18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rh...........ox

2009-09-12, 19:02
Internetowi antifo-napinacze rozprzestrzeniają się w bardzo szybkim tempie. Galeria Honoru na last.fm

Magik2501

2009-09-12, 19:06
Śmieszy mnie krótkowzroczność niektórych :) Całujący się skini są narodowcami? :D Przypominam, że istnieje coś takiego jak "antifa skins", raczej tam bym chłopców wrzucił :)

Wu...........yk

2009-09-12, 20:40
Tym bardziej ze Antifa jezdzi różowym Tico. Wszystko pasuje ... to prowokacja Antify, chlopaki na zdjeciach sa z Antify!

Weep

2009-09-12, 21:44
Wszyscy, kurczowo uczepieni jakiejś ideologi, zapominający, że maja autonomiczny umysł i mogą myśleć samodzielnie, są popier**ni. Czy to narodowcy, czy Antifa, czy feministki, czy Ruch Wyzwolenia Krasnali Ogrodowych.

Wu...........yk

2009-09-12, 23:31
...czy Weep probujacy byc głosem rozsądku w dzisiejszych czasach, niczym Bartosiewicz na łamach Gazety Wyborczej lub jedyny sluszny rzecznik prasowy jednego z naszych byłych rządów!

s_LP

2009-09-12, 23:45
Magik2501 - gwoli ścisłości sprawdź która polska frakcja posługuje się tym symbolem które jest wtopione w tło a od razu skończysz swoje wywody w kolorach tęczy ;)

Daab89

2009-09-12, 23:45
pureatheist napisał/a:

A teraz każdy kto wystawił piwo wyląduje na red(ł/sr)oczu :D



Na red łoczu są wszyscy którzy nie są skinami, albo publicznie nie wyzwali kiedyś kogoś od pedała/żyda. :) )) Widzę że co u niektórych jakaś dziwna żyłka na czułku wyskoczyła :)

Cytat:


banda popie**olonych lewaków dorwała się do photoshopa i teraz będą się napinać jak to cudownym fotami i podpisami dowalili narodowościowcom! cudoooownie :]



heh to zabawne :) z żydów można się śmiać, z czarnych tym bardziej, arabusów, żółtków, katoli, żabojadów, szwabów, pedałów, ale żeby to tak ze skinów ??? :idzwch*j:

Magik2501

2009-09-13, 00:08
s_LP - tam zamiast celta (krzyż celtycki jest akceptowany przez Kościół przypominam :) w seminarium na Służewcu jest nawet taka forma krzyża) można tam (A) wkleić i będzie pasować do Antify :p też mi filozofia.

Daab89 - z Żydów nie można się śmiać. Tylko po cichu w necie, zobacz, że jak coś jest nie po myśli żydków to od razu afera na cały świat. Szkoda, że w KAtyniu żaden Żyd nie zginął, to przynamniej by nam to nagłośnili i nie byłoby wątpliwości, że to ludobójstwo.

szysza

2009-09-13, 01:04
Ktos tam celnie zauwazyl, smiac mozna sie z murzynow, zydow, pedalow. Wsio ok. Ale jak ktos juz na fanow malarza naskoczy to beee.... A jebnijcie sie wszyscy konkretnie w czerep.

Daab89

2009-09-13, 02:03
Magik2501 napisał/a:

s_LP - tam zamiast celta (krzyż celtycki jest akceptowany przez Kościół przypominam :) w seminarium na Służewcu jest nawet taka forma krzyża) można tam (A) wkleić i będzie pasować do Antify :p też mi filozofia.

Daab89 - z Żydów nie można się śmiać. Tylko po cichu w necie, zobacz, że jak coś jest nie po myśli żydków to od razu afera na cały świat. Szkoda, że w KAtyniu żaden Żyd nie zginął, to przynamniej by nam to nagłośnili i nie byłoby wątpliwości, że to ludobójstwo.



Nie do końca o to mi chodziło :) ) Mówiłem o tym że byłem święcie przekonany że Sadistic to forum dla ludzi z dystansem do życia i gdzie właśnie za kawały o żydach nie zostaniesz zbesztany od antysemitów rasistów itp. rzeczy za które się nie uważam. I wszystko jest wszyscy mają beke ze wszystkiego a tu pokazuje się topic ośmieszający naziolków i prosze

Cytat:

Internetowi antifo-napinacze rozprzestrzeniają się w bardzo szybkim tempie.



wielkie oburzenie!!! Wściekły bardziej niż mocher nagrywany na jasnej górze przez TVN :lodowka:

biedne napuszone różowiutkie skiniątką :emo: :samoboj:

kaloryferer

2009-09-13, 09:49
Ludzie puknijcie się w czerep. Ze skinów się nie można pośmiać? Przecież to ścierwo, i bardziej nadają się do wyśmiania niż jakiś elektryk wysokich napięć.
Ktoś tymi obrazkami wyśmiał skinowską pseudo-dumę z bycia poprawnym, i jak widać trafił idealnie, banda napinaczy aż mało monitorów nie rozwali przy klawiatórkach.
Myślałem że na sadisticu ludzie mają większy dystans do siebie

.:...........:.

2009-09-13, 09:56
Jak widać źle myślałeś.

Czeski Kapral

2009-09-13, 11:19
przezywacie to wszyscy jak zaba okres. dajcie na luz. to normalne ze antifa jedzie na narodowcow, a narodowcy na antife.

inna sprawa, ze bedac na kilku warszawskich antifach i znajac w ogolnych zarysach to srodowisko, odnioslem wrazenie ze ludzie po obu stronach barykady sa tacy sami - tylko ideologie inne.

@kaloryferer - sam sobie zaprzeczasz - najpierw wyzywasz od scierw, a potem wytykasz innym ze nie maja dystansu?

.:...........:.

2009-09-13, 11:28
Tak więc skończcie już lepiej.

Wu...........yk

2009-09-13, 11:55
kaloryfer : konsekwencja bije z twoich slow, najpierw scierwo a potem cisniesz nam ze jedziemy po lewicy , antifie i innych cudach, ale widze rozmowa z toba ograniczy sie do tego WY = Źli , JA = Dobry.

a ty i czesc lewicujacego tutaj tłumu robi identycznie, najpierw komentarze "hahaha banda lysych popie**olencow" a za chwile "my jestesmy poprawni politycznie" gówno prawda.

Nastepna niekonsekwencja: zarzucacie faszyzujacym i prawicowcom ze smiejemy sie z zydow, murzynów itd a jak widze robi to caly Sadistic. I gdzie sa teraz ci wielcy obroncy praw czlowieka? ktorzy w postach o skinheadach tak ostro sie napinaja?