18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyleta - Salwa śnieżek

jafar19 • 2012-02-19, 11:14
Final Countdown :amused:



BMWswap

2012-02-19, 16:14
a mnie Żyleta skojarzyła się tak:


st...........ku

2012-02-19, 16:50
@up
dzieciak z poznania pojechał ultrasa z wawy... jakby się spotkali to ten z warszawy by nic nie zrobił, bo chłopiec z poznania by szedł za rękę ze swoją wychowawczynią

Pilot_Tupolewa

2012-02-19, 17:29
Niеbieski napisał/a:

Co to za gówno? :wtf:


Legia.
Widzę, że nazywasz rzeczy po imieniu. :)

Powell

2012-02-19, 17:41
k***a tyle już razy wypowiadałem się na temat Warszawy (jako rodowity Warszawiak a takim jestem i ch*j mnie to czy ktoś wierzy czy nie) że nie będę się więcej razy powtarzał. Do przekazania mam jedno - pie**olę was zaszczane wsiury i wasze ch*ja warte zdanie. Bydło ze wsi zawsze tu się zjeżdżało i zjeżdżać się będzie za kasą a niestety wieśniaka ze wsi się wyciągnie ale wsi z wieśniaka już nie. A to co na Legii to inny temat. Żyleta nie jest jednoznaczna z kibolami a chyba lepiej żeby poleciały śnieżki niż coś innego? W Krakowie pewnie noże by leciały a Poznaniu ziemniaki... a j***ł was wszystkich murzyński pies

BMWswap

2012-02-19, 17:42
pokornyGNO napisał/a:

Jestem dumny, że nie pochodzę z Warszawy. Uważam, że mieszkańcy "stolicy" powinni mieć paszporty i wizy, żeby móc wyjeżdżać ze swojego mini państwa do Polski



no właśnie. należy rozróżnić dwie podstawowe kwestie. gdybyś pochodził z warszawy, czyli urodził się tam to ok, jesteś warszawiakiem, ale ponad połowa mieszkańców Warszawy, nie jest warszawiakami tylko wieśniakami którzy się tam zjechali w pogoni za pieniądzem czyli tzw wyścig szczurów.

mrowczas666

2012-02-19, 18:08
Na kolana chamy nie myte przed panami ze STOLICY. ha ha ha

creepa

2012-02-19, 19:36
różnica między zachowaniem kibiców Legii i Wisły: kibice Legii rzucili śnieżki jednorazowo podczas rozgrzewki przedmeczowej lub przerwy, a kibice Wisły rzucali śnieżki przez cały mecz, co spowodowało jego przerwanie na kilka minut i Wiśle grozi walkower. dziękuje dobranoc.

adasio2326

2012-02-19, 20:14
Ja jebie skończcie tą kłótnie...

Gibbon

2012-02-19, 21:20


1:00

Cała żyleta obciąga łódzkiego fleta.

dzxs3

2012-02-19, 23:01
Czemu taki pojazd na Warszawę? o.O

kadol7

2012-02-19, 23:02
haha, wszystko 4fun - nie spinajcie! przecież nie zabił go tą śnieżką ludzie...

Ha...........64

2012-02-20, 01:05
Kloccie sie dalej w imie jakichs idei, w imie wlasnego honoru, Hodujmy dalej nienawisc, dajmy taki przyklad mlodym, niech sie ucza. Pozniej placz ze nie wpuszczaja na stadiony, poniewaz przyjdzie banda nacpanych idiotow ktorzy pobija pierwszego lepszego kibica przeciwnej druzyny bo tak. Dalej, smialo ciekawe jak dlugo jeszcze...

fij0lek

2012-02-20, 07:19
Beton jak ch*j. W sumie nic strasznego się nie stało. Fakt śnieżką w mordę może zaboleć ale lepiej śnieżką niż koktajlem molotova jak w Grecji :P

Giacore

2012-02-20, 11:16
Najlepsze są komentarze typu "wielbmy ich bo rzucili śnieżkami a mogli przecież zabić" :idzwch*j:

Haters_gonna_hate

2012-02-20, 13:24
creepa napisał/a:

różnica między zachowaniem kibiców Legii i Wisły: kibice Legii rzucili śnieżki jednorazowo podczas rozgrzewki przedmeczowej lub przerwy, a kibice Wisły rzucali śnieżki przez cały mecz, co spowodowało jego przerwanie na kilka minut i Wiśle grozi walkower. dziękuje dobranoc.



Chłopie chyba meczu całego Legii nie oglądałeś ! Sędzia też wstrzymywał grę by przekazać siedziom technicznym że jak dalej będą się tak zachowywać kibice to mecz zostanie przerwany . Spiker kilku krotnie upominał . Pomimo tego przy powtórkach z akcji można było zaobserwować spadające śnieżki w kierunku piłkarzy Spartingu. Ogólnie nie pochwalam żadnej z strony ani kibiców Wisły ani Legii, kibice obu drużyn zachowywały się nie na miejscu ale jak to w Polsce już jest nagonka w mediach musi być że mamy najgorsze bydło a nie kibiców . Zirytowało mnie tylko to że ta medialna nagonka była ostatnio tylko na kibiców drużyny Wisły , a stołecznych kibiców oszczędzono .