18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydy vs Araby cd.

GeorgeHarvey1 • 2023-10-07, 10:09

Wesoło tam się dzieje

saves

2023-10-07, 10:12
Czekam na kolejny dział tylko dla tamtego rejonu, taki jak dla Ukrainy

RicoSb

2023-10-07, 10:33
Jak można się dać zaskoczyć w bazie wojskowej na której są posterunki. Dziwne

saves

2023-10-07, 10:48
RicoSb napisał/a:

Jak można się dać zaskoczyć w bazie wojskowej na której są posterunki. Dziwne



Dawno temu byłem w kamaszach. Któregoś dnia dowódca kompanii postawił nas w dwuszeregu i zj***ł jak bure suki. O co poszło? W środku nocy przyjechał oficer kontrolny , najzwyczajniej wszedł sobie przez ogrodzenie na teren jednostki i szukał wartowników. Gdy ich nie znalazł, wkurzony poszedł na dyżurkę, gdzie zj***ł oficera dyżurnego jednostki. Nawiasem mówiąc dowódcę plutonu z mojej kompanii. Konkluzja była taka, że gdyby nastąpił atak na jednostkę, to wymordowali by wszystkich prócz wartowników. Ich nikt by nie znalazł. Efektem było cofnięcie urlopów całej kompanii na trzy miesiące. Dowódcy z kompanii podobno dostali ostro po premiach.

Ajot

2023-10-07, 12:29
RicoSb napisał/a:

Jak można się dać zaskoczyć w bazie wojskowej na której są posterunki. Dziwne



Pewnie komuś zależało na taki rozwoju sytuacji. Da to możliwość akcji odwetowej, likwidującej resztki państwowości Palestyny.

Na CNN piszą, że międzynarodowy port lotniczy w Tel Awiwie działa normalnie, przyloty i odloty funkcjonują planowo.
Ciekawa ta wojna...

RicoSb

2023-10-07, 12:33
Przecież tam wysly podobno syren od ataków rakietowych. Tocjednostek nie stawia się w gotowości alarmowej?
Coś grubo szyte te zaskoczenie. Albo prze bałagan wywiad zszedł na psy, albo pozwolili na to by zjednoczyć naród wokół władzy.

~Velture

2023-10-07, 12:36
Nie będę spamować kolejnym tematem i wrzucam.

"22 zagranicznych pracowników z Filipin I Tajlandii, pracujących w Izraelu, zostało zamordowanych a kolejnych 7 zostało porwanych przez HAMAS"



Izrealska vlogerka zostaje porwana i cieszy ryja jak głupia p*zda relacjonując online swoje porwanie przez arabów... Mam nadzieję, że znajdziemy kolejny film z jej udziałem na hardzie.


smc

2023-10-07, 12:48
RoSSja podpala kawał świata, żeby osłabić Amerykanów. Jeśli Biden nie dogada się z Xi, to będziemy mieli dłuuugą zimę... Atomową :roll:

GeorgeHarvey1

2023-10-07, 12:49
Ajot napisał/a:

Pewnie komuś zależało na taki rozwoju sytuacji. Da to możliwość akcji odwetowej, likwidującej resztki państwowości Palestyny.
Na CNN piszą, że międzynarodowy port lotniczy w Tel Awiwie działa normalnie, przyloty i odloty funkcjonują planowo.
Ciekawa ta wojna...



To nie baza wojskowa. Kibuc

Jim_Carrey

2023-10-07, 12:51
No to grubo kolejna wojna na świecie się szykuje?

ra0mir

2023-10-07, 13:28
Jim_Carrey napisał/a:

No to grubo kolejna wojna na świecie się szykuje?



Teoria spiskową brzmi, że żydki mają dosyć tamtego rejonu + klimat zaczyna im doskwierać. Chcą się przenieść do Ukrainy. Pożyjemy zobaczymy :)

yesan

2023-10-07, 13:36
k***a, czas zakonczyc istnienie tego bagna jakim jest tzw palestyna.
Nie chcieli 2 panstw w 1947 i chcieli wszystko? No to nie pyklo. Czas faktycznie zrobic jedno panstwo. Tylko bez arabow.

Bananarama

2023-10-07, 13:51
Araby to mieszkaja na pistyni ty sp***olino umyslowa.

wajsner

2023-10-07, 14:13
To była kwestia czasu

GeorgeHarvey1

2023-10-07, 14:38
Bananarama napisał/a:

Araby to mieszkaja na pistyni ty sp***olino umyslowa.






Chcesz zobaczyć sp***olinę umysłową, to się przejrzyj w lustrze