18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowska bolszewia

Hauer88 • 2012-04-21, 11:57
Zobacz i nie daj historii umrzeć pod naporem propagandy...


tofur

2012-04-21, 12:44
Ja pie**ole... o co chodzi z tą paranoją? tak się zastanawiam... idąc dalej, większość katolickich antysemitów powinna w imię czystości rasy popełnić samobójstwo. skoro chrześcijaństwo wywodzi się od judaizmu (stary testament--->nowy testament, bóg w zasadzie ten sam), to wszyscy macie żydowskie korzenie. jeszcze dalej, jeśli częścią religii chrześcijańskiej jest pochodzenie wszystkich ludzi od Adama i Ewy, to macie już dowód na prawdziwość mojej teorii... Skoro wszyscy pochodzimy od Adama i Ewy a historia o nich jest częścią starego testamentu a nowy testament jest jak by jego kontynuacją a chrześcijaństwo teoretycznie opiera się na jednym i drugim, a judazm głownie na tym pierwszym, to nie możecie nie widzieć jak wiele macie wspólnego z żydami. Dodatkowo, w zasadzie Adam i Ewa byli żydami, więc wy też jesteście w jakimś tam stopniu. Ba! nawet jezus był żydem. Prosze więc, nie bądźcie hipokrytami i uwolnijcie nas, prawdziwych aryjskich braci i siostry od swoich skażonych żydostwem genów...

Giorgio69

2012-04-21, 12:49
Kochają tylko siebie



I ciężko zarobione pieniądze przez gojów


tofur

2012-04-21, 13:08
@up

sorry, myślałem,że judaizm, którego tak nie lubisz (i do którego odnosi się filmik), jest religią. mój błąd. ale dzięki tobie przejrzałem na oczy

Cfany

2012-04-21, 13:11
Widocznie Żydzi są stworzeni do rządzenia.

Możecie się wściekać, ale wygląda na to, że taka jest naturalna kolej rzeczy.

Hauer88

2012-04-21, 15:27
Racja. Mając taki kapitał jak Żydzi zdobyty na lichwie, oszustwach i malwersacjach każda nacja byłaby w stanie finansować swoje poczynania w każdym kraju na globie.

Problem w tym że spora część społeczeństwa boi się tzw. faszyzmu w tym samym czasie będąc pod wpływem prawdziwie faszystowskiego i niewolniczego systemu. W takim świecie się już urodziliśmy i każdy utrzymuje to za normalne nie chcąc poznać genezy tejże rzeczywistości.

Narody słowiańskie są skłócone waśniami z przeszłości - za którymi stał ten cudowny naród wybrany. Żadna nacja nie wymordowała tyle ludzi ile zginęło z ich rąk bądź intryg które wywoływali.

I to co ich wyróżnia to fakt iż nie myślą o czasie rzeczywistym a swoje posunięcia planują 200 lat w przód, podczas gdy w Polsce ludzie już nie pamiętają kto ich wychu..ał 20 lat temu.

tofur

2012-04-21, 15:51
naczytałeś się protokołów mędrców syjonu, dziecko?

Hauer88

2012-04-21, 16:19
Analiza rzeczywistości nie jest trudna. łatwo prześledzić życiorysy tych w których rękach jest światowy kapitał i jak został zdobyty.

Tak samo łatwo sprawdzić skąd wywodzili się oprawcy polskości. Ale nowocześni ludzie nie widzą co jest nie tak bo przecież wszystko jest wporzadku. Jest OK :)




tofur

2012-04-21, 17:39
a masz jakieś dowody na poparcie swoich teorii? ale takie, które nie są antysemicką propagandą? bo tylko na tym jedziesz... czy żal ci dupę ściska, że ktoś ma, a ty nie? a jak ma to pewnie ukradł...

Hauer88

2012-04-21, 17:59
tofur napisał/a:

a masz jakieś dowody na poparcie swoich teorii? ale takie, które nie są antysemicką propagandą? bo tylko na tym jedziesz... czy żal ci dupę ściska, że ktoś ma, a ty nie? a jak ma to pewnie ukradł...



Żal mi dupy nie ściska, pracuje w jednej z większych firm chemicznych w Polsce - i na aktualne potrzeby mi wystarcza - choć kupno mieszkania bez lichwiarskiego kredytu jest niemożliwe - a jak wiadomo każdy obywatel powinien mieć zagwarantowany dach nad głową. Postawienie szałasu jest nielegalne ;)

Druga kwestia nie jestem antysemitą i ogólnie rzecz biorąc używanie tego określenia świadczy o umysłowym ograniczeniu. Krytykujesz żyda jesteś antysemitą, nazistą, faszystą i ogólnie mordercą który popiera mordy na żydach. Otóż nie. Nie mam nic przeciwko żydom - jestem tylko i wyłącznie przeciwnikiem międzynarodowego żydowskiego syjonizmu a nie każdy żyd to popiera. Przykładem pierwszym z brzegu może być Norman Finkelstein:



Sprawa trzecia, o poparcie jakiej tezy dokładnie Ci się rozchodzi? Tej że po wojnie osoby narodowości żydowskiej mordowały Polaków w Katyniu, etc.

Czy o to że osoby narodowości żydowskiej zajmowały prominentne stanowiska w powojennej Polsce - zarazem mordując ostatki sprzeciwiającej się inteligencji oraz tzw: żołnierzy wyklętych.

Czy też o to że w rękach rodzin żydowskich jest 98% światowego kapitału?

=CAMEL=

2012-04-23, 11:11
5:25 młody Lepper? :D

Żydzi trzymają się od zawsze razem. Żyd woli wziąć żyda do pracy itp. Polacy jak wiadomo-nie bardzo. To już robi więc nastawienie do nich. A do tego dawniej jak żydzi mieli kasę to uprawiali lichwę. Jak się wzięło kasę to żyd był cacy ale jak trzeba było ją oddawać a on się jeszcze jej domagał noto przecież ch*jem jest. Oczywiście powodów jest więcej ale wydaje mi się że to właśnie przez tą żydowską solidarność zrodziło się takie wk***ienie do nich.

Azzazel

2012-04-23, 11:15
100%, nie żałuj sobie tych procentów.

Te, owszem, sporo żydów było w sowieckich ośrodkach władzy, ale, przede wszystkim byli to komuniści a nie żydzi. Wyparli się swego żydostwa na rzecz komunizmu. Przecież w ZSRR były takie same żydowskie czystki jak w III rzeszy. Żydów którzy nie należeli do partii i nie wyparli się swojej religii i tradycji mordowano na potęgę. Żydowscy naukowcy którzy pracowali nad sowieckimi bombami atomowymi i nad planami wysłania ludzi w kosmos szli do odstrzału zaraz po zakończeniu swoich badań.

ccrossfire

2012-04-23, 11:15
@tofur

Piszesz tak, jakbys mial problemy z ciasnym lbem. Rzucasz popularne haselka skierowane zwykle dla rzesz "mlodych i inteligentnych o wielkich sercach". Sadistic to nie forum onetu, tutaj ostatnio poziom wzrosl, wiec jak chcesz cos udowodnic to podawaj argumenty a nie odpady z twojej glowy. Btw, patrzac po twoim zacieciu do bronienia tez o ktorych nie masz zielonego pojecia i wrodzonej glupocie, nadajesz sie na doskonalego niewolnika.

@Azzazel

No nie do konca, tak o to Stalin robil czystki swoich przyjaciol, naukowcow na taka skale nie mordowano. Co do samych zydow, to nie ci ortodoksyjni sa problemem. Problem stanowia ci "nowoczesni", to oni stanowia potege swiatowa i to miedzy nimi a ortodoksami trwa nienawisc.
Zrodlem tej wladzy wg mnie jest to, ze ci ludzie, jako grupa trzymaja sie razem i pomagaja sobie jak w rodzinie (oba ugrupowania osobno), maja dryg do interesow, zas w latach przedwojennych inwestowali w media ( czego efekty widac dzisiaj, zamiast pie**olic o teoriach spiskowych, przesledzcie losy najwiekszych stacji telewizyjnych i napedzanej nagonki na urojony antysemityzm).

ad. Nie mordowano zydow za wiare, tylko poprostu ludzi. I tutaj dam sobie reke upie**olic, ze wymordowani zydzi w ZSRR stanowili mniejszosc. (byli uzyteczni)

Władca Marionetek

2012-04-23, 11:39
Akurat z żydami za czasów rewolucji październikowej jest o tyle ciekawe, że do komunistów dołączali właśnie Ci biedniejsi i najczęściej mało wykształceni żydzi, ponieważ oferowano im rozdanie majątków ich bogatszych "braci". Taką samą sytuację mieliśmy w Polsce kilka lat później, kiedy to myśli komunistyczna stawała się coraz bardziej popularna wśród proletariatu i zwykłych chłopów z tych samych powodów co u ubogich żydów. Tutaj pochodzenie akurat nie ma wiele na rzeczy, tylko raczej przynależność do danej klasy społecznej. Bogaci lichwiarze i potentaci przemysłowi (czyli żydzi w powszechnym tego słowa znaczeniu, no bo przecież każdy żyd jest bogaty i rządzi światem) nie wspierali komunistów, natomiast inna sytuacja była z ich biedniejszymi braćmi i wykształciuchami, którzy w ten sposób łatwo chcieli dorwać się do władzy sterując głupią swołoczą w imię "odebrania majątków uciskającym ich Panom".