18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennik tłuczonej psiny

T3RMINATOR • 2022-12-18, 16:38
To był ostatni raz jak na niego zaszczekał.


Machol

2022-12-18, 22:39
Ileż padawanów poligona tu się nagle ujawniło :D

polakwrocek

2022-12-18, 22:45
Taka kultura.
Teraz wytłumacz lewakowi że 10 000 bystrych hindusów nie oznacza że pozostały 1 000 000 000 jest na ich poziomie.

de...........rn

2022-12-18, 22:53
Codziennie przed snem modlę się do Bozi żeby chińskie nasienie wyparowało z tego świata w ułamku sekundy.

Gumiaczek

2022-12-19, 01:09
onucek napisał/a:

ustawie sobie to skamlenie jako dzwonek w telefonie

obyś ty tak kiedyś skomlał

unpleasant

2022-12-19, 03:12
a jak ten pies pogryzł dziecko ... i to by było Twoje dziecko obrońco zwierząt. Co byś zrobił ?

35i

2022-12-19, 04:02
unpleasant napisał/a:

a jak ten pies pogryzł dziecko ... i to by było Twoje dziecko obrońco zwierząt. Co byś zrobił ?



Sprawdzić, czy nie ksiądz.

MegaJestemZimnySadistik

2022-12-19, 04:24
danielxc717 napisał/a:

Dobrze tak zraluchowi. Zaj***ł bym każdego kundla w ten sposób który sra mi na trawnik.
Teraz fajny okres gdzie widzę to srające gówno i puszczam porządną petardę na swojej posesji a kundel sp***ala i skomle. Chociaż kilka dni w roku mogę się na tym ścierwie wyżyć.



Ssij tam jaja zakompleksiona kupo gówna z konfliktami wewnętrznymi. Jeżeli nie dbasz, by twoja posesja nie była ogrodzona, to sam sobie jesteś winny dzbanie j***ny. I radzę udać się do specjalisty po jakieś uspokajające prochy dla ciebie, bo z takimi problemami wykonczysz samego siebie ;) .

danielxc717

2022-12-19, 06:32
MegaJestemZimnySadistik napisał/a:

Ssij tam jaja zakompleksiona kupo gówna z konfliktami wewnętrznymi. Jeżeli nie dbasz, by twoja posesja nie była ogrodzona, to sam sobie jesteś winny dzbanie j***ny. I radzę udać się do specjalisty po jakieś uspokajające prochy dla ciebie, bo z takimi problemami wykonczysz samego siebie .



Nie mogę dać płotu przy samej drodze dojazdowej tylko pół metra przed nią, ael o trawnik przed płotem muszę, dbać dlatego trzeba zostawiać pokarm dla tego ścierwa jak nie potrafią po nim sprzątać

Latissimus

2022-12-19, 08:30
Nikt normalny by tak nie zrobił, ale to tylko zwierze. Jebnięte pokolenie, zwierzątka ważniejsze od ludzi

Rzepa90

2022-12-19, 08:33
gen1r2 napisał/a:

ustawić to ty się możesz najwyżej w kolejce po zasiłek. mogę patrzeć z uśmiechem na strzelanie do czarnych, wypadki w indiach albo maczetowanie w meksyku, ale takiego sk***ysyństwa nie trawie. czekam na materiał z gościem od kija.



nie zesraj sie

kryptonowa_laska

2022-12-19, 08:46
onucek napisał/a:

ustawie sobie to skamlenie jako dzwonek w telefonie



Dobry troll, piwko!

Leatherface

2022-12-19, 09:04
gen1r2 napisał/a:

ustawić to ty się możesz najwyżej w kolejce po zasiłek. mogę patrzeć z uśmiechem na strzelanie do czarnych, wypadki w indiach albo maczetowanie w meksyku, ale takiego sk***ysyństwa nie trawie. czekam na materiał z gościem od kija.



Nie zesraj się... Może gość zajmuje się zawodowo dekundlacją. Patrząc po łapkach to sporu tu zoofili :-)

Delano

2022-12-19, 17:22
gen1r2 napisał/a:

ustawić to ty się możesz najwyżej w kolejce po zasiłek. mogę patrzeć z uśmiechem na strzelanie do czarnych, wypadki w indiach albo maczetowanie w meksyku, ale takiego sk***ysyństwa nie trawie. czekam na materiał z gościem od kija.



Się nie zesraj. j***ć kundle zawsze, więcej filmów poproszę

esa

2022-12-19, 20:58
onucek to nowy halman?