18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwiastun gry stworzony przez Bagińskiego

bartula • 2012-01-27, 15:40
Mnie przekonał do zakupu ;)

Zygzaq

2012-01-28, 00:12
k***a, nie ważcie się porównywać takiego arcydzieła jak Wiedźmin z tibią, bo znajdę i zapie**ole....
Sapkowski pisze świetnie, to jeden z najlepszych twórców na świecie (moim zdaniem :mrgreen: ), jego książki są odjechane. Pierwsza część gry była zajebista, wciągająca, co najmniej 1 tydzień przed kompem i to jeszcze z poradnikiem w ręku. Jakbym miał trochę zbędnej kasy to bym se dwójkę kupił, ale póki co poczekam.

Ps. Ten gruby zabójca to nie jest główny bohater gry.

Rosaran

2012-01-28, 00:38
Nie żałuje ani grosza przeznaczonego na Wiedźmaka 2, ładna grafika, świetny dubbing(porównując polską i angielską wersję językową, myślałem że się zeszczam ze śmiechu, jak usłyszałem typowy brytyjski akcent u Foltesta), no i oczywiście piękny nacisk na przekleństwa, k***a w tej grze brzmi niczym śpiew chorału gregoriańskiego. No a za Bagińskiego piwo, chociaż filmik o polskiej prezydencji zj***ł zupełnie.

PinkRose

2012-01-28, 11:38
Większość polaczków sapiących do tej oraz innych gier i tak pewnie ściągną ją wraz z innymi tytułami z neta. Przejdą wszystkie tytuły ze ślinotokiem w ustach tłumacząc się na końcu, że gra jest tak ch*jowa że jej nie kupią. Ale kilka dni na jej przejście stracą.

nanab

2012-01-28, 20:44
Zygzaq napisał/a:

k***a, nie ważcie się porównywać takiego arcydzieła jak Wiedźmin z tibią, bo znajdę i zapie**ole....


Rozumiem, ze ta gierka nie dorasta tibii do pięt ale bez przesady...

Zwiastun

2012-01-29, 16:34
Kurde, trochę to posrane, ale jak widze całą akcje z magiem, łza kręci się w oku. Miesiąc mógłbym kombinować co w scenie takowej winno być zawarte a i tak bym nie wymyślił :P

gupichuj

2012-02-19, 22:21
Też bym kupił ale jako człowiek rozsądny w pierwszej kolejności są rachunki i prowiant i nie wiem czy mojej mamie z renty coś zostanie.