18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęta kontra ludzie

CrazyEdek • 2023-07-26, 10:30
Krótkie przypomnienie najlepszych momentów w przyrodzie.


psotna_cipka

2023-07-27, 04:03
Low- napisał/a:

Jak można sp***alać przed kotem domowym? i to pod własnym dachem? to samo z psem? w latach 80 podczas zabawy w ganianego pies z dupy zaatakował brata mojego wujaszka to mimo ze miał 14 lat to wiedział co robić - psa na dwór, toporek i przez łeb. Zwierzeta są dla nas nie my dla nich, to nie czasy kamienia łupanego żeby przed wszystkim sp***alac.



Czy smalec z niego wytopiliscie? Jeśli nie to marnotrawstwo kundla

JebacPis100procent

2023-07-27, 05:24
Człowiek jest na szczycie łańcucha pokarmowego, ale tylko dopóki starczy nabojów w magazynku.

bania88

2023-07-27, 09:05
Ja pie**ole, nigdy nie zrozumiem, jak uciekając w celu ratowania własnego życia, można się wypie**olić o własne nogi.
Ja jak kiedyś sp***alałem od dzika, to k***a się w powietrzu dosłownie unosiłem.

wombatyea

2023-07-27, 10:56
zwierzątka trzeba szanować

mazga50

2023-07-27, 16:47
Zauważyłem, że uciekając przed słoniem, najważniejszą rzeczą jest, żeby się nie potknąć.

kryptonowa_laska

2023-07-27, 18:06
tigerqaz napisał/a:

Najgorszymi k***ami wśród zwierząt są j***ne koty, sierściuchy pełne fałszu.



Bo koty też się tresuje do życia w domu, tylko inaczej niż psy.

Emsiser1990

2023-07-27, 18:13
W każdym z tych filmików (pomijając te z kotami, bo od zawsze wiedziałem, że te sk***ysyny zesłane przez belzebuba są poj***ne) winny jest człowiek, bo za bardzo wierzy w swoje umiejętności a z dziką naturą nie warto zadzierać

dante199494

2023-07-27, 22:53
nigdy nie widziałem tak agresywnego konia jak w 3:15

Psilocke

2023-07-27, 23:10
HardyTwardy napisał/a:

Każde dzikie zwierzę , które zabija człowieka bez powodu powinno być, k***a, zaj***ne w najbardziej bolesny dla tego tępego i czworonożnego k***ia sposób. Drabina ewolucyjna jest taka, a nie inna i każdy wszarz włochaty lub też wyliniały powinien mieć tego faktu świadomość, a jeśli nie ma, to nie powinien móc przekazać swoich zj***nych genów dalej. I piszę to ja, zoolog pasjonat.



Panie zoolog o jakiej pan drabinie ewolucyjnej prawisz?
Bo z mojej wiedzy to każdy zwierzak (tak człowieki to też zwierzęta) na tej planecie brał udział w ewolucji.
A może miałeś na myśli drabinę (piramidę) pokarmową?
A no to popatrzmy na ten cud stworzenia zwany człowiekiem.
Oczy z przodu głowy, czyli cuś jak drapieżnik. ch*j, że niewiele nimi widzi.
Uszy po bokach, cuś jak drapieżnik. ch*j, że niemal to głuche.
Zęby to skrzyżowanie k***y z mułem. ch*j wie. Ani drapieżnik ani chwastozerca.
Siła za to ch*jowa. No ale prędkość, jeszcze ch*jowsza.
Za to w skokach, też jesteśmy ch*jowi.
No ale przecież musimy być w czymś zajebisci.
I jesteśmy. W świecie zwierząt i natury jesteśmy zajebiscie łatwi do upolowania.
Pewnie jakby się uparła to jakaś k***a wydra by nas zaj***ła.
Taka ta k***a twoja ewolucja.

Natura ewolucyjnie dała nam jedynie rozwinięty mózg, którego też k***a niezbyt używamy.
Bez narzędzi, broni, ogrodzeń i ch*j wie czego to jesteśmy tylko łażącym obiadem.

A moim prywatnym zdaniem to każdy kto się wpie**ala w naturalne habitaty drapieżników, powinien się posmarować jakimś smacznym sosiwkiem, żeby lepiej smakować.
Kompletnie mi nie żal ludzi, którzy myślą że swoją "inteligencją" pokonają, kły, pazury, siłę i prędkość.

dw.wrzesinski

2023-07-28, 18:58
Piwko dla zwierzątek, za to co im ludzie zgotowali.

Tak, jadam mięso, przynajmniej tak to się nazywa w sklepie.

Sadzone

2023-07-28, 22:27
Przyroda jest taka piękna!

SedziA

2023-07-29, 01:12
Psilocke napisał/a:

Panie zoolog o jakiej pan drabinie ewolucyjnej prawisz?
Bo z mojej wiedzy to każdy zwierzak (tak człowieki to też zwierzęta) na tej planecie brał udział w ewolucji.
A może miałeś na myśli drabinę (piramidę) pokarmową?
A no to popatrzmy na ten cud stworzenia zwany człowiekiem.
Oczy z przodu głowy, czyli cuś jak drapieżnik. ch*j, że niewiele nimi widzi.
Uszy po bokach, cuś jak drapieżnik. ch*j, że niemal to głuche.
Zęby to skrzyżowanie k***y z mułem. ch*j wie. Ani drapieżnik ani chwastozerca.
Siła za to ch*jowa. No ale prędkość, jeszcze ch*jowsza.
Za to w skokach, też jesteśmy ch*jowi.
No ale przecież musimy być w czymś zajebisci.
I jesteśmy. W świecie zwierząt i natury jesteśmy zajebiscie łatwi do upolowania.
Pewnie jakby się uparła to jakaś k***a wydra by nas zaj***ła.
Taka ta k***a twoja ewolucja.
Natura ewolucyjnie dała nam jedynie rozwinięty mózg, którego też k***a niezbyt używamy.
Bez narzędzi, broni, ogrodzeń i ch*j wie czego to jesteśmy tylko łażącym obiadem.
A moim prywatnym zdaniem to każdy kto się wpie**ala w naturalne habitaty drapieżników, powinien się posmarować jakimś smacznym sosiwkiem, żeby lepiej smakować.
Kompletnie mi nie żal ludzi, którzy myślą że swoją "inteligencją" pokonają, kły, pazury, siłę i prędkość.



No nie do końca jesteśmy aż tak zj***ni. Jesteśmy najlepszymi biegaczami. Nie, nie najszybszymi, ale na długi dystans nie ma z nami szans żadne inne stworzenie (mówię, o naprawdę długich dystansach)

Sosen9

2023-07-29, 17:14
Film fajny, ale k***a tej muzyki nie da się zdzierżyć.

Psilocke

2023-07-29, 18:21
SedziA napisał/a:

No nie do końca jesteśmy aż tak zj***ni. Jesteśmy najlepszymi biegaczami. Nie, nie najszybszymi, ale na długi dystans nie ma z nami szans żadne inne stworzenie (mówię, o naprawdę długich dystansach)



Nie do końca tak jest ale niech będzie.
Tylko co z tego wynika?
Wszystko co poluje zabija na krótkim dystansie.

Człowiek jako zwierzę to ewolucyjna pomyłka.

Apolityczny

2023-07-30, 01:52
Psilocke napisał/a:

Panie zoolog o jakiej pan drabinie ewolucyjnej prawisz?
Bo z mojej wiedzy to każdy zwierzak (tak człowieki to też zwierzęta) na tej planecie brał udział w ewolucji.
A może miałeś na myśli drabinę (piramidę) pokarmową?
A no to popatrzmy na ten cud stworzenia zwany człowiekiem.
Oczy z przodu głowy, czyli cuś jak drapieżnik. ch*j, że niewiele nimi widzi.
Uszy po bokach, cuś jak drapieżnik. ch*j, że niemal to głuche.
Zęby to skrzyżowanie k***y z mułem. ch*j wie. Ani drapieżnik ani chwastozerca.
Siła za to ch*jowa. No ale prędkość, jeszcze ch*jowsza.
Za to w skokach, też jesteśmy ch*jowi.
No ale przecież musimy być w czymś zajebisci.
I jesteśmy. W świecie zwierząt i natury jesteśmy zajebiscie łatwi do upolowania.
Pewnie jakby się uparła to jakaś k***a wydra by nas zaj***ła.
Taka ta k***a twoja ewolucja.
Natura ewolucyjnie dała nam jedynie rozwinięty mózg, którego też k***a niezbyt używamy.
Bez narzędzi, broni, ogrodzeń i ch*j wie czego to jesteśmy tylko łażącym obiadem.
A moim prywatnym zdaniem to każdy kto się wpie**ala w naturalne habitaty drapieżników, powinien się posmarować jakimś smacznym sosiwkiem, żeby lepiej smakować.
Kompletnie mi nie żal ludzi, którzy myślą że swoją "inteligencją" pokonają, kły, pazury, siłę i prędkość.



Ale pie**olisz, człowiek ma dobry słuch i wzrok (ten ostatni w świetle dziennym najlepszy ze ssaków, taki kot to jest gówno widzi w porównaniu do człowieka za dnia). Człowiek ma też najwięcej gruczołów potowych, co pozwala nam doskonale pozbywać się nadmiaru ciepła, dla porównania te super drapieżne ssaki jedyne co mogą w upale, to dyszeć. Do tego jesteśmy płodni jak szczury (no biali mają ten etap już chyba za sobą...). Pomijając wielkie mózgi to gdyby było, tak jak piszesz, to nie skolonizowalibyśmy tej planety, gdybyśmy byli ślepi, głusi i słabi.