskie świeczki gaśnicą to od razu prokurator się wzioł do roboty a tu to nie da rady...



i tych pojebów i Brauna pojeba powinni zamknąć od razu

Dudu

2023-12-15, 16:36
kagayaku napisał/a:

Nie no jak Braun potraktował żydowskie świeczki gaśnicą to od razu prokurator się wzioł do roboty a tu to nie da rady...



Jak mnie irytują takie bezmózgie dzbany porównujące gówno do złota. Wiesz misiaczku jest delikatna różnica między centrum handlowym, a sejmem tak samo pomiędzy kilkoma ekozjebami i posłem który w prowokacyjny sposób skompromitował kraj który ma reprezentować.
PS: Nie, nie jestem pejsatym lewackim knurem, tych kurew też nie lubię tak samo jak ciebie :idzwch*j:

pi3truh

2023-12-15, 18:04
czy te półgłówki nie myślą o tm , że jak coś zniszczą trzeba będzie znowu wyprodukwać ? zamykać bez wody to mało ...

dOpieca

2023-12-16, 16:07
Nie rozumiem czemu oni im kar nie daja za zniszczenie tego , raz dwa by sie odechcialo. Jakby jeden z drugim za taka choinke z 20 tys musieli oddac.

buhmaher

2023-12-17, 10:18
oni k***a mogą i to nie jest skandal!!! ale Braun już nie może bo to jest k***a terroryzm !!!

AdamBrown

2023-12-18, 22:19
Tu macie w sprawie choinki