18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyleta - Salwa śnieżek

jafar19 • 2012-02-19, 11:14
Final Countdown :amused:



makasa20

2012-02-20, 22:46
Powell napisał/a:

k***a tyle już razy wypowiadałem się na temat Warszawy (jako rodowity Warszawiak a takim jestem i ch*j mnie to czy ktoś wierzy czy nie) że nie będę się więcej razy powtarzał. Do przekazania mam jedno - pie**olę was zaszczane wsiury i wasze ch*ja warte zdanie. Bydło ze wsi zawsze tu się zjeżdżało i zjeżdżać się będzie za kasą a niestety wieśniaka ze wsi się wyciągnie ale wsi z wieśniaka już nie. A to co na Legii to inny temat. Żyleta nie jest jednoznaczna z kibolami a chyba lepiej żeby poleciały śnieżki niż coś innego? W Krakowie pewnie noże by leciały a Poznaniu ziemniaki... a j***ł was wszystkich murzyński pies




Tutaj widzimy przykład, to co pisaliście wcześniej. Prostego człowieka z miasta. Myślisz że jestes z Nowego Yorku?
Jak czytam takie brednie to juz wiem dlaczego cała POLSKA tak was nienawidzi. Tymi słowami przekonałeś nas do naszych poglądów na wasz temat.

OFF

2012-02-21, 14:15
Haters_gonna_hate napisał/a:

A w mediach w szczególności na portalu ONET , było głośno o kibicach WISŁY którzy też rzucali śnieżkami redaktorzy tego portalu nie zostawili suchej nitki na "kibicach" Wisły za ich zachowanie , Ale nic nie wspomnieli o kibicach Legii którzy tak samo się zachowywali podczas meczu ich drużyny z Sportingiem . Gdzie tu sprawiedliwość jak karcić to obie strony a nie tylko jedną .



Niby masz 24 na karku,a nie wiesz jeszcze,że sprawiedliwości nie ma i nie będzie.