Listopad 2019
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Grudzień 2019
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Styczeń 2020
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  


Life hack

krajsik • 2020-01-11, 18:17
757
Już nikt nie musi czekać a swoją kolej

patitati • 2020-01-11, 19:53  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (47 piw)
mygyry napisał/a:

Jak to jest że we wszystkich tych "zrób to sam" wszystko kleją klejem na gorąco i się trzyma, jak ja coś tym gównem kleje to za ch*j się nie trzyma



Bo musisz tą wtyczkę od pistoletu włożyć do gniazdka.

:-P

Fajerwerki do studzienki 2

Sunday • 2020-01-11, 15:22
445

Świeżak materiał z wczoraj :ciasteczkowy:
jedynka
Hrabia Drapula • 2020-01-11, 17:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (43 piw)
kiedyś miałem taką pracę że kontrolowałem studnie kablowe w warszawie po tym jak firmy układały swoją instalacje swoje bo kiedyś TPSA miało tylko swoje a reszta dzierżawiła, w centru jedna była centralnie przed drzwiami fryzjera, pracowały tam 3-4 głupie p*zdy które wychodziły na fajka i kiepy do studzienki wrzucały przez otwór wentylacyjny, ekipa która przyjechała sprzątać wyp***zieliła kilka wiader petów na schody centralnie przed drzwi, próbowali je obciążyć f-vat za sprzątanie ale to nie takie łatwe w naszym kraju, szkoda że którejś piździe tak nie wyj***ł dekiel w pysk myślę że to dobra nauczka by była

Pięknie spłynął

B2.Kn • 2020-01-11, 14:32
390
Tak mu zapie**olił :zielonakula:

Gdy światełko jest czerwone

Sunday • 2020-01-11, 15:39
384
Przechodzenie zabronione :!:

patitati • 2020-01-11, 16:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (41 piw)
No i fajnie, każdego pieszego powinno się tak puknąć w pusty łeb - tak profilaktycznie.

Pociąg i tir

krajsik • 2020-01-11, 10:19
376
Nagranie momentu uderzenia pociągu w tira pod Zbąszyniem

wszyscywytopizdy • 2020-01-11, 10:23  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
Co on chciał zrobić do k***y? Zaj***ł w szlaban jakby ch*j tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec j***ny.

Jak wyj***ć się na koniu?

Janus92 • 2020-01-11, 23:41
366
Najlepiej tak, jak ten didżej

Janus92 • 2020-01-11, 23:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Jak didżej k***a. Dżokeje są na dyskotekach.

Phalanx system CIWS (falanga)

dyhayne • 2020-01-11, 22:47
282
Demonstracja działania artylerii do niszczenia pocisków przeciwokrętowych oraz samolotów, na krótkich dystansach. Prujemy tym z szybkością od 3000 do 4500 strzałów na minute.

dogip • 2020-01-11, 22:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (67 piw)
Fajna symulacja komputerowa. Ciekawe czy i jak działa w rzeczywistości.

Nożownik samobójca

Angel • 2020-01-11, 14:36
281
Kragujevac,Serbia

Wg ustaleń policji 42 l mężczyzna kłócił się z kasjerem w pobliskim markecie i zaczął grozić mu nożem. Pracownicy marketu wezwali policję która starała się zatrzymać mężczyznę na ulicy. Mężczyzna wyciągnął nóż i poderżnął sobie gardło. Mężczyzna leczył się psychiatrycznie.



zwierzak30 • 2020-01-11, 14:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
~Velturek napisał/a:

Współczuję policji. Trauma niezła.
Mam podobnie jak gram w grę i mi jakiś ch*j fraga ukradnie albo ma binda na quita i klika zanim zdążysz go zabić. Wk***iające.




Współczuję policji. Trauma niezła.
Mam podobnie jak gram w grę i mi jakiś ch*j ...

Do tego momentu rozumiem. :) :) :)

Być jak Jaś Fasola

Angel • 2020-01-11, 14:45
268
Ale coś mu nie wyszło

Czerstwy • 2020-01-11, 15:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
widać, że nie odłączyło go z prądu i kręgi całe, bo rusza nogami i rękami, ale nogi pewnie pokruszone i organy pływają w tułowiu jak kluski w wodzie. Teraz tylko powolna agonia i dobranoc

Jak sie zyje w UK.

gc • 2020-01-11, 02:09
244
Konserwatysci uj***li 30000 policjantow.
Bogata szlachta ma wyj***ne na reszte.
Byle budzet podbudowac.
Dzisiejsze wiadomosci z mojego malego miasta.
To zaznaczam JEDEN DZIEN w Town.
Cos co nawet nie jest City.
Pierwszy. To mnie helikopter obudzil bo to kilometr od mojej chaty. Scigali kolesia. Na rondzie nie wyrobil i sie zabil na latarni



Drugi. Rodzice zostawili roczne dziecko w aucie.
Mysleli ze jak maja czarne Audi to sa nietykalni.
Koles odjechal z dzieckiem. Ale nie wyrobil, sie rozj***l i uciekl. Dziecko ok.





Kolejny poscig. Totalny Carmagedon









O seriach napadow z nozem w reku to juz nawet nie wspominaja, by nie siac paniki. Wszystkiego dowiadujemy sie poczta pantoflowa