18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwykły obywatel o Tusku

Mr.Bungle • 2013-01-02, 02:36
Gostek pojeżdża po politykach w pięknym stylu

desade

2013-01-02, 16:15
On sie wlasnie targnal na swe zycie

grigori985

2013-01-02, 16:58
jak k***a słyszę ten zaj***ny pie**olony smoleńsk to mnie k***ica bierze w telewizjo smoleńsk internet smoleńsk radio smoleńsk w net k***a w kiblu bydzie smoleńsk pełny h*j już mam tego rozj***li sie i kropka kogo mi jedynie żal to załogi usługującej tej hołocie

MareKSG

2013-01-02, 19:04
Facet dobrze mówi. Jak może być dobrze w tym kraju skoro najoczywistsze w cywilizowanym kraju rzeczy są czymś obcym? Jakby nie było, Rosja od dawna jest naszym wrogiem. Oddając taką sprawę swojemu wrogowi, ukazaliśmy swoją słabość. Dlaczego nie mogło zostać przeprowadzone normalne śledztwo, które już dawno zakończyłoby sprawę? Nikt by nie miał wątpliwości, nie byłoby kłótni. Ta sprawa jest bardzo tajemnicza, a zachowanie naszego rządu jeszcze bardziej tajemnicze i frajerskie.

TomdeX

2013-01-02, 19:38
pie**ole to wszystko, wstępuje do woja i lecę na Afgan, bo tam będzie się lepiej czuł niż w tym zakłamanym kraju, tam jak idzie jakiś arab to trzeba do niego strzelać, u nas idzie polityk to trzeba mu pomachać... chore.

kroplowa

2013-01-02, 20:02
Bez przywódcy nic nie zrobimy. I to nie może być byle kto. Ja to bym chciał, żeby jakiś generał się zbuntował, wysadził sejm, uciekł gdzieś, zwoływał do rewolucji poprzez internet. Ja bym posłuchał :)

Mortalisrox

2013-01-02, 23:28
marcin plewka... tylko na mazowszu takie zj***ne nazwiska

zajacisko

2013-01-02, 23:39
On przynajmniej nie napie**ala komentarzy w internecie tylko coś robi, jak dobrze pójdzie to kiedyś coś zmienimy.