18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennik tłuczonej psiny

T3RMINATOR • 2022-12-18, 16:38
To był ostatni raz jak na niego zaszczekał.


onucek

2022-12-18, 16:48
ustawie sobie to skamlenie jako dzwonek w telefonie

gen1r2

2022-12-18, 18:31
onucek napisał/a:

ustawie sobie to skamlenie jako dzwonek w telefonie



ustawić to ty się możesz najwyżej w kolejce po zasiłek. mogę patrzeć z uśmiechem na strzelanie do czarnych, wypadki w indiach albo maczetowanie w meksyku, ale takiego sk***ysyństwa nie trawie. czekam na materiał z gościem od kija.

Maniecky

2022-12-18, 19:40
Jak ja tych chinskich kurew nie trawie....brzydkie, smierdzace, pokraczne, bezduszne, glupie, p*zdowate, nudne w ch*j, wpie**alaja nietoperze i sieja tyfusy na caly swiat, zatruwaja powietrze i oceany, kradna technologie, sabotuja wewnetrznie zachodnie kraje, zrobili tiktoka, znecaja sie nad dziecmi i zwierzetami itp itd... jak tu nie fantazjowac o restarcie piecow po hansach?


zbynekmaslanka

2022-12-18, 19:45
Oglądałem kidyś taki kanał o życiu w chinach. To inna mentalność tam jednostka (i jak widać istioty żywe) są nic nie warte. Nikt się nie przejmuje jednostką uczuciami człowieka ...itd itp. Jako przykład podam wam scenę: chiny, pociąg i siedzi sobie murzynka. Murzyn to tam rzadkość. Wokół murzynki grupa chinoli którzy stoją nad nią przez cały czas i patrzą sie wprost w oczy nie czując żadnego zakłopotania.

Ogórek

2022-12-18, 19:55
Maniecky napisał/a:

Jak ja tych chinskich kurew nie trawie....brzydkie, smierdzace, pokraczne, bezduszne, glupie, p*zdowate, nudne w ch*j, wpie**alaja nietoperze i sieja tyfusy na caly swiat, zatruwaja powietrze i oceany, kradna technologie, sabotuja wewnetrznie zachodnie kraje, zrobili tiktoka, znecaja sie nad dziecmi i zwierzetami itp itd... jak tu nie fantazjowac o restarcie piecow po hansach?



Jeśli mieli by je obsługiwać ci którzy je stworzyli, to muszę cię zmartwić, pierwszy byś poszedł na ruszt.

Maniecky

2022-12-18, 20:19
Ogórek napisał/a:

Jeśli mieli by je obsługiwać ci którzy je stworzyli, to muszę cię zmartwić, pierwszy byś poszedł na ruszt.






AlbertoNihilo

2022-12-18, 20:32
zbynekmaslanka napisał/a:

Oglądałem kidyś taki kanał o życiu w chinach. To inna mentalność tam jednostka (i jak widać istioty żywe) są nic nie warte. Nikt się nie przejmuje jednostką uczuciami człowieka ...itd itp. Jako przykład podam wam scenę: chiny, pociąg i siedzi sobie murzynka. Murzyn to tam rzadkość. Wokół murzynki grupa chinoli którzy stoją nad nią przez cały czas i patrzą sie wprost w oczy nie czując żadnego zakłopotania.



Stoją i patrzą się na murzynkę - no straszne.

:mrgreen:

Kieru

2022-12-18, 21:06
gen1r2 napisał/a:

ustawić to ty się możesz najwyżej w kolejce po zasiłek. mogę patrzeć z uśmiechem na strzelanie do czarnych, wypadki w indiach albo maczetowanie w meksyku, ale takiego sk***ysyństwa nie trawie. czekam na materiał z gościem od kija.



nie zesraj sie. To sadistic a nie kwejk.

smc

2022-12-18, 21:28
Żółta rasa jest popie**olona. Oni nie mają uczuć, jest nawet powiedzenie "chińskie tortury"...

ZajętyPelikan

2022-12-18, 21:30
Kieru napisał/a:

nie zesraj sie. To sadistic a nie kwejk.



Sorry, ale znęcanie się nad niewinnym bezbronnym zwierzęciem nie jest zdrowym sadyzmem a chorym niedoj***niem mózgowym. Wziął tak długą rurę, bo bał się że ta psinka go zagryzie?

Jeśli to Cię rajcuje to proponuję udać się do specjalisty, chociaż może i nie, bo władza oznacza odpowiedzialność. Widać, ty nie masz ani władzy ani nie odpowiadasz za nic szczególnie ważnego, więc nigdy się zapewne nie dowiesz co to powiedzenie oznacza.

onucek

2022-12-18, 21:35
ZajętyPelikan napisał/a:

Sorry, ale znęcanie się nad niewinnym bezbronnym zwierzęciem nie jest zdrowym sadyzmem a chorym niedoj***niem mózgowym. Wziął tak długą rurę, bo bał się że ta psinka go zagryzie?
Jeśli to Cię rajcuje to proponuję udać się do specjalisty, chociaż może i nie, bo władza oznacza odpowiedzialność. Widać, ty nie masz ani władzy ani nie odpowiadasz za nic szczególnie ważnego, więc nigdy się zapewne nie dowiesz co to powiedzenie oznacza.



nie zesraj się

mesjasz19

2022-12-18, 21:42
zbynekmaslanka napisał/a:

Oglądałem kidyś taki kanał o życiu w chinach. To inna mentalność tam jednostka (i jak widać istioty żywe) są nic nie warte. Nikt się nie przejmuje jednostką uczuciami człowieka ...itd itp. Jako przykład podam wam scenę: chiny, pociąg i siedzi sobie murzynka. Murzyn to tam rzadkość. Wokół murzynki grupa chinoli którzy stoją nad nią przez cały czas i patrzą sie wprost w oczy nie czując żadnego zakłopotania.



W każdym kraju masz jakies odchyły od normy. Zawitaj na piekna Polską więś i też uswiadczysz bezduszności wobec zwierząt. Tak zostali tam wychowani i nic tego nie zmieni. Jak na wsi jakiś pies zagryzie kurę to gospodarz bierze siekierę i wali przez łeb.

danielxc717

2022-12-18, 21:53
Dobrze tak zraluchowi. Zaj***ł bym każdego kundla w ten sposób który sra mi na trawnik.

Teraz fajny okres gdzie widzę to srające gówno i puszczam porządną petardę na swojej posesji a kundel sp***ala i skomle. Chociaż kilka dni w roku mogę się na tym ścierwie wyżyć.

zbynekmaslanka

2022-12-18, 22:06
AlbertoNihilo napisał/a:

Stoją i patrzą się na murzynkę - no straszne.



Straszne może nie, ale pokazuje "w pigułce" czym jest poszanowanie prywatności ... czy jak to nazwnać. Też pamiętam jak covid był i w TVChinol powiedzieli im że chyba murzyni albo cudzoziemncy ogólnie roznoszą wirusa. Normalnie ochroniarz nie wpuszczał do supermarketu. I nie chodzi że wydano jakiś zakaż rządowy prawdopodobnie od tak kierownik sklepu powiedział żeby tak robić.

mesjasz19 napisał/a:

W każdym kraju masz jakies odchyły od normy. Zawitaj na piekna Polską więś i też uswiadczysz bezduszności wobec zwierząt. Tak zostali tam wychowani i nic tego nie zmieni. Jak na wsi jakiś pies zagryzie kurę to gospodarz bierze siekierę i wali przez łeb.



To prawda ... smutno to mówić ale widziałem to wieki temu w swojej rodzinie na wsi. PIes na łańcuchu, brud smród, skóra i kaści na psie (dosłownie), jak przyniosłem psu jakieś jedzenie to myślałem że on oszaleje tak się cieszył .... przez głód.