18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Związki gejowskie we Francji

ripmax • 2013-07-23, 00:12
Myślałem ostatnio w pracy dużo o legalizacji związków pedalskich we Francji i doszedłem do wniosku, że nie ma się czym martwić, ponieważ rząd już niedługo będzie karał dewiacje tego typu śmiercią.

W końcu prawo szariatu jest bardzo surowe. :pejcz:

Dimenzo

2013-07-23, 00:19
Całość wyginie na pierwszym pokoleniu, więc po kiego ich karać?

gawel21050

2013-07-23, 10:28
A w Szwecji chcą zakazać szczania na stojąco, bo to dyskryminacja kobiet

kroplowa

2013-07-23, 14:23
Dimenzo, gdyby to była prawda to już dawno by ich nie było. Niektórzy się po prostu rodzą jako homoseksualiści tylko dowiadują się tego w wieku dojrzewania. Nauczmy się, że jest zasadniczy podział tych ludzi:
- na homoseksualistów, czyli takich których na pierwszy rzut oka nie da się rozpoznać, a i nawet jak znasz takiego osobnika dłużej to często o tym nie wiesz tj. znają pojęcie prywatności intymnej
- na gejów/pedałów/cioty itp. itd., czyli tacy którzy nie szanują tejże prywatności intymnej, srają tęczą, każą Ci się nią napawać, wmawiają że heteroseksualizm to zło. Ogólnie rzecz biorąc to właśnie te twory organizują większość parad gejowskich.


witekson22

2013-07-23, 14:25
gawel21050 napisał/a:

A w Szwecji chcą zakazać szczania na stojąco, bo to dyskryminacja kobiet


za niedługo będą chcieli zakazać chodzić bo to dyskryminacja niepełnosprawnych -.-

facio945

2013-07-23, 14:26
up
Masz całkowitą racje też mam taki podział tych osobników.

Atreyu

2013-07-23, 14:28
@Dimenzo - a obecni homo pochodzą tylko z rodzin homo? Jak niby mają wyginąć?

va...........ro

2013-07-23, 14:28
a ja mam inny podział:

pedał to pedał.

HultajWchuj

2013-07-23, 14:35
Poje**ło się im w tych łbach już do reszty ! Czy naprawdę musimy czekać na drugiego Adolfa, żeby nasze kolejne pokolenia żyły w miarę normalnie..
Jak chcą się walić w dupę - niech się trzaskają w domu ile wlezie. Tylko żeby mi nie latali po ulicach z wibratorami w odbytach walcząc o swoje prawa ! Chcą sobie walić te kozy, ubierać kobiety w worki i traktować je jak zwierzątko domowe? Proszę bardzo ! Wolność Tomku w swoim domku! Tylko niech w końcu zrozumieją, że tutaj nie jest ich dom ! Wszystkie kraję liżą tyłki mniejszością zapominając o tych którzy są tu od pokoleń... :samoboj:

damyrade20

2013-07-23, 14:37
@kroplowa, idąc dalej Twoim tokiem myślenia, śmiem nawet twierdzić że na paradzie równości nie ma ani jednego homoseksualisty :D

Zarammoth

2013-07-23, 15:03
@Dimenzo: To po Starożytnej Grecji nie było by już ludzi, bo tam co drugi to był homo.

sebeks

2013-07-23, 15:06
sadistic zaczyna zalatywać schizofrenią paranoidalną

obrażanie i zachwalanie szmatogłowych w jednym miejscu :)

kroplowa

2013-07-23, 15:36
@damyrade20, jakiś pojeby może i tak. To tak samo jak parady feministek. Żadna normalna kobieta tam nie pójdzie.

wolfisko

2013-07-23, 15:52
Do roboty byś się wziął, a nie o pedałach rozmyślać.

miedziak

2013-07-23, 16:55
A może to faktycznie z tymi związkami we francji jak z kampanią stu kwiatów za Mao (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kampania_stu_kwiatów) najpierw zrobili takie coś żeby się ujawnili a później ich zgodnie z szariatem zabiją. W końcu Francuzy to ostatnio komuchy się zrobiły i lubią komusze metody.