18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydy vs Araby cd.

GeorgeHarvey1 • 2023-10-07, 10:09

Wesoło tam się dzieje

rafels

2023-10-07, 15:11
Dlaczego ich zaskoczyli? To proste: szabas. Wszyscy odpoczywają...

OdbytBlskupa

2023-10-07, 15:12
yesan napisał/a:

k***a, czas zakonczyc istnienie tego bagna jakim jest tzw palestyna.
Nie chcieli 2 panstw w 1947 i chcieli wszystko? No to nie pyklo. Czas faktycznie zrobic jedno panstwo. Tylko bez arabow.


Sadole o tym nie słyszeli, albo nie przyjmują do wiadomości, dlatego zaraz wyzwą cię od Żydów.
W ogóle, to trochę zabawne jak prawicowi troglodyci kibicują Arabom. :)

Latissimus

2023-10-07, 17:51
OdbytBlskupa napisał/a:

Sadole o tym nie słyszeli, albo nie przyjmują do wiadomości, dlatego zaraz wyzwą cię od Żydów.
W ogóle, to trochę zabawne jak prawicowi troglodyci kibicują Arabom.



Żydzi nienawidzą gojów, szczególnie katolików. Polaków obrażają na każdym kroku. Każdy spoza ich zj***nej nacji jest dla nich śmieciem. Oby ich abdule dojechaly

Polak1988

2023-10-07, 18:10
Latissimus napisał/a:

Żydzi nienawidzą gojów, szczególnie katolików. Polaków obrażają na każdym kroku. Każdy spoza ich zj***nej nacji jest dla nich śmieciem. Oby ich abdule dojechaly



Przeczytaj sobie o chamie.

Ykar

2023-10-07, 18:11
no qrwa cos pięknego
dwie pieczenie na jednym ogniu

Siriuz

2023-10-07, 19:35
smc napisał/a:

RoSSja podpala kawał świata, żeby osłabić Amerykanów. Jeśli Biden nie dogada się z Xi, to będziemy mieli dłuuugą zimę... Atomową



Aha, ta podła Rosja podpalająca cały świat. Podaj mi konflikty zbrojne z udziałem Rosji które nie były w bezpośrednim sąsiedztwie ich kraju, a potem dla porównania podaj to samo dla USA.

SzataNbardzoZłY

2023-10-10, 16:55
RicoSb napisał/a:

Przecież tam wysly podobno syren od ataków rakietowych. Tocjednostek nie stawia się w gotowości alarmowej?
Coś grubo szyte te zaskoczenie. Albo prze bałagan wywiad zszedł na psy, albo pozwolili na to by zjednoczyć naród wokół władzy.



Gdybys tylko pisał po polsku….