18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęta kontra ludzie

CrazyEdek • 2023-07-26, 10:30
Krótkie przypomnienie najlepszych momentów w przyrodzie.


Adae

2023-07-26, 14:23
Smieszny piesek atakuje typa z lukiem i wymierzona strzala i stwierdzil, ze zamiast napie**alac mu po oczach rakietami na niego nakrzyczy. Swietna kompilacja.

Wszystkie uwiecznione gatunki powinno sie wybic i zostawic jednostki w zoo.

kuba1986

2023-07-26, 14:35
majeńka napisał/a:

Materiał , za muzę do odstrzału.
I na filmie brakowało tego komara co mnie wczoraj w cyca użarł.



Wrzuć fotkę, sprawdzimy czy z cyckiem wszystko OK i to za darmo :D

sceptyk_maruda

2023-07-26, 14:46
Fajnie słonie robią sobie wycieraczke z ludzi :)

PabloSkills

2023-07-26, 14:58
Lubię zwierzęta, ale na talerzu lub gdzieś w bezpiecznej odległości a jak głaskać te co można. Brak respektu i wchodzenie do miski jest ewidentynum powodem tych tragedii.

Ha...........dy

2023-07-26, 15:51
Każde dzikie zwierzę , które zabija człowieka bez powodu powinno być, k***a, zaj***ne w najbardziej bolesny dla tego tępego i czworonożnego k***ia sposób. Drabina ewolucyjna jest taka, a nie inna i każdy wszarz włochaty lub też wyliniały powinien mieć tego faktu świadomość, a jeśli nie ma, to nie powinien móc przekazać swoich zj***nych genów dalej. I piszę to ja, zoolog pasjonat.

Amebix

2023-07-26, 16:19
HardyTwardy napisał/a:

Każde dzikie zwierzę , które zabija człowieka bez powodu powinno być, k***a, zaj***ne w najbardziej bolesny dla tego tępego i czworonożnego k***ia sposób. Drabina ewolucyjna jest taka, a nie inna i każdy wszarz włochaty lub też wyliniały powinien mieć tego faktu świadomość, a jeśli nie ma, to nie powinien móc przekazać swoich zj***nych genów dalej. I piszę to ja, zoolog pasjonat.




Na filmiku większość zwierząt miało powód by zabić człowieka, bo albo jest wk***ione na człowieka za trzymanie w niewoli i w końcu się buntuje,albo czlowiek( najczęściej psychicznie chory) sam wchodzi do wybiegu.

mikushehe

2023-07-26, 16:33
Wszystko spoko, ale co to k***a za muzyka

antoni_macierewicz

2023-07-26, 16:57
A gdzie negroidy? Też są niebezpieczni dla ludzi. W stadzie potrafią zabić.

Low-

2023-07-26, 17:12
Jak można sp***alać przed kotem domowym? i to pod własnym dachem? to samo z psem? w latach 80 podczas zabawy w ganianego pies z dupy zaatakował brata mojego wujaszka to mimo ze miał 14 lat to wiedział co robić - psa na dwór, toporek i przez łeb. Zwierzeta są dla nas nie my dla nich, to nie czasy kamienia łupanego żeby przed wszystkim sp***alac.

Masełko

2023-07-26, 18:56
Czy ktoś ucierpiał podczas nagrywania tych filmów?

tigerqaz

2023-07-26, 19:14
Najgorszymi k***ami wśród zwierząt są j***ne koty, sierściuchy pełne fałszu.

JurnyB

2023-07-26, 19:38
Piękny materiał

Policeman

2023-07-26, 20:17
HardyTwardy napisał/a:

arz włochaty



Co ty pie**olisz człowieku. Byłem w wielu egzotycznych krajach, w jednym przewodnik mówi, że można popłynąć rzeką i zobaczyć hipopotamy, a ja nie chciałem, bo się ich boję. Jeżeli ty byś popłynął - ch*j z tobą, jak cię zabije. W indiach wchodzą z butami na terytorium tygrysów, bo się k***y mnożą jak szarańcza, jakbyś był hindusem, który idzie budować kolejny szałas w lesie i zeżre cię tygrys - ch*j z tobą. W rzece pływa krokodyl, są znaki "uwaga krokodyle", każdy wie, że tam są krokodyle, ty wchodzisz do wody - ch*j z tobą. Słonie mają kilka dni w roku, gdzie rywalizują o samice, każdy to wie, kto zajmuje się słoniami, wpie**alasz się do wybiegu słoni z kijem by je okładać i cię zdepczą - ch*j z tobą.

I ch*j z tobą tak w ogóle.

RsPrDol

2023-07-26, 23:36
O lewki sobie ludzine opie**olily, o i krokodyl tez :-D