18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwiastun gry stworzony przez Bagińskiego

bartula • 2012-01-27, 15:40
Mnie przekonał do zakupu ;)

LICH0

2012-01-27, 18:46
Polak potrafi..... ^^

Cossmos

2012-01-27, 18:48
@stud3nt

Święta prawda. Do tego absurdy w postaci "zbroi wiedźmińskiej", samurajskich mieczy, sado-maso hełmów i ch*jowa gra Żebrowskiego (jedyna rola z jakiej go dobrze kojarzę to "Pan Tadeusz", chociaż i tak jakoś wybitnie nie zagrał, reszta to straszliwe flaki z olejem) godna ludzi "z ulicy" wybieranych w drodze kastingów. Film to straszliwa klapa, ja jednak wciąż czekam na pełnoekranowe dzieło od Bagińskiego. Gość robi fenomenalne animacje bez dwóch zdań. Z chęcią zobaczyłbym też jego "Bitwę o Anglię", bo fragment w "Animowanej historii PL" był/jest fenomenalny. No ale jak mówisz, gówna pokroju "r*chaj mnie czule" mają większe branie.

petru23

2012-01-27, 18:55
Warner Bros? A w dziurce od ch*ja ich mam. Doszły do mnie wieści ze to właśnie ta spedalona Warnerowska brać wpadła na świetny pomysł aby zrobić cos z nielegalnym pobieraniem filmików w sieci i jaki wynik? Pokombinowali, w łapę dali komu trzeba w rządzie usandej i mamy ACTA

A filmik pierwsza klasa. Bagiński mistrz

sz...........ek

2012-01-27, 18:56
szczerze ... ?
nie lubie wiedzmina, nie podoba mi sie -,- tak samo nie lubie motywu sredniowiecza ...
ale ten trainer mi sie spodobal

Vl...........in

2012-01-27, 19:23
@UP
Wiesz czym się różni trainer od trailera? Zapytaj wujka.

nyczu88

2012-01-27, 19:50
Doj***ne SpÓD !!

Nabs

2012-01-27, 19:50
Bagiński to nasza duma narodowa i powinno się go "czcić" podobnie jak małysza ;)

Miranda

2012-01-27, 19:56
@stud3nt
Masz rację. Niestety polska kinematografia leży i kwiczy. Adaptacja wiedźmina to porażka. Sapkowskiemu pewnie do dziś śnią się koszmary po nocach. Pomijam już fakt, że film to zlepek scen wziętych z serialu, ale dobór aktorów to faktycznie makabra. Do tej pory w głowie mi się mieści jak w roli Jaskra można było obsadzić tego oblecha Zamachowskiego?!

Odnośnie smoka nie wiem, czy dobrze cię zrozumiałam, ale Vilentretenmerth chyba był złoty, nawet w 2 części gry jest o nim słów kilka (ścieżka Iorwetha).

howell

2012-01-27, 20:44
i tak moim zdaniem najlepsze trailery jakie widziałem to te do bulletstorm'a :-D poza tym, sama gra też zajebista.
co nie zmienia faktu, że ten też ciekawy. Polak potrafi






Gu...........99

2012-01-27, 21:04
Przy całym tym pie**oleniu o Wiedźmaku zapomnieliśmy o jednym - o cyckach Wolszczak, zajebistych cyckach.

jack1204

2012-01-27, 21:28
stud3nt napisał/a:


A to smok, którego zrobienie zeżarło 10 milionów złotych. To pewnie dlatego jest złoty, a opowiadanie Sapkowskiego nie ma z tym nic wspólnego:



----
Z tego co pamiętam to 3 kawki był własnie złotym smokiem. Dlatego te zerrikanki mówiły że jest najpiękniejszy

kadol7

2012-01-27, 21:30
zakochałem się, ja Cię nie pie**olę! D: cudna grafika, trochę brzydka i sztywna mimika twarzy głównego bohatera (swoją drogą jest on podobny do Grubego z Team Fortress 2) ale mimo to k***a genialne!


gdyby ktoś nie wiedział o co mi chodzi.

petru23

2012-01-27, 21:40
Gurgul99 napisał/a:

Przy całym tym pie**oleniu o Wiedźmaku zapomnieliśmy o jednym - o cyckach Wolszczak, zajebistych cyckach.



zajebistych? znajdź se dziewuchę chłopie

Szyniasty

2012-01-27, 22:48
Zajebista polska produkcja... Ale co to ma do wiedźmina? Wiedźmin zabójca Krolów? No k***a...