18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wkristof

2014-02-18, 19:35
melanz bez krzycha to nie melanz :D

Wojtass84

2014-02-18, 19:39
Stróże prawa się znaleźli k***a jego mać. Odespali by swoje i poszliby dalej chlać gdzie indziej, bo tu widać że alko się skończyło.

zakart

2014-02-18, 19:43
Z filmu wynika, że 3 gości naj***ło się 2 piwami i kawałkiem deski...

19WTJ89

2014-02-18, 20:20
ch*j naj***li się ? naj***li !!! to po kiego ch*ja te czerwone hasselhofy drążą temat !!!

~DMT

2014-02-18, 20:56
Widać że patologia, i słusznie zrobili że zadzwonili na psy. Nie raz mi się zdarzyło po grubym melanżu wyj***ć się na plaży i odespać swoje. Podeszli, spytali czy nic mi nie jest, pełna kulturka zarówno z ich jak i mojej strony, żadnych psów, czy straszenia nimi, czy jakimiś mandatami. Poleżałem sobie jeszcze ze 3 godzinki, wstałem, wj***łem się do wody popływałem chwilę, i poszedłem do chłopaków wypić z nimi skrzynkę piwa. Do dziś się znamy, a było to już chwilę temu. Jak się umiesz zachować jak człowiek, to i człowiek, człowiekiem dla Ciebie będzie...Pozdrawiam ;)

peyotecfc

2014-02-18, 22:31
Chłopaki zostali poproszeni przez plażowiczów, aby coś zrobić z tymi śmierdzielami! Tym bardziej, że były tam dzieci. Dlatego drążą temat...

Ps. Nikt nie zadzwonił po policje.

papaj

2014-02-19, 00:21
W Mielnie latem to normalka. Jest sezon, w ch*j bydła się zjeżdża (między innymi ja) i miejscowe żule są k***a w niebie! Wysępią od przyjeżdżających w ch*j siana a później chleją. I j***ć to że ktoś poprosił czerwonych o wypie**olenie meneli bo Mielno nie jest miasteczkiem dla rodzin z gnojami. Każdy wie na co się pisze jadąc tam w sezonie.

meier

2014-02-19, 13:31
byłem i mnie nie zniszczyło :D

clean_east_wood

2014-02-19, 13:44
budzą człowieka na kacu to się nie dziwie ,ze tak reaguje. Sam w wakacje spałem w Dębkach w krzakach czy w lesie na ściółce. Nie było mnie stać nawet na pole namiotowe bo wszystko przepiłem ,ale co się naj***łem to moje. Ahooooj Witaj Przygodo nasze wspomnienia są tylko nasze.

Prof._Kot_Budd

2014-02-19, 13:52
Tato ! Nareszcie ! Tyle lat Cię szukałem ! pamiętasz lato 88 ? Poznałeś wtedy śliczną Mariolę, moją mamę, zbieram na bilet do Mielna i znajde Cię, już traciłem nadzieję, że się spotkamy.

an...........96

2014-02-19, 14:00
Więc mówicie, że Mielno próbuje dogonić Radom i Sosnowiec, by połączyć siły, zbudować imperium i podbić świat zaawansowaną technologią? Zbudują roboty, żeby sami mogli chlać i użyją materiałów, które były wykorzystywane do stworzenia kocyka Madzi, dziury w placu zabaw, Trybsona i ortalionowych zbroi dresiarskiego pułku?

Momonti

2014-02-19, 14:19
@Zakart
Widać nie wiesz jak można naj***ć (nawet się) za pomocą deski :D