18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

igorrrr

2009-09-13, 12:19
s_LP napisał/a:

banda popie**olonych lewaków dorwała się do photoshopa i teraz będą się napinać jak to cudownym fotami i podpisami dowalili narodowościowcom! cudoooownie :]


Jakieś nowe słowo "narodowościowcom" :samoboj:
Poza tym gratuluje "luzackiego" podejścia do życia.

A tak przy okazji, bo nie mogę rozkminić; czy dla narodowego socjalisty Polak nie jest takim samym gównem jak żyd, czarny itp. Tak mi się wydaje że Polak - nazista to dosyć groteskowy twór.
Kiedyś minąłem tzech skinów i usłyszałem jedno zdanie po niemiecku, nabijali się się z napisów "white power" które widzieli w Polsce.

Bogna

2009-09-13, 12:27
rany, już była dyskusja na te tematy, zapraszam do tematu 'małpi ryj' czy jakoś tak, a nie śmiecicie po całym sadisticu..

si...........nt

2009-09-13, 12:36
mnostwo tych wlepek we wroclawskich tramwajach i autobusach.

kaloryferer

2009-09-13, 13:14
mauser napisał/a:

@kaloryferer - sam sobie zaprzeczasz - najpierw wyzywasz od scierw, a potem wytykasz innym ze nie maja dystansu?


Sorry, ale nie jestem ślepo tolerancyjny. Oni nie mają tolerancji dla innych ludzi, to ja nie mam dla nich. Proste.
Nie stoję po żadnej stronie, jedni i drudzy są siebie warci. Ale nie ja zaczynam bluzgać w temacie po innych. Jak śmiejemy się z religii, murzynów, żydów, cyklistów to dlaczego nie z aryjskich chłopaczków? Ich zachowania i szopki jakie odstawiają nadają się idealnie.

s_LP

2009-09-13, 17:12
historię krzyża celtyckiego znam bardzo dobrze, tak samo jak inych znaków wykorzystywanych w kulturze azteków, celtów itp które zostały zadoptowane przez organizacje polityczne w XX wieku - czyt. nazisci, faszyści...

a wracając do meritum, chodziło mi o FALANGĘ na 3 obrazku ;)

TOLERANCJA TO BRAK WŁASNYCH PRZEKONAŃ!

igorrrr napisał/a:

A tak przy okazji, bo nie mogę rozkminić; czy dla narodowego socjalisty Polak nie jest takim samym gównem jak żyd, czarny itp. Tak mi się wydaje że Polak - nazista to dosyć groteskowy twór.



zdecyduj się czy chodzi Ci o Polaka-(neo)nazistę czy Polaka o pogladach narodowo socjalistycznych ;)

gdyby hitler czy stalin był np. liberałem, teraz też byś twierdził że PO albo UPR są antypolskie? odróżnijmy ideologię od doktryny politycznej... jedno może wynikac z drugiego ale to nie znaczy że są ze sobą nierozerwalnie związane...

.:...........:.

2009-09-13, 17:13
Czy Wy nie widzicie co Bogna napisała? ?

Daab89

2009-09-13, 19:05
Bogna napisał/a:

rany, już była dyskusja na te tematy, zapraszam do tematu 'małpi ryj' czy jakoś tak, a nie śmiecicie po całym sadisticu..



Testosteron :jezdziec:

Bogna

2009-09-13, 19:07
Cytat:

Testosteron :jezdziec:


hm?

igorrrr

2009-09-13, 22:37
s_LP napisał/a:



zdecyduj się czy chodzi Ci o Polaka-(neo)nazistę czy Polaka o pogladach narodowo socjalistycznych ;)


Oczywiście o tego pierwszego, troche namieszałem.
s_LP napisał/a:


gdyby hitler czy stalin był np. liberałem, teraz też byś twierdził że PO albo UPR są antypolskie? odróżnijmy ideologię od doktryny politycznej... jedno może wynikac z drugiego ale to nie znaczy że są ze sobą nierozerwalnie związane...


Chodziło mi o coś zupełnie innego. Czy polski skin, nie dostałby po ryju, albo kosy od swojego niemieckiego kolegi "bo jak taka polska świnia możesię uważać za faszystę, od kiedy polaczki są aryjczykami"

Daab89

2009-09-13, 22:45
Mam pytanie. Czy organizacja Blood & Honor to międzynarodowa organizacja nacjonalistów ?? Jeśli tak to... troche ten... no... coś mi nie gra :lodowka:

sadzio666

2009-09-15, 15:41
Oj skinheads dzielą się na poglądowców (z którymi można pogadać) i osiedlowych patryjotów podtrzymujących nasz piękny język i kulturę (Np. POSZŁEM NA MECZA, KUPYWAŁEM BROWAR)

Bogna

2009-09-15, 19:33
sadzio666 napisał/a:

patryjotów


widzę, że Ty tez podtrzymujesz polski język...

sadzio666

2009-09-15, 23:59
Bogna napisał/a:


widzę, że Ty tez podtrzymujesz polski język...



m- patrioci
d-patryjotów
c-patryjotą
b-patryjotów
n-z patryjotami
m-o patryjotach
w-patryjoci!

Półgłowie bez szkoły :idzwch*j: :samoboj:

Bogna napisał/a:


widzę, że Ty tez podtrzymujesz polski język...



Ja pier.... Czasem warto milczeć niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości :shock:

stary jesteś moim guru xD :ukrzyzowany:

Bogna

2009-09-16, 09:25
sadzio666 napisał/a:



m- patrioci
d-patryjotów
c-patryjotą
b-patryjotów
n-z patryjotami
m-o patryjotach
w-patryjoci!

Półgłowie bez szkoły :idzwch*j: :samoboj:



Ja pier.... Czasem warto milczeć niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości :shock:

stary jesteś moim guru xD :ukrzyzowany:


1. nie jestem stary, tylko stara jak już.
2. Czasem warto milczeć niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości
3. sprawdź w słowniku, jak się odmienia słowo 'patrioci', bo 'patryjotów' tam na pewno nie znajdziesz, półgłowiu bez szkoły. popatrz czasem, co Ci przeglądarka podkreśla na czerwono, to jest często znak, że robisz błąd.
4. a teraz sio na lekcje.