18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolnij

~Blackhunter • 2012-07-30, 20:45
Reklama społeczna


wiktor4024

2012-07-30, 20:51
No chyba ze akurat przejedzie po glowie

~Bambi~

2012-07-30, 21:19
Taki film na długo pozostaje w pamięci.

Joseph_Fritzl

2012-07-30, 21:30
BYŁO...


nie jechać tak szybko

adiemus36

2012-07-31, 09:03
Myślałem, że dzieciak naj***ny leży pod drzewem.

Filmik sensowny.

feluke

2012-07-31, 09:28
To niech sie nie wpie**ala pod kola. Mamusia nie uczyla ze sie nie wchodzi pod nadjezdzajacy samochod?
A no tak, wazniejsze jest "nie biegaj bo sie spocisz" niz "nie wbiegaj na ulice bo zginiesz"...

FunkyKoval

2012-07-31, 09:35
Może na zachodzie takie kampanie coś dają, w Polsce, niestety, nic. Nic nigdy nie nauczy Polaków poprawnej i rozważnej jazdy, nie mówiąc o nie siadaniu po pijaku za kółko. Wszyscy narzekają na stan dróg. Przecież to nie drogi jeżdżą, tylko ludzie. Każdą trasę da się pokonać bezpiecznie pod warunkiem, że jedziesz po niej cierpliwie. Mnie najbardziej wk***ia to, że taki kierowca, powodując wypadek, będąc pod wpływem alkoholu, narkotyków, czy w wyniku brawurowej jazdy, zwykle wychodzi bez szwanku, za to giną inni, niewinni ludzie. To on powinien leżeć w czarnym worku.

moonmaker05

2012-07-31, 09:43
Jeremy Clarskon i tak tego nie poprze

dlugowieczny

2012-07-31, 09:52
feluke napisał/a:

To niech sie nie wpie**ala pod kola. Mamusia nie uczyla ze sie nie wchodzi pod nadjezdzajacy samochod?
A no tak, wazniejsze jest "nie biegaj bo sie spocisz" niz "nie wbiegaj na ulice bo zginiesz"...



pie**olisz jak potoczony. W europie zachodniej jak się człowiek zbliży do pasów, to kierowcy się zatrzymują i nikt nie narzeka z tego powodu, że musiał ustąpić pieszemu. Za to u nas, to nawet jak już idę po przejściu, to nigdy nie wiem czy kierowca się zatrzyma, już nie wspomnę o tym, by z własnej inicjatywy, kierowca zatrzymał się przed przejściem widząc pieszego. Popierniczony kraj w którym każdy uważa, że naginanie przepisów do własnych potrzeb jest w porządku i co gorsza jest to społecznie akceptowane, dopóki komuś nie stanie się krzywda. Wtedy dopiero jest lament, pytania typu, gdzie była policja, choć chwilę wcześniej psioczył na to, że mandaty ludzie dostają.

feluke

2012-07-31, 10:08
Bo w europie zachodniej po pasach przechodza ludzie a nie bydlo uwazajace sie za swiete krowy.
Moze jestem sk***ysynem ale stojac przed pasami z sygnalizacja na moich oczach chlopak wpie**olil sie pod nadjezdzjacy samochod. Pisk opon, krzyk i chlopak lezy na asfalcie a ja sie rozesmialem i przeszedlem przed droge jak sie zmienilo na zielone.
Tak wiec sorry ale dlaczego kierowca ma uwazac na wszystko i wszystkich a do tego jechac z predkoscia pelznacego slimaka na wypadek jak by cos mu pod kola wyskoczylo? Niech ginie, przynajmniej selekcja naturalna dziala idealnie. Kiedys to byl tygrys w krzakach, teraz samochod na drodze.

unax

2012-07-31, 10:13
ta reklama wrecz naklania do tego zeby uderzyc w dziecko 30mph, takie odnioslem wrazenie ^^

welcome to jackass!

Schabik

2012-07-31, 10:39
Jak przy 30 mph jest 80%, to czy przy 60 jest 160%?

Tak samo byłą kiedyś w Polsce akcja 50=życie. Czy przy 150 mam 3 życia?

Coliber

2012-07-31, 10:40
unax napisał/a:

ta reklama wrecz naklania do tego zeby uderzyc w dziecko 30mph, takie odnioslem wrazenie ^^

welcome to jackass!


Jakieś takie masochistyczne zapędy masz :roll:

Smuxer

2012-07-31, 11:10
ależ wk***iający głos

Skądinąd

2012-07-31, 11:27
gumer napisał/a:

Może na zachodzie takie kampanie coś dają, w Polsce, niestety, nic. Nic nigdy nie nauczy Polaków poprawnej i rozważnej jazdy, nie mówiąc o nie siadaniu po pijaku za kółko. Wszyscy narzekają na stan dróg. Przecież to nie drogi jeżdżą, tylko ludzie. Każdą trasę da się pokonać bezpiecznie pod warunkiem, że jedziesz po niej cierpliwie. Mnie najbardziej wk***ia to, że taki kierowca, powodując wypadek, będąc pod wpływem alkoholu, narkotyków, czy w wyniku brawurowej jazdy, zwykle wychodzi bez szwanku, za to giną inni, niewinni ludzie. To on powinien leżeć w czarnym worku.



A jak TY jeździsz? Zawsze jeździsz zgodnie z przepisami? Nigdy nie łamiesz ograniczeń prędkości? Najpierw musimy zaczynać zmiany od siebie, a nie pie**olić farmazony w internecie, jaki to świat zj***ny, bo Polacy jeździć nie potrafią. No, i prawko powinno być zabierane dożywotnio po jednym złapaniu na jeździe po pijaku, nie ma drugich szans dla ludzi bez wyobraźni. Do tego mandaty powinny być po 1000 zł za każde 10 km/h ponad to, co w przepisach. Może wreszcie ludzie nauczyliby się czytać znaki (Niemcom pomogło).

Żeby nie biło, że czczo się mądrze, to ja jeżdżę zawsze zgodnie z tym, co na znakach (a trochę jeżdżę), przez co wiele razy od szczwanych polaczków mi się oberwało (w tamtym roku dwóch kolesi chciało mnie zepchnąć audicą do rowu, bo jechałam 50 km/h w obszarze zabudowanym, a oni byli pijani i im się spieszyło).