18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwykły obywatel o Tusku

Mr.Bungle • 2013-01-02, 02:36
Gostek pojeżdża po politykach w pięknym stylu

oozyxak0o

2013-01-02, 11:12
Osiek...Niemcy,Anglia,Stany Zjednoczone nie,my jedynie porównujemy się do Rosji,jaką to dobrą vódke mamy i ile jesteśmy w stanie wypić. Tak naprawdę reprezentujemy dno społeczne.

LICH0

2013-01-02, 11:21
Jak się tak zastanowić nad sprawą Smoleńska to dlaczego kacapy do tej pory nie oddali wraku i dlaczego po katastrofie od razu nie dopuścili ekipy badawczej z Polski? Przecież po tak długim czasie wszystko można spreparować. Ale mogę się mylić.

Apox

2013-01-02, 11:32
@Libertinus
Zaspokoić twoją ciekawość?
Bo Putin bał się że Kaczyński zbierze wielką armie i poprowadzi ją na Kreml. Obawiał się że widok Kaczyńskiego w złotej zbroi i na białym rumaku spowoduje u niego permanentną obstrukcje.

Pegasi

2013-01-02, 11:40
totalitaryzm by miał jakby go wzieli na dołek i spałowali

marcin666marcin

2013-01-02, 12:09
Libertinus napisał/a:

Jak się tak zastanowić nad sprawą Smoleńska to dlaczego kacapy do tej pory nie oddali wraku i dlaczego po katastrofie od razu nie dopuścili ekipy badawczej z Polski? Przecież po tak długim czasie wszystko można spreparować. Ale mogę się mylić.



Bo debilu tak stanowi prawo, katastrofę bada państwo na którego terenie rozbił się samolot, k***a, ja pie**ole, czemu ludzie są tak głupi. Czemu otwieraja pysk w tematach o których mają zero pojecia.

To jest problem tego społeczeństwa, nie wieżą ze są zj***nymi nieudacznikami tylko spiski węszą. DNO!

Sory mam dla ciebie lepsza odpowiedź, Tusk z Putinem się dogadali.

mr wiesz kto

2013-01-02, 12:32
osiek92 napisał/a:

Z tego co gość mówi u nas w kraju wita powoli druga Białoruś... i ma racje, bez wzgędu na to co było przyczyną katastrofy, brzoza, trotyl, kaczyński czy ufo sprawa jest niejasna, w żadnym kurvva cywilizowanym kraju nie byłoby najmniejszych wątpliwośći. I my się prównujemy z Niemcami, Anglią, Stanami?! Gdyby rozj***ł się tam Air Force One, przyleciałoby 10 amerykańskich boeing'ów, zapakowaliby wszystko razem z brzozami i ruskimi kontrolerami lotów i 3 miesiaće później wszystko byłoby jasne. Ale nie u nas, u nas załatwia się sprawy jak w j***nej Somalii.



A tu cały tekst który kiedyś widziałem na jakimś kwejku czy innym szicie do którego nawiązałeś...

To mówicie, że rzygacie Smoleńskim?

I równocześnie, na jednym wdechu, że przecież syf, bieda, korupcja, bezrobocie, podatki, brak perspektyw. A tu tylko Smoleńsk i Smoleńsk k***a! I jak tu żyć, panie premierze?

Ej, a czy to wszystko, co was tak wk***ia, nie ma czasem jakiegoś związku z państwem? Z wydolnym wymiarem sprawiedliwości, sprawną i przyjazną administracją, sensownym systemem podatkowym, łebską i nie mającą problemów z definiowaniem naszych interesów narodowych dyplomacją, dyskretnymi ale skutecznymi tajnymi służbami, wolnymi mediami i paroma jeszcze użytecznymi urządzeniami społecznymi znajdującymi się pod obywatelską kontrolą?

No, a z jakim państwem kojarzy wam się Smoleńsk? Z Niemcami, czy może z Wielką Brytanią? Nawet tego, żeby samolot z królową się rozj***ł gdzieś w Rosji sobie nie wyobrazicie, nie mówiąc już o tym, by po dwóch latach rząd brytyjski zachodził w głowę, kogo właściwie pochowali w katedrze westminsterskiej, bo im Putin zabronił trumny otwierać.

Nie, moi drodzy. Taki ciąg zdarzeń jak wszystko, co dzieje się wkoło Smoleńska nie przytrafia się w jakiejś Grecji czy Portugalii, z których tak lubicie się przecież nabijać. Choćbyście się osrali z wysiłku, to nie znajdziecie niczego podobnego nawet w Albanii.

Przejrzyjcie wreszcie na oczy. Smoleńsk, to jest wypisany w błocie raport o stanie państwa. I gdy się czyta ten raport, to za żadne skarby nie wyjdą wam z tego Niemcy czy Albion. To jest jakaś Somalia łamane przez Wybrzeże Kości Słoniowej. Do Somalii się porównujcie, nie do Niemiec. Do czarnej dziury w globusie.

I wy k***a chcecie poczucia sensu, godnego życia, pracy, dostatku, praworządności, bezpieczeństwa? Gdzie? W Somalii? [p]

Muppet

2013-01-02, 12:53
Za nie długo zobaczymy wiadomościach "Nie jaki Marcin P. popełnił samobójstwo w swoim domu"
Żenujące co się dzieje w tym kraju.

exsimius

2013-01-02, 13:24
Oby mu nie popełnili samobójstwa...

Skowroniasty

2013-01-02, 13:26
Cytat:

Z tego co gość mówi u nas w kraju wita powoli druga Białoruś...


Rozumiem, że jest to porównanie i taki nazwijmy to stereotyp, ale ... byliście, że pie**olicie ? Nawet gdyby rozj***ł się jakikolwiek białoruski samolot to oni tez szybciej załatwiliby sprawe niż to co teraz my mamy.
Przykład? Mińskie metro. Tam złapano podejrzanych i w 3 msc później dostali po kulce w łeb. Niestety wiele środowisk twierdzi, że protest był nierzetelny, były wątpliwości etc i niestety nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy rzeczywiście byli to oni. Niemniej jednak sprawie ukręcono łeb bardzo szybko.

Eustachy6

2013-01-02, 13:28
I to jest właśnie to o czym mówił ktoś kilka komentarze wcześniej: "podzielony naród łatwiej jest kontrolować".

Ten tekst pojawił się także w jakichś instrukcjach jak manipulować państwem komunistycznym, nie wiem dokładnie. Czytając wasze komentarze widać jak na dłoni rozłam, zamiast się jednoczyć przeciwko kiepskiemu rządowi leje się jad, jedni drugich nazywają kretynami i zjebami tylko ze względu na odmienne zdanie.

Zmiany powinniśmy zacząć od siebie, ta postkomunistyczna mentalność sprawia, że myślimy że to od tych z góry wszystko zależy, tymczasem powinniśmy się zjednoczyć i wystąpić przeciw pluciu w twarz zwykłemu obywatelowi.

sobanek

2013-01-02, 13:53
Cieszę się, że z tego syfu wyjechałem... Może i nie jestem patriotą, ale tutaj zasiłek dla bezrobotnych wynosi więcej niż pensja w Polsce (3050 PLN na rękę).

Wszędzie lepsze życie, tylko nie w Polsce - nie przy Tusku, Kaczyńskim, pokoleniu komuny i moherowych beretach. Dopiero jak to wszystko pozdycha, będzie można się zastanowić nad zbudowaniem mocarnej Polski.

Czczycz

2013-01-02, 14:10
Jak tylko usłyszałem ProPisowskie pie**olenie o Smoleńsku to od razu wyłączyłem wideo.

wot1500

2013-01-02, 15:22
osiek92 napisał/a:

Z tego co gość mówi u nas w kraju wita powoli druga Białoruś... i ma racje, bez wzgędu na to co było przyczyną katastrofy, brzoza, trotyl, kaczyński czy ufo sprawa jest niejasna, w żadnym kurvva cywilizowanym kraju nie byłoby najmniejszych wątpliwośći. I my się prównujemy z Niemcami, Anglią, Stanami?! Gdyby rozj***ł się tam Air Force One, przyleciałoby 10 amerykańskich boeing'ów, zapakowaliby wszystko razem z brzozami i ruskimi kontrolerami lotów i 3 miesiaće później wszystko byłoby jasne. Ale nie u nas, u nas załatwia się sprawy jak w j***nej Somalii.



tak ? to jak skomentujesz to co amerykańce odpie**alali z zamachami 11 września ? do dzisiaj sprawa jest niejasna i najprawdopodobniej sami sobie rozj***li te wieże bo to był dobry interes. więc prosze cie nie pisz, że te j***ne hamburgery są pod tym względem lepsze od nas...a jak tak bardzo ci sie w Polsce nie podoba to wypie**alaj za granice zasuwać na zmywaku...

PanPaszczak

2013-01-02, 16:10
Cytat:

Z tego co gość mówi u nas w kraju wita powoli druga Białoruś... i ma racje, bez wzgędu na to co było przyczyną katastrofy, brzoza, trotyl, kaczyński czy ufo sprawa jest niejasna, w żadnym kurvva cywilizowanym kraju nie byłoby najmniejszych wątpliwośći. I my się prównujemy z Niemcami, Anglią, Stanami?! Gdyby rozj***ł się tam Air Force One, przyleciałoby 10 amerykańskich boeing'ów, zapakowaliby wszystko razem z brzozami i ruskimi kontrolerami lotów i 3 miesiaće później wszystko byłoby jasne. Ale nie u nas, u nas załatwia się sprawy jak w j***nej Somalii.


... u twoich kochanych Amerykanów sprawa zamachu na WTC nie została wyjaśniona (a raczej wszystko jest jasne, tylko się nie przyznają do ludobójstwa :roll: ). Minęło prawie 12 lat. Wielu ekspertów od wyburzeń twierdzi, że budynek z taką konstrukcją można tylko wyburzyć podkładając materiały wybuchowe... tym samym usunięto wszelkie gruzy i pozostałości zbrojeń, które rozj***no mocniej lub sprzedano.
Nigdy za ch*j nie dowiesz się niczego dobrego, bądź prawdziwego z mediów (jeśli jest to niewygodne dla kogoś wysoko postawionego). Tak samo jest ze Smoleńskiem. Nie mówię, że to ruskie... ani nie wypowiadam się publicznie na te tematy, bo jeszcze będę musiał się powiesić, co może i ten pan z filmu uczyni?

NightMarePOL

2013-01-02, 16:14
Moje zdanie w tej sprawie jest takie. Polska próbuje wejść w dupe Stanom Zjednoczonym od paru ładnych lat, bo ruscy j***li nas od drugiej wojny światowej. Oczywiście oni maja nas głęboko w dupie, bo wiedzą że jak popuszczą z wizami to rozpocznie się kolonizacja. Ruscy natomiast mają jeszcze ze stanami na pieńku od czasów wojny. Więc skoro my próbujemy wejść w dupe amerykanom, to ruskie tym bardziej mają nas w dupie i traktują jak ścierwo. Po co mają zawracać sobie dupe państwem w którym nawet kryzys nie wychodzi.