18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowska bolszewia

Hauer88 • 2012-04-21, 11:57
Zobacz i nie daj historii umrzeć pod naporem propagandy...


Czeczeńczyk

2012-04-23, 12:23
problem w tym, że tu nie chodzi o religie żydowską, a samo bycie żydem...te żydowskie geny są przystosowane do rządzenia, wykorzystywania innych, kłamania, ogólnie wyrządzania krzywdy na własną korzyść.

Re...........ms

2012-04-23, 13:31
przecież to sceny z filmu o Katyniu :P a o reszcie nie słyszałem, więc się nie wypowiadam na razie dopóki nie zgłębię tematu.

solarik13

2012-04-23, 13:35
Hauer88 napisał/a:




Twierdzenie, że w rękach rodzin żydowskich jest 98% światowego kapitału to jest właśnie antysemityzm.

przypomniał mi się jeden filmik, cytat:
"ksiądz Rydzyk nie jest antysemitą, on jest tylko przeciwko żydom"

Qrcio

2012-04-23, 14:45
haha they nuts :D

sgklos

2012-04-23, 15:07
na tym drugim wstawionym filmiku ten typ zgaśl ta typiare ja palacy sie zyd w getcie 8-)

kw...........ek

2012-04-23, 15:08
prawda jest taka że w dzisiejszym świecie pretensje do Żydów są o władze. Palestyńczyków atakują broniąc się ciągle holokaustem a sami nie są lepsi jednak przez właśnie media mogą kreować swoje pyski na poszkodowanych, hajsów też mają (i niech im będzie zarobili i ch*j nie zawsze czysto) ale z tego co się dowiedziałem czytając właśnie takie dyskusje na różnych forach to nie zawsze do dobrego to wykorzysują.
Z tematem ekonomicznym nie jestem ogarnięty więc się nie wypowiem.
A co do Żydokomuny - z tego co się w szkole dowiedziałem (tak tak w szkole, są jeszcze nauczyciele którzy potrafią powiedzieć coś więcej niz w książce i w (jak przepatrzyłem) ch*jowym tym programie nauczania) to owszem była część komunistów, którzy byli Żydami jednak nie była to większość i takie oskarżanie o całe zło Żydów w mojej opinii nie jest dobra, jednak trzeba też o tym pamiętać że były sk***ysyny co Polacy (choć znów nie wszyscy) rodziny ratowali a później tak się nam ch*je odpłacały.

Bard_Zerald

2012-04-23, 16:10
Hauer88 napisał/a:



Żal mi dupy nie ściska, pracuje w jednej z większych firm chemicznych w Polsce - i na aktualne potrzeby mi wystarcza - choć kupno mieszkania bez lichwiarskiego kredytu jest niemożliwe - a jak wiadomo każdy obywatel powinien mieć zagwarantowany dach nad głową. Postawienie szałasu jest nielegalne ;)

Druga kwestia nie jestem antysemitą i ogólnie rzecz biorąc używanie tego określenia świadczy o umysłowym ograniczeniu. Krytykujesz żyda jesteś antysemitą, nazistą, faszystą i ogólnie mordercą który popiera mordy na żydach. Otóż nie. Nie mam nic przeciwko żydom - jestem tylko i wyłącznie przeciwnikiem międzynarodowego żydowskiego syjonizmu a nie każdy żyd to popiera. Przykładem pierwszym z brzegu może być Norman Finkelstein:



Sprawa trzecia, o poparcie jakiej tezy dokładnie Ci się rozchodzi? Tej że po wojnie osoby narodowości żydowskiej mordowały Polaków w Katyniu, etc.

Czy o to że osoby narodowości żydowskiej zajmowały prominentne stanowiska w powojennej Polsce - zarazem mordując ostatki sprzeciwiającej się inteligencji oraz tzw: żołnierzy wyklętych.

Czy też o to że w rękach rodzin żydowskich jest 98% światowego kapitału?



Tobie bym zamiast piwa dał sześciopak, za ten komentarz i filmik :D

Oto dlaczego nie jestem antysemitą mimo wszystko, bo widac, że jest masa żydów, którzy patrzą na całą sprawę dużo bardziej sensownie niż wszyscy inni. Są dobrzy i źli żydzi. Nie wiem jak się nazywa pogląd, w którym nienawidzisz tych złych żydów, ale takim czymś mogę się nazwac. Uważam też że Izrael jest chorym państwem, że skłóca tam wszystkich i się ze wszystkimi napierdziala, mimo wszystko dobrze widziec ludzi, którzy potrafią tak umiejętnie i logicznie bronic prawdy. Masę wywiadów z tym Normanem Finkelsteinem i muszę przyznac że facet na prawdę genialny. Tylko głos ma pedalski jak na mój gust :D

LICH0

2012-04-23, 17:48
Unia Europejska to dzieło żydowstwa.....



sergeantlipton

2012-04-23, 19:19
Kluczem jest zrozumienie różnicy między judaizmem i narodowością izraelską, a szeroko pojętym syjonizmem.

Nie każdy niemiec jest/był nazistą i nie każdy żyd jest syjonistą.

Syjonizm jest złem i plagą tego świata, ale wcale nie trzeba być żydem, żeby być syjonistą.

lotnik_1

2012-04-24, 10:36
To żeby poluźnić sytuację opowiem kawał.
W USA wylądował statek kosmiczny obcych. Amerykanie zbudowali więc translator żeby się z nimi porozumieć.
1 Pytanie.
> Czy wszyscy jesteście zieloni?
1 Odpowiedź.
> TAK. WSZYSCY JESTEŚMY ZIELONI. STOP
2 Pytanie.
> Czy wszyscy macie takie duże czarne oczy?
2 Odpowiedź.
> TAK. WSZYSCY MAMY TAKIE OCZY. STOP
3 Pytanie.
> Czy wszyscy nosicie takie złote pierścienie?
3 Odpowiedź.
> NIE. TYLKO ŻYDZI. STOP