18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

laska - mosquito

2014-02-19, 14:21
anna496 napisał/a:

(...)stworzenia kocyka Madzi, dziury w placu zabaw, Trybsona i ortalionowych zbroi dresiarskiego pułku?




Trybson naprawde jest z Sosnowca ? :loldev:

sttiv

2014-02-19, 14:29
"... Nieznający granicy, WYTRAWNI MELANŻOWNICY... "





źródło: PCP -Gglobetrotter

kenzol

2014-02-19, 14:36
Nie polecam tej wiochy. Wzdłuż całej mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno znajduje się sznur bazarów, kiosków i budek ze śmierdzącym i ohydnym żarciem. Brak promenady, brak perspektyw do spędzenia czasu z dzieciakami i zewsząd pałętające się watahy agresywnej i pijanej młodzieży. Zresztą komentarz sadola "papaj" doskonale oddaje klimat i wygląd tego miejsca :) Byliśmy tam z dziewczyną w zeszłym roku, pojechaliśmy "na dziko" nie rezerwując noclegu. Mieliśmy zamiar na miejscu coś znaleźć, ale przyjechaliśmy w długi weekend i to był błąd. Żadnego wolnego pokoju, a te które były wolne nie nadawały się do zamieszkania: śmierdzące pokoje, smród z kibla, rozwalające się łóżka, na ścianach pleśń, ale ceny... oczywiście od 60 zł w górę :) Na dodatek nie było gdzie zaparkować i stanęliśmy na trawniku. Po męczącym powrocie z bezskutecznego szukania noclegu przy naszym samochodzie stała Straż Gminna i na koniec musieliśmy jeszcze zapłacić 50 zł mandatu za zaparkowanie w niedozwolonym miejscu... Szybko wyjechaliśmy z tej speluny i na szczęście znaleźliśmy nocleg w pobliskim Kołobrzegu.

swistakowski

2014-02-19, 16:28
Heee Całkiem ciekawi ludzie :)

Trybson

2014-02-19, 16:33
laska - mosquito napisał/a:




Trybson naprawde jest z Sosnowca ? :loldev:



Tak jestem z Sosnowca ;-)

kiziorish

2014-02-19, 17:30
k***a co im oni przeszkadzaja ?

gadman

2014-02-19, 20:59
Typowy BOSSMAN

PatrykKonin

2014-02-20, 00:23
Z filmu wynika ze ci co im tam mecza dupe sa cwyklymi cwe*ami ,niech sie zajma k***a swoja dupa,plaza jest dla wszystkich ,moge tam sobie robić co mi sie i wylacznie podoba ,gimbusy j***ne kto im tam zabroni spać

pkroliczek28

2014-02-20, 00:32
Za materiał własny zawsze piwko ;-)