18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Żyrinowski kontra Żydzi

bakbaabarbaobalba • 2013-04-06, 16:55
Dnia 20.01.2011 r. tytułowy pojedynek odbył się między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy. Kim jest Żyrinowski to wiemy. A rabin? Rabin nie może być głupi! To chodząca mądrość żydów. Więc starli się dwaj godni siebie rywale. Zaczął Żyrinowski.
Ż- Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji, to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.
R- A cóż takiego złego zrobili żydzi że mają się wstydzić?
Ż- A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?
R- Co ty opowiadasz? Te straty o których tu mówisz, to wina systemu i Stalina. To Stalin kazał zabijać bojąc się utracić władzę.
Ż- A kto Stalinowi przygotowywał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę? Kto ich fizycznie mordował? Może Rosjanie Rosjan?
R- Oczywiście że Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam, że mógł być w tej formacji i żyd. Ale działo się to z rozkazu Stalina.
Ż- A ja mam tu ksero dokumentu w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi których uznawał za wrogów związku radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić. Więc likwidowaliście milionami ludzi którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów, ile obozów np. przy kamieniołomach i regulacjach rzek? W całym ZSRR był tego ponad 2500. a wiesz że tam nie siedział ani jeden żyd? Że komendantami byli wyłącznie żydzi. A jeśli już był Rosjanin, to taki zaprzedał się wam i robił to co mu kazaliście.
R- Ale nie zaprzeczysz, że żydzi w czasie wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej!!!
Ż- Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był żyd to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił władzę oficerów politycznych, żydów. Ale skoro ty wyciągnąłeś temat jak walczyliście, to ja ci zaprezentuję wydarzenia z frontu. Jak Niemcy byli pod Moskwą to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki. Dzień i noc szły transporty, i twoi żydzi , oficerowie NKWD którzy obłowili się w czasie rewolucji, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z kosztownościami w te transporty. Wywiad Żukowa doniósł o tym fakcie Stalinowi, a ten kazał ich rozstrzelać i publicznie ogłosić za co. Nie było w tej grupie ani jednego Rosjanina. I co ty na to? Albo gdy Stalin powierzył Żukowowi obronę Leningradu to tam też był taka historia z 200-oma politycznymi z NKWD. Ci oficerowie, gdy ludność padała z głodu a racje były po parę deko na osobę to oficerowie żydzi brali jedzenia ile chcieli. Ale to nie wszystko, doradzali politycznie rosyjskim oficerom z ziemianek. Rosjanie ginęli a wasi chronili się w bunkrach i ziemiankach. Żukow to ujawnił. Kazał ich mimo ostrej zimy rozebrać do gaci i ustawić pod ścianę. Ale zawahał się bo było ich ponad 200-u. zadzwonił do Stalina a ten odparł, że trzeba ich rozstrzelać. I co ty powiesz? za bohaterstwo tych 400 rozstrzelano? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem?
R- Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody i bywa że wśród nich są źli ludzie. A co to waszych nie było w NKWD?
Ż- Oczywiście że byli. Ale zobacz jak jest statystyka. 16% Rosjanie, 84% żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków. A już sama góra w Moskwie to wyłącznie żydzi! Może tu powiesz jak topili ludzi w morzu twoi żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali żeby nikt nie mógł się uratować. Co, może Rosjanie to zrobili?
R- Tu należałoby powołać komisje do sprawdzenia tych zarzutów. Przecież te barki i statki były rosyjskie a nie żydowskie.
Ż- Tak. Łubianka, gułagi, kamieniołomy, tamy, regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu. Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelka cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali jak żydzi mają przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach, ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak, że ujawnimy światu wasze ohydne uczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie występowałbym tutaj i to ze mną.
R- A któż ty jesteś taki, że powinienem się ciebie bać?
Ż- Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił.
R- Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemy sprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany!
Ż- Ty pamiętaj, że to już nie czasy Berii i Kaganowicza, że z sądów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę.

To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów
Ż- Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzną jest Rosja a nie Izrael. Żyłem tak, że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują.

Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100.
Ż- Ty sam zobacz, na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcej niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu.

Tym razem żyd nie wytrzymał, podszedł i opluł Żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział.
R- Ty Żyrinowski za to ciężko zapłacisz. Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia. "

hogg

2013-04-07, 23:03
Ork.Fajny napisał/a:


Narodowością jest określenie "Izraelita". "Żyd" to określenie z jakiej kultury się wywodzisz a czasem też nazwa z określonego genetycznego punktu widzenia, gdyz oni jako semici mają nieco inne cechy. Tak samo z Polakami. Wielu nazywa się słowianami, mimo że nie mamy nic wspólnego już z żadnym słowiańskim krajem ani kulturą.
Tępym ch*jem trzeba być by uznawać żyda za narodowość.


To znaczy według ciebie jaka jest różnica między Żydem a Izraelitą?
Jeszcze bardziej zaciekawił mnie fragment, że Polacy nie mają nic wspólnego z żadnym słowiańskim krajem.

Ork.Fajny

2013-04-07, 23:07
hogg napisał/a:

To znaczy według ciebie jaka jest różnica między Żydem a Izraelitą?


Izraelita to obywatel Izraela. Żyd to człowiek wyznania judaistycznego. Tylko co to ma do tematu? Ani Izraelita ani żyd nie mieści się w ideologii komunistycznej w strefie tolerowania.


hogg napisał/a:

Jeszcze bardziej zaciekawił mnie fragment, że Polacy nie mają nic wspólnego z żadnym słowiańskim krajem.


Wymień mi 10 podobieństw prawnych i/albo kulturowych miedzy pogańskim "państwem" np. Polan a III RP.

Orlock

2013-04-08, 01:35
Ork.Fajny napisał/a:

Ja pie**ole, jaki ty tępy jesteś... Ta "kategoryzacja" ma wiele wspólnego z j***ną rzeczywistością. Dzięki temu mądrzy ludzie(czyt. nie ty) wiedzą że winę za zbrodnie ZSRRu ponoszą komuniści spod znaku ideologii Marksa&Angelsa. A nie Żydzi spod znaku "nie morduj" etc...
Co ty pie**olisz o Polakach...? Chcesz mi powiedzieć że za chrześcijan należy uznać np. 90% kraju "bo tak", bo mniej więcej panuje taki pogląd i mamy nie patrzeć ilu z nich jest prawdziwymi chrześcijanami wypełniającymi nakazy swojej religii...? Ty mnie zarzucasz nielogiczność...?
I co ty pie**olisz że łamanie zasad religijnych danej wiary cię z niej nie wyrzuca...? Oczywiście że tak... Zapoznaj się m.in. z naukami kościoła Katolickiego nt. aborcji. Każdy katolik kto publicznie(i po cichu) opowiada się za nią jest automatycznie ekskomunikowany, wyrzucony z kręgu wiary i wyklęty przed Bogiem... Nie musisz dostać oficjalną papieską bullą po pysku że jesteś wyrzucony żeby wylecieć...
To jest kwestia wiary i kultury. Tutaj nie ma pism urzędowych bez których nie może nic istnieć i się wydarzyć. Łamiesz regułę trafiasz automatycznie na listę "tych z niełaską Pańską". Papieru z Urzędy ds. Świętości nikt nie wysyła. To jest piękno wiary, biurokratyczne wyprane mózgi takie jak twoje nie zrozumieją tego.



Ja pie**olę, brak mi słów na ciebie... A kto powiedział do k***y nędzy, że żydzi ponoszą winę za komunizm?! Jesteś schizofrenikiem, czy zwykłym trollem, że wymyślasz coś czego nie powiedziałem. Żydzi ze względu na swoje przekonania chronienia własnych tyłków i rodzin, robienie biznesu i kariery na krzywdzie innych (na co względem gojów pozwala im Talmud) doskonale się w to wpasowali. Byli jednymi z wielu. k***a, apeluję jeszcze raz do twojego zakutego łba: czytaj ze zrozumieniem.
Tak, tak się właśnie to bierze pod uwagę panie Japa, przyjąłeś chrzest jesteś chrześcijaninem kropka. Jedynie apostazja bądź ekskomunika mogą zrobić z ciebie niechrześcijanina. Każdy czarny w sutannie ci to powie. A twoje myślenie jest wyidealizowane, zgadzam się, że powinno tak być jak mówisz (to jest logiczne), ale do k***y nędzy tak nie jest na świecie, pogódź się z tym, bo zachowujesz się jakbyś miał 14 lat i wierzył w to że świat jest biały albo czarny. Obrzezany jest żydem, a że grzeszy przeciw swojemu bogu to nie czyni z niego nie-żyda. k***a.
Proszę bardzo, pochwal się tymi naukami odnośnie aborcji, ale nie z pisma swojego proboszcza, a od biskupa i wyżej - kogoś kto ma władzę by nałożyć tą ekskomunikę. Teraz ja czekam na dowody.
Ty to żyjesz w jakimś magicznym świecie i nie masz pojęcia co się tutaj wyprawia i jak to k***a działa.

Ork.Fajny

2013-04-08, 07:31
Orlock napisał/a:

Ja pie**olę, brak mi słów na ciebie... A kto powiedział do k***y nędzy, że żydzi ponoszą winę za komunizm?! Jesteś schizofrenikiem, czy zwykłym trollem, że wymyślasz coś czego nie powiedziałem. Żydzi ze względu na swoje przekonania chronienia własnych tyłków i rodzin, robienie biznesu i kariery na krzywdzie innych (na co względem gojów pozwala im Talmud) doskonale się w to wpasowali. Byli jednymi z wielu. k***a, apeluję jeszcze raz do twojego zakutego łba: czytaj ze zrozumieniem.


Zaznaczam twoją nielogiczną wypowiedź. Przeczytaj jeszcze raz ją i zastanów się porządnie...
Nie wiem jak u ciebie z moralnością, ale mnie uczyli że jak w piaskownicy 10ciu chłopczyków biło trzech innych, bez powodu, a ja się przyłączyłem do tej dziesiątki to tez winny byłem tej "zbrodni"...

Orlock napisał/a:

Tak, tak się właśnie to bierze pod uwagę panie Japa, przyjąłeś chrzest jesteś chrześcijaninem kropka. Jedynie apostazja bądź ekskomunika mogą zrobić z ciebie niechrześcijanina.


Pudło. Jeśli sam sobie mówisz że Boga nie ma i łamiesz nagminnie jego przykazania to jesteś automatycznie wykluczony z kościoła bo odrazu ściagasz na siebie ekskomunikę.

Orlock napisał/a:

Każdy czarny w sutannie ci to powie.


To ciekawe. Bo daleki wuj w sutannie mówi to co ja mówię...

Orlock napisał/a:

Obrzezany jest żydem, a że grzeszy przeciw swojemu bogu to nie czyni z niego nie-żyda. k***a..


A Stalin został ochrzczony, potem zaczął wydawać wyroki masowe wyroki śmierci na świeckich i księżny, pisać że Boga nie ma, ograbiać cerkwie i własność ludzi świeckich a potem religijne budowle wysadzać. Super chrześcijanin. Lekko zszedł z drogi. Ale broń mnie panie FSM mówić że to nie było chrześcijańskie...


Orlock napisał/a:

Proszę bardzo, pochwal się tymi naukami odnośnie aborcji, ale nie z pisma swojego proboszcza, a od biskupa i wyżej - kogoś kto ma władzę by nałożyć tą ekskomunikę.


Ekskomuniki nie musi k***a nikt nakładać.
Zapraszam do lektury kodeksu prawa kanonicznego. Tam masz wyjaśnione że wystarczy czyn lub myśli bez wiedzy jakiekolwiek duchownego oraz że herezja(czyli aborcja - złamanie zasady "nie morduj") to powód takiej ekskomuniki.

Co do ekskomuniki:
"Kan. 1314 - Kara jest najczęściej karą wymierzaną wyrokiem, to jest taką, iż nie wiąże winnego, jeśli nie zostanie wymierzona; jest zaś karą wiążącą mocą samego prawa, tak iż wiąże przez sam fakt popełnienia przestępstwa, jeśli to wyraźnie postanawia ustawa lub nakaz."

Co do herezji: "Kan. 1364 -
§ 1. Odstępca od wiary, heretyk lub schizmatyk podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa, przy zachowaniu przepisu kan. 194, § 1, n. 2; duchowny może być ponadto ukarany karami, o których w kan. 1336, § 1, n. 1,2 i 3.
"

hogg

2013-04-08, 23:35
Ork.Fajny napisał/a:


Izraelita to obywatel Izraela. Żyd to człowiek wyznania judaistycznego. Tylko co to ma do tematu? Ani Izraelita ani żyd nie mieści się w ideologii komunistycznej w strefie tolerowania.



Wymień mi 10 podobieństw prawnych i/albo kulturowych miedzy pogańskim "państwem" np. Polan a III RP.



Obywatel Izraela to Izraelczyk w/g polskich słowników. Izraelczykami są Żydzi, Arabowie i wszyscy posiadający paszport tego kraju, czyli dokument poświadczający obywatelstwo.
Wyznawca judaizmu to żyd pisane przez małe ż w/g polskich słowników, natomiast Żyd to członek narodu żydowskiego.

Niby dlaczego w ogóle mają być jakiekolwiek podobieństwa między kulturą Słowian sprzed 1000 lat a dzisiejszymi Słowianami.
To, że zaczynasz wyznawać inną religię a do roboty jeździć autobusem a nie koniem to nie znaczy, że przestajesz być Słowianinem. Słowianie może za 100 lat przejdą na islam albo na buddyzm, i nadal będą Słowianami. Czasy się zmieniają to i kultura i tradycja tez się zmienia.
Oczywiście w dobie dzisiejszych możliwości badań genetycznych, i możliwości sprawdzenia migracji genów, bycie Słowianinem, Germanem, Indianinem jest bardziej umowne kulturowo niż naukowo.

Ork.Fajny napisał/a:

hogg, odwiedz na pytanie które zadałem Orlock'owi.
Jakim cudem żyd może być komunistą kiedy komunizm neguje religijno-kulturowe wartości judaistyczne związane z zabijaniem i okradaniem. Właściwie to neguje całkowicie religię. Neguje także sens istnienia narodu(żydzi sa niby wybranym narodem) a mówi o jednej zjednoczonej klasie robotniczej.



Skąd mam wiedzieć jak Żyd może być komunistą? Może kiedy nie czuje się Żydem. Może kiedy był dzieckiem zostały mu wpojone gówniane wartości proletariackie, bo nikt mu nie wpoił, że lepiej być bankierem i doić innych? Jest wiele pytań na które nie odpowiedzi.

Jak można być Żydem i tak nienawidzić Żydów aby palić ich na stosach w milionach - Thomas de Terquemada?

Jak można być Polakiem i być k***ą witającą defilujących Niemców przez zburzone miasta Polski (Teraz obecne k***y, potomkowie tamtych kurew chwalą tego, który nam te miasta zburzył, bo sprzedajne kurewstwo przekazuje się w genach i k***y zawsze będą k***ami i dzieci ich, i dzieci ich dzieci też będą k***ami)

Ork.Fajny

2013-04-09, 05:53
hogg napisał/a:

Wyznawca judaizmu to żyd pisane przez małe ż w/g polskich słowników, natomiast Żyd to członek narodu żydowskiego.


I co? Będziesz się bawił teraz w duże litery jako "to zmienia wszystko"?

hogg napisał/a:

Niby dlaczego w ogóle mają być jakiekolwiek podobieństwa między kulturą Słowian sprzed 1000 lat a dzisiejszymi Słowianami.


Dlaczego? Bo stwierdziłeś że żyjesz

hogg napisał/a:

To, że zaczynasz wyznawać inną religię a do roboty jeździć autobusem a nie koniem to nie znaczy, że przestajesz być Słowianinem. Słowianie może za 100 lat przejdą na islam albo na buddyzm, i nadal będą Słowianami. Czasy się zmieniają to i kultura i tradycja tez się zmienia.


Ale ty mówisz on słowianach z genetycznego punktu widzenia,. który jest w porządku. ALE. Genetyka w tym temacie nie ma nic do rzekomego żydowskiego wkładzie, bo genetyka nie pcha nikogo do zabijania. Chyba że ma się jakiś defekt i jest się chorym. A wątpię że nagle tylu żydów okazuje się być chorymi.


hogg napisał/a:

Skąd mam wiedzieć jak Żyd może być komunistą? Może kiedy nie czuje się Żydem. Może kiedy był dzieckiem zostały mu wpojone gówniane wartości proletariackie, bo nikt mu nie wpoił, że lepiej być bankierem i doić innych? Jest wiele pytań na które nie odpowiedzi.


Wystarczy znać ich wiarę i kulturę. Wtedy jasno wiesz że Żyd komunistą być nie może. Komunistą może zostać człowiek pochodzenia semickiego wyprany z wartości żydowskich.

hogg napisał/a:

Jak można być Żydem i tak nienawidzić Żydów aby palić ich na stosach w milionach - Thomas de Terquemada?


Nie można być bo to przeciwko kulturze żydowskiej zabijanie innych żydów. Tylko z pochodzenia był żydem.

hogg napisał/a:

Jak można być Polakiem i być k***ą witającą defilujących Niemców przez zburzone miasta Polski (Teraz obecne k***y, potomkowie tamtych kurew chwalą tego, który nam te miasta zburzył, bo sprzedajne kurewstwo przekazuje się w genach i k***y zawsze będą k***ami i dzieci ich, i dzieci ich dzieci też będą k***ami)


Nie można być Polkiem. Można być kolaborantem.

naiwny01

2013-04-09, 23:12
przyznaje nie chciało mi się czytać wszystkich komenterzy. Ale k***a co innego jest narodowość, co innego obywatelstwo można być narodowości żydowskiej a mieć obywatelstwo rosyjski, polskie niemiecki czy ch*j wie jakie a i tak jest się żydem. Podobno A.H częściowo był żydem