18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

-To nara chłopaki ...

zwierzak30 • 2023-02-08, 19:29
-... ja sp***alam.
-Nara. Uważaj na siebie. :mrgreen:



Hakuna Matata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Albert_Z

2023-02-08, 19:32
Szkoda że w tej rzece nie było krokodyla lub jakiegoś innego gada, który trochę przypalonych

dariusy

2023-02-08, 20:13
Źle biegi wrzucał i go przydusiło pod górkę.

Alonso

2023-02-08, 20:31
Czarni mają długie ch*je, ale małą tolerancję na alkohol.
Moja dziewczyna lubi się ze mną napić, więc nie zdradza mnie z Erazmusami.

Duczki1234

2023-02-08, 20:33
No i zanieczyścił ciek wodny .Gdzie był Greenpeace
:!:

marcino_zly

2023-02-08, 20:42
Jeszcze butli nie otworzył a już smoluch naj***ny. :mrgreen:

AbdulWisiMiLacha

2023-02-08, 20:49
Pedalska torebeczka nie zapięta żle to wróży.

saves

2023-02-08, 20:52
Jeśli murzyn pije jasne piwo to nie jest to rasizm?

krasnal_hałabała

2023-02-08, 21:22
k***a, jakbym miał takich kumpli jak ten murzyn, to już bym nie miał kumpli. Widzą, że koleś ma zaszetkę (męską torebkę) a w niej pewnie dokumenty, jak chcieli, żeby wpadł do tej wody, to mogli mu chociaż zabrać tą torebkę, teraz będzie musiał zapie**alać po urzędach, wk***iać się i użerać z biurwami, żeby wyrobić dokumenty, a nie daj Boże, miał tam prawo jazdy albo uprawnienia na jakieś ch*j wie co, zależy gdzie pracuje, to ma robotę na miesiąc pozamiataną, i co? będą go utrzymywać w tym czasie? Widzą, że jest naj***ny, że ma torebkę w której są prawdopodobnie dokumenty, możliwe, że wypłata, to powinni albo go powstrzymać, żeby nie odpie**alał głupot albo jak chcieli porobić sobie jaja, to zabrać mu torebkę zanim się wjebie do tej wody.

Alonso napisał/a:

Czarni mają długie ch*je, ale małą tolerancję na alkohol.
Moja dziewczyna lubi się ze mną napić, więc nie zdradza mnie z Erazmusami.



Tylko dlatego Cię nie zdradza? współczuję.

A poza tym, największą tolerancję na alko mają Słowianie i Skandynawowie (Północni Germanie) oraz Mongołowie, wszyscy poza nimi to żaden przeciwnik do picia.

olbrzym

2023-02-08, 21:26
Ognista woda nigdy nie służyła ani indianom, ani murzynom

kris1978

2023-02-08, 21:52
Alonso napisał/a:

Czarni mają długie ch*je, ale małą tolerancję na alkohol.
Moja dziewczyna lubi się ze mną napić, więc nie zdradza mnie z Erazmusami.



Jeżeli jest czarna i ma małą tolerancję ma alkohol, to nie znaczy że jak ja położy pod stołem po dwóch pięćdziesiątkach, nie ma seksu. Bo jak napisałeś czarni mają długie ch*je

Robertuss

2023-02-08, 22:56
Alonso napisał/a:

Czarni mają długie ch*je, ale małą tolerancję na alkohol.
Moja dziewczyna lubi się ze mną napić, więc nie zdradza mnie z Erazmusami.



Wszystko dobrze,tylko popie**oliles kolejność:
Upija Ciebie i idzie murzynowi ssać długiego ch*ja.

Iszbierra

2023-02-09, 00:01
krasnal_hałabała napisał/a:

k***a, jakbym miał takich kumpli jak ten murzyn, to już bym nie miał kumpli. Widzą, że koleś ma zaszetkę (męską torebkę) a w niej pewnie dokumenty, jak chcieli, żeby wpadł do tej wody, to mogli mu chociaż zabrać tą torebkę, teraz będzie musiał zapie**alać po urzędach, wk***iać się i użerać z biurwami, żeby wyrobić dokumenty, a nie daj Boże, miał tam prawo jazdy albo uprawnienia na jakieś ch*j wie co, zależy gdzie pracuje, to ma robotę na miesiąc pozamiataną, i co? będą go utrzymywać w tym czasie? Widzą, że jest naj***ny, że ma torebkę w której są prawdopodobnie dokumenty, możliwe, że wypłata, to powinni albo go powstrzymać, żeby nie odpie**alał głupot albo jak chcieli porobić sobie jaja, to zabrać mu torebkę zanim się wjebie do tej wody.
Tylko dlatego Cię nie zdradza? współczuję.
A poza tym, największą tolerancję na alko mają Słowianie i Skandynawowie (Północni Germanie) oraz Mongołowie, wszyscy poza nimi to żaden przeciwnik do picia.



Co robi? Pracuje?

Riikko

2023-02-09, 05:08
sie bawia chlopaki w tych niemczech