18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzaka czeka seria bolesnych zastrzyków...

Halman • 2023-06-09, 08:52

londyn, takie miasto w anglii...

T3RMINATOR

2023-06-09, 09:01
Londyn z dużej litery piszemy. A pies bez szans, zdechnie w ciągu kilku dni.

Higvam

2023-06-09, 09:56
dlatego nosi nie nóż,ale to chyba jeden z tych krajów gdzie noże FE i złe

opółnocyuciebie

2023-06-09, 10:28
Halman napisał/a:

Zwierzaka czeka seria bolesnych zastrzyków...


To nie wystarczy jeden żeby go uśpić?

RoboCat

2023-06-09, 10:58
czy dobrze widze ze to znowu te "mile przyjazne pieski ktore sa takie same jak inne rasy?" :D

Zulu-Gula

2023-06-09, 11:44
To chyba jakieś myśliwskie pieseły, tresowane specjalnie do odławiania małpiszonów. ;-)

Bartvons

2023-06-09, 11:57
Znowu te psoświnie gryzą ludzi i zaraz będzie że to nie ich wina. Psy do uśpienia a właściciel za kraty

dżonyłojlker

2023-06-09, 12:09
Higvam napisał/a:

dlatego nosi nie nóż



W sumie racja, gdyby miały noże, to nie złapałyby małpiej ospy.

kawior2007

2023-06-09, 12:17
Bartvons napisał/a:

Znowu te psoświnie gryzą ludzi i zaraz będzie że to nie ich wina. Psy do uśpienia a właściciel za kraty



Ja tam ludzi nie widzę

mynameisgod

2023-06-09, 12:18
...tak jak żołnierz po wojnie potrzebuje krwi - tak i taki pies potrzebuje utrzymywać pewien poziom hormonów i neuroprzekaźników we krwi, przy których czuje się dobrze.., taki pies potrzebuje dużych treningów i walk- regularnie...taka jest jego natura: walczyć o przetrwanie w lesie w bardzo złych warunkach. Kiedy ma idealnie warunki ... bawi się jak może...

taka baśń mi się kojarzy z tym:

"Pewnego słonecznego dnia nad brzeg rzeki zawędrował żółw. Korzystał z pięknej pogody wygrzewając się w promieniach wiosennego słońca. Po kilku godzinach, nad rzekę przybył także skorpion i zatrzymał się nieopodal żółwia. Przez pewien czas obaj grzali się w słońcu, po czym skorpion rzekł do żółwia:

– Żółwiu, czy mogę wejść na twój grzbiet, by przedostać się na drugą stronę rzeki?
-Chyba żartujesz- odpowiedział żółw- przecież ty jesteś skorpionem. Jak tylko pozwolę ci wejść na moją skorupę, ukąsisz mnie!
-Nie no coś ty- zarzekał się skorpion- przecież ja nie umiem pływać. Gdybym cię ukąsił, to oboje poszlibyśmy na dno. Jaki miałoby to sens byśmy oboje zginęli?
-No w sumie… dobra wskakuj – zgodził się żółw.

Ostrożnie i bardzo powoli żółw wszedł do wody i zaczął płynąć ze skorpionem na grzbiecie. Udało mu się przepłynąć już połowę szerokości. Gdy znalazł się pośrodku rzeki, w miejscu gdzie woda był bardzo głęboka, żółw poczuł, że traci siły. Nie mógł posuwać się do przodu. W dodatku stracił czucie w kończynach. Zaczął tonąć. Opadając w głębiny zapytał:

-Skorpionie?! Dlaczego mnie ukąsiłeś?
-Jestem skorpionem. Do mojej natury należy to, że kąsam…"


PanFajek

2023-06-09, 12:53
Pisząc " zwierzaka" masz na myśli psy , czy te dwie dwunożne istoty.

TrolaTrola

2023-06-09, 12:58
Halman napisał/a:

zwierzaka czeka seria bolesnych zastrzyków



oby właściciela też


Yolanda

2023-06-09, 13:02
RoboCat napisał/a:

czy dobrze widze ze to znowu te "mile przyjazne pieski ktore sa takie same jak inne rasy?"



Na widok murzyna, każdemu psu włączy się agresor.

~_Yarko_

2023-06-09, 13:46
T3RMINATOR napisał/a:

Londyn z dużej litery piszemy. A pies bez szans, zdechnie w ciągu kilku dni.


Hal tylko "Sosnowiec" pisze z wielkiej litery.

psotna_cipka

2023-06-09, 14:18
Wątrobianka z żyletkami, a później obić kundle i na smalec przetopić