18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Styczeń 2021
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Luty 2021
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Marzec 2021
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Kaloryfer...

Halman • 2021-02-03, 18:15
311

o jak cieplutko w dupeczkę... :ubawdolez:

Islamski nazista torturuje szwedzko-żydowską parę

Macx83wwww • 2021-02-03, 02:43
274
Szwedzka para była przetrzymywana przez kilka godzin w niewoli przez wyznawcę Hitlera, islamistę w południowym Sztokholmie. Byli torturowani zarówno maczetą jak i środkiem żrącym - w celu wycofania zgłoszenia gwałtu, którego dopuścił się afgański kolega oprawcy.

Ofiara, Erik T. znał oprawcę, Dembę Nyassiego, przez wspólnych znajomych i że ostatnio często się spotykali.Z policyjnego śledztwa wynika, że w trakcie wieczornego spotkania, doszło do dyskusji, dotyczącej nazistów i Żydów, w której dziewczyna powiedziała, że jest „pół-Żydówką”, na co Nyassi negatywnie zareagował.

Nyassi


Inni znajomi, którzy również byli w domu Nyassiego, wyszli około 22. Gdy Erik i jego dziewczyna mieli wyjść z domu o 1 w nocy, Nyassi nagle zaatakował i zatrzymał parę. Zażądał od dziewczyny wycofania zawiadowienia o gwałcie, dokonanego przez jego afgańskiego kolegę.

Afgańczyk wraz z Nyassim

Mężczyzna oskarżony o gwałt jest afgańskim migrantem, zarejestrowanym w Saltsjö-Boo na południe od Sztokholmu i wyemigrował do Szwecji w 2011 roku. Okazuje się być bardzo dobrym przyjacielem Nyassi, tzw. " bratem krwi". Afgańczyk używa ksywki „Hitler AFG”. Wspólnie „bracia krwi” zamieścili kilka zdjęć z tekstami wskazującymi, że prowadzą razem interesy.Po zatrzymaniu pary, oprawca ciął Erika w bok ciała, używając maczety, a następnie wepchał chłopaka i dziewczynę do łazienki, gdzie byli przetrzymywani w wannie.

Następnie Nyassi zaczyna bić Erika, a następnie zmusza go do zdjęcia ubrania, po czym dźga jego ciało. Używa też rury odkurzacza, która kilkukrotnie uderza ofiarę w głowę.Nyassi wyjmuje również brzytwę i mówi, że powinien pokazać Erikowi, „jak Hitler postąpił z Żydami” i zaczyna mu golić włosy. Przypala także chłopaka papierosami. Erik jest również pytany, czy lubi Adolfa Hitlera.

Następnie ofiara zostaje zmuszona do położenia się na podłodze, podczas gdy oprawca stąpa mu po głowie i strzela po ciele z pistoletu pneumatycznego.Nyassi zabiera Erika z powrotem do wanny, gdzie zostaje poddany torturom za pomocą ręcznika na jego twarzy i sparzonej gorącej wody. Ta akcja jest również przeplatana bitą Erika pasem. Dziewczyna jest również torturowana w łazience. Zostaje trafiona w głowę, także z pistoletu pneumatycznego. Nyassi nazywa dziewczynę po arabsku „pieprzonym Żydem” i grozi, że odetnie jej „żydowski nos'' oraz, że chciałby ściąć jej chłopaka. Nyassi stwierdził również, że „nie ma większego Boga niż Allah”.

Ranna dziewczyna


Nyassi podczas tortur używał również różnych detergentów, spryskując nimi rany. W trakcie zdarzenia oprawca nawiązał ponad godzinny kontakt telefoniczny z afgańskim migrantem, a także sfilmował fragmenty zajścia.
Dziewczyna została zmuszona do rozmowy telefonicznej z Afgańczykiem, który ją wcześniej zgwałcił. Nyassi i gwałciciel, grozili dziewczynie, Afgańczyk nakazał Nyassiemu zabić parę. Podczas gdy Nyassi koncentruje się na skrzywdzeniu Erika i grozi mu poderżnięciem gardła, jego dziewczynie udaje się uciec z mieszkania. Z maczetą w dłoni Gambijczyk goni dziewczynę, która wybiega z domu. Erikowi następnie udaje się wstać i podchodzi do drzwi frontowych, aby je zamknąć. Następnie sam wyskakuje przez okno i szuka w okolicy pomocy.Oprawca wdziera się do mieszkaniai do mieszkania, skąd zabiera rzeczy, a następnie udaje się do pociągu podmiejskiego. 19 sierpnia 2019, policja aresztuje Nyassiego, który sam oświadcza, że ​​odwiedza krewnych.

W szpitalu stwierdzono u Erika krwiaki mózgu, przebicie płuca, złamanie szczęki i uraz kolana. Po ataku Erik był przez kilka dni hospitalizowany, a następnie przez dwa miesiące na zwolnieniu lekarskim.
Ofiara i jego ,,kolega”, oprawcaZ informacji zawartych we wstępnym raporcie z dochodzenia policyjnego wynika, że ​​Nyassis w mediach społecznościowych nazywa się Damian Bilal Rahman King. Oprawca jest też zwolennikiem Hitlera, któremu ukazuje współczucie oraz składa hołd.Badanie kryminalnej przeszłości Nyassiego pokazuje, że figuruje on w rejestrze karnym za szereg przestępstw, w tym narkotykowe. Wcześniej w 2017 roku został skazany w Sądzie Rejonowym w Sztokholmie za napad, na okres próbny po tym, jak w Tantolunden w centrum Sztokholmu zaatakował szwedzką parę szklaną butelką.
Sąd rejonowy uzasadnił karę w zawieszeniu, stwierdzając, że „wydaje się, że w ostatnich czasach nastąpił pozytywny rozwój”.
Rok wcześniej ten sam sąd okręgowy skazał Nyassiego na sześć miesięcy aresztu dla nieletnich po tym, jak próbował poderżnąć gardło chłopcu w związku z ustnym sporem w śródmieściu Sztokholmu.

Nyassi nie okazywał zaniepokojenia ani wyrzutów sumienia w związku z aresztowaniem go przez policję. Zamiast tego stał i śmiał się.
Sąd Okręgowy w Södertörn ogłosił, że Nyassi został skazany za napaść, napad z bronią, bezprawne pozbawienie wolności i bezprawną groźbę pozbawienia wolności na pięć lat i pięć miesięcy.
Współpodejrzanym w sprawie był migrant z Afganistanu, który według ofiar przestępstwa brał udział w incydencie, podczas tortur miał częsty kontakt telefoniczny. Ale jest całkowicie wolny, ponieważ nie można było udowodnić żadnej zbrodni.
Budrys2000 • 2021-02-03, 06:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
Szwedzi, podobnie jak Francuzi, mają dokładnie to, czego chcieli.
Niemożliwe jest, aby lew i krokodyl żyli wspólnie w jednej klatce.
Nie żal mi ich ani trochę.

Karmienie antylopy

CrazyEdek • 2021-02-03, 18:36
266
Dawaj jeść, kiego ch*ja siedzisz.

Nowy trend...

Halman • 2021-02-03, 17:51
263

wśród małych chinoli.. no ale stać ich populacyjnie na to... :amused:
226
Chiny o Chiny...

Hollow_Man • 2021-02-03, 12:53  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
pewnie następny materiał znalazł by się w dziale Hard, odnośnie kary za pobicie policjanta, ale raczej nie będzie nam dane go obejrzeć. Można się chyba tylko domyślać że gość ma przej***ne.

Lot krótszy niż zakładano...

Halman • 2021-02-03, 08:40
219

coś poszło nie tak za to bardzo szybko...

Skok przez ogrodzenie

CrazyEdek • 2021-02-03, 18:51
205
Jak chciał do basenu, to wyszło.

Moskiewskie metro..

Halman • 2021-02-03, 05:39
174

brak koszulki nie podniósł niczego... :szydera:

osądźcie to sami

McQurwa • 2021-02-03, 19:57
152
ponieważ onet.de przeprowadził nieudany pseudo-test naszego rodzinnego karabinku GROT, aby wylansować niemiecki karabinek szturmowy G36, który to miałby wygrać przetarg choćby na Ukrainie.
Przedstawiam poniżej już nie pseudo-test, lecz bardzo profesjonalny test broni niemieckiej przeprowadzony przez ichnich inzynierów

śmiało od 2:27 dla niecierpliwych


Lololoney • 2021-02-03, 20:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
piter52 napisał/a:

G-36 został (lub ma zostać) wycofany z Wehrmahtu..ups..Bundeswehry.No i właśnie o to chodzi... Jest spore parcie, by to gdzieś teraz opchnąć - normalna procedura, to samo my zrobiliśmy z Tantalami...


Niezwyciężony napisał/a:

Nie zesraj się prawaczku, grot jest ch*jowy bo to naturalne na tym etapie.A co tu ma prawaczkowanie, czy lewiczkowanie do rzeczy? Poza tym, o jakim etapie mówisz? Bo właśnie onet się "popisał", że wzięli na "celownik" do zaorania właśnie pierwsze - stare wersje grota, najnowsze akurat mają wyeliminowane wszystkie te wady o których napisali...

Kolejna sprawa - cytat z onetu:
ONET napisał/a:

przeprowadził testy polegające na wystrzeleniu 30 magazynków amunicji z karabinka Grot. Jednym z najpoważniejszych problemów było przegrzewanie się broni w stopniu, który uniemożliwia korzystanie z niej.


Skoro założyli sobie wyj***nie 30 magazynków, to nie jest to żaden test, tylko umyślna chęć zajechania broni... Lecim dalej:
ONET napisał/a:

Strzelcy podchodzili do karabinka po kolei i krótkimi seriami opróżniali magazynki. Nie strzelano długimi seriami. Zmiany strzelców pozwalały broni na odprowadzenie nieco ciepła. Dramat rozpoczął się przy 10. magazynku.


No tak, nie strzelali długimi seriami (poza tym autorzyna nie napisał, co konkretnie w jego rozumieniu znaczy "krótka seria"), ale co znaczy, że "Zmiany strzelców pozwalały broni na odprowadzenie nieco ciepła"? Co to za pie**olenie w ogóle, zmiana strzelca to po prostu czas przełożenia z rączki do rączki, czyli sekundy... Dlaczego tak pie**olą zamiast napisać, konkretnie (skoro to niby miał być rzetelny test, ile dawali mu "odsapnąć"? Poza tym 10 magazynków to k***a 300 naboi... Czyli jasno wskazuje to czym był ten test, albo "redaktor" wiedzę o broni czerpał z gier.

ONET napisał/a:

W trakcie strzelania 30. magazynkiem pod wpływem ciepła lufa karabinka wygięła się.


900 sztuk amunicji... Szkoda tylko, że w całym "artykule" w ogóle nie jest podany czas w jakim to wyj***li.

[EDIT]
Jako podsumowanie, dodam tylko swoje przypuszczenia... Onet zgłosił się z inicjatywą, że chce zajechać grota by jak pewnie naściemniali, pokazać jak jest "wytrzymały", dlatego dostali do łap ch*jowszy egzemparz (ze zwrotu, czy testowy), bo kto normalny dałby im w takim wypadku nówkę!? Rozj***li tak jak powiedzieli, ale napisali co innego - i kto im teraz co zrobi?