18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydło z Kalifornii...

Jesse.Pinkman • 2022-02-11, 15:55
...i splądrowanie sklepu jubilerskiego. Źródło.

Info:
spoiler

maxkulczyk

2022-02-11, 21:25
Proponuje Uzyc tego typu pocisku do polowania na nygusow




polakwrocek

2022-02-11, 22:00
JednorękiBandyta napisał/a:

Głupi pomysł, i wpadłbyś jak wielu przed tobą głupich ludzi, wy myślicie że firmy ubezpieczeniowe to grupa frajerów co wypłacają każdemu bez zadawania pytań? Takie firmy maja ludzi jak i w policji tak i półświatku przestępczym oraz w różnych agencjach detektywistycznych, i tych twoich lokalnych meneli/narkomanów zlokalizowali by w kilka dni jak i pewnie same fanty na czarnym rynku, tam gdzie duże pieniądze tam i muszą być poważne powiązania ale tacy Janusze interesów się nad tym nie zastanawiają i nie wezmą kogoś zaufanego ale menala narkomana a bo co im dadzą na flaszkę a tak to będą musieli się jeszcze z kimś podzielić. I potem cyk więzienie w p*zdu na parę latek biznes zamknięty normalnie interes życia



Część fantów zostaje na półkach.
Nie masz wyjaśnienia dlaczego masz fanty zamiast oryginałów.
Kilku z ziomków sypie bo to ludzie z IQ 60 na kwasie.
Siedzisz w pierdlu i tracisz wszystko.

Nie no interes życia.

7wporzondku

2022-02-11, 23:19
silas78 napisał/a:

Niech zgadnę:
1. Zakładasz biznes jubilerski
2. Ubezpieczasz się
3. Podmieniasz fanty
5. Wynajmujesz paru lokalnych meneli/narkomanów
6. Kasa z ubezpieczenia + fanty na czarny rynek
7. Gra gitara



Typy od afery żelaznej czy tam zelazowej tak zrobili na zachodzie i przeszło ale to było dawno temu

mav777

2022-02-12, 06:52
Czy tylko ja widząc ten filmik myślę o jedynym rozwiązaniu w stylu karabinu i rozstrzelaniu wszystkich małp w tym sklepie?

belmo666

2022-02-12, 11:38
Hmm a co gdyby pomyśleć w ten sposób. Bydło to ludzie którzy doprowadzili do tego rodzaju dyspropoercji materialnej, edukacyjnej itd.

piorun343

2022-02-12, 11:53
Przecież protestanci wiedzą jak się obchodzić z Indianami a nie wiedzą co zrobić z tymi nygusami? Podrzucali dla Indian koce z wirusem Ospy a nie mogą podrzucić na murzynowo markowych ciuchów z jakimś wirusem?

WQuty

2022-02-12, 16:36
Kolor skóry przypadkowy

shoe5maker

2022-02-12, 18:45
To jeszcze nie nauczyli się w gabloty wkładać tanie kopie produktu tylko do wglądu. Przyjdzie biały to pokażą mu w sejfie prawdziwy.

silas78

2022-02-12, 20:05
JednorękiBandyta napisał/a:

Głupi pomysł, i wpadłbyś jak wielu przed tobą głupich ludzi, wy myślicie że firmy ubezpieczeniowe to grupa frajerów



Zbyt wąsko myślisz. Bo by mogło się okazać, że firma ubezpieczeniowa, jak i jubilerska ma tego samego właściciela, a policja nie jest aż taka czysta korupcyjnie jak Aniołki 7 Levela. :)

7wporzondku

2022-02-12, 22:02
silas78 napisał/a:

… korupcyjnie jak Aniołki 7 Levela.



Aniołki 7 levela? To mam jakies czy to autokorekta psikus zrobiła? Daj znać

kzf

2022-02-12, 23:44
RYHOO napisał/a:

wszystkich małp nie wybijesz [...]


Ale próbować warto :ok:

krasnal_hałabała

2022-02-18, 02:56
No i bardzo dobrze, że okradają korpowyzyskiwaczy.